Yaralı Kuşlar Var mı Yok mu Neden Bitti Final mi Oldu Sebebi Ne?

Kanal D ekranlarında yayınlanan Yaralı Kuşlar dizisi 165. bölümüyle 29 Kasım cuma günü final yaparak ekrana veda etti. Dizinin bittiğinden habersiz olanlar ve 165 bölümdür aralıksız izleyip dizinin neden olmadığını niçin yayınlanmadığını merak eden seyirciler Yaralı Kuşlar Var mı Yok mu Neden Bitti Final mi Oldu Sebebi nedir diye merak edenlere burada yanıt vermek istiyoruz.
Yaralı kuşlar dizisi final yapıyor

 Yaralı Kuşlar Var mı Yok mu Neden Bitti Final mi Oldu Sebebi Ne?

Kanal D ekranlarında sevilerek izlenen ve 165 bölüm süren Yaralı Kuşlar dizisi 29 Kasımda final yaparak izleyicilere veda etti. 2-3-4-5-6 Aralık 2019 tarihlerinin haftasında Yaralı Kuşlar dizisi Var mı Yok mu Neden yok Bitti Final mi Oldu Sebebi Ne? diye merak edenlere hemen dizinin erken final sebebi olarak düşük reytingleri gösterebiliriz. Yaralı Kuşlar dizisi oldukça düşük reytingler alıyor ve izleyicisinin çok ilgi göstermediği dizi mecburen finale gitmiştir. İşte Yaralı Kuşlar dizisinin aldığı son reyting sonuçları:

Yaralı Kuşlar dizisinin aldığı son reyting sonuçları

Yaralı Kuşlar dizisinin aldığı son reyting sonuçları

Görüldüğü gibi Kasım ayı boyunca ilk 50 program arasına bile girmekte zorluk çeken Yaralı Kuşlar dizisi final yapmaktan başka çare bulamadı. Yaralı Kuşlar dizisinin aldığı son reyting sonuçlarından da anlayacağınız üzere dizi düşük reytingler nedeniyle final yaptı ve ekrana veda etti.

2 Aralık pazartesi günü Kanal D de Yaralı Kuşlar dizisini izlemek isteyenler şok oldu. Çünkü Yaralı kuşlar dizisi 2 Aralık pazartesi günü ekrana gelmedi. Diziyi göremeyenler hemen Yaralı Kuşlar dizisi 2 Aralık Var mı Yok mu Neden Bitti Final mi Oldu Sebebi Ne? 3 Aralık günü yayınlanacak mı 4 Aralık çarşamba Yaralı kuşlar olacak mı gibi meraklı soruları yazarak aratmaya başladılar. 5-6 aralık Yaralı küşlar var mı cevapları burada…

3 Haziran Yaralı Kuşlar Var mı Yok mu Neden Bitti Final mi

Yaralı Kuşlar Var mı Yok mu Neden Yok?

Hemen belirtelim ki bu hafta Ramazan bayramı dolayısı ile diziler ekrana gelmeyecek. Bu nedenle pazartesi günü gündüz kuşağında yayınlanan ve ilgiyle izlenen Yaralı Kuşlar dizisi bu hafta yayınlanmayacak. Son günlerde reytinglerinde bir artış kaydeden dizi yeni sezonda devam edecek mi yoksa bitip final mi yapacak belirsizliğini koruyor. Yaralı Kuşlar 3 Haziran ve 4 haziran günleri ekrana gelmeyecek. Yeni bölümleri beklemeyin boşuna.

Yaralı Kuşlar Dizisi Final mi oldu niçin yayınlanmıyor Bitti mi?

Hayır dizi bitmedi, devam edecek. Ancak bayram dolayısı ile bir çok kişinin tatile gitmesi nedeniyle Yaralı Kuşlar dizisinin reytingleri daha da düşer diye kanal tarafından bayram haftası ekran getirilmedi. Yaralı Kuşlar dizisi bitmedi final yapmadı ancak reytinglerinin de çok iyi olmadığını hemen ifade edelim. Genellikle 1-2 arasında total reyting alan dizinin akıbeti şimdilik belirsizliğini koruyor. Ancak bayramdan sonraki hafta boyunca diğer diziler de olmayacağı için dizinin nasıl bir reyting alacağı merak konusu. Eğer dizide bir artış yaşanırsa dizinin devam etmesinin yolu açılacak, aksi takdirde dizi final yapacak.

3-4-5 haziran Yaralı Kuşlar Var mı Yok mu bitti mi final mi

Yaralı Kuşlar Dizisi Yeni bölümler ne zaman?

Kanal D ekranlarında sevilerek izlenen Yaralı Kuşların oyuncu kadrosunda Gizem Arıkan, Emre Mete Sönmez, Ali Yasin Özegemen, Ayşe İnci, Özgür Özberk, Elif Erol, Cemre Melis Çınar gibi önemli ve başarılı oyuncular yer alıyor. Bu oyuncuları bünyesinde bulunduran Yaralı Kuşlar dizisi bayram haftası sonrasında kaldığı yerden devam edecek. Yaralı Kuşlar 10 Haziran Pazartesi 16.00’da Kanal D ekranlarında izleyicisi ile buluşmaya devam ediyor. 10 Haziranda başlayacak olan dizinin bir müddet devam edeceği ve yaz sezonunda da yeterli reyting alamazsa dizinin erken final yaparak ekrana veda edeceği belirtiliyor.

Yaralı Kuşlar Dizisi Ne Zaman Bitecek Final Yapacak?

Kanal D de yayınlanan Yaralı Kuşlar dizisinin kendisini izleyen ciddi bir potansiyeli bulunuyor ancak dizi daha yüksek reytinglere ulaşmak için bir çok dizinin final yada sezon finali yapıp ekranın boş kaldığı Haziran ayında da şansını denemek istiyor. Yaralı Kuşlar dizisi yaz ayları boyunca eğer izlenme oranlarında artış olur ve dizi reytingleri canlanırsa dizi gelecek sezonda devam edebilir. Ancak reytingler düşük kalmaya devam ederse Kanal D büyük ihtimalle kısa süre sonra Yaralı Kuşlar dizisini erken final yaptırıp ekrandan uzaklaştıracaktır.

Yaralı Kuşlar Dizisi Son reytingleri nasıl dizi devam eder mi?

Maalesef bu konuda çok iyimser olamayacağız. Yaralı Kuşlar dizisinin reytingleri hiç de istenen seviyelerde seyretmedi bu sezon boyunca. Bu nedenle ikide bir Yaralı Kuşlar dizisi bitiyor mu, Yaralı Kuşlar dizisi ne zaman erken final yapacak, Yaralı Kuşlar dizisi var mı yok mu neden bitti niçin yayınlanmıyor gibi soruları izleyiciler merak edip dizi hakkında merak ettiklerini ve dizinin bitip bitmeyeceğini merak eder oldular. Son haftalara baktığımızda Yaralı Kuşlar dizisinin aldığı reytinglerin 1 total civarında setrettiğini görüyoruz. Sabit bir izleyici kitlesi olan Yaralı Kuşlar dizisinin Haziran ayında bulacağı şans bir daha ele geçmez bir şans bizde. Bunu iyi değerlendirip reytinglerini artırırsa dizinin ömrü biraz daha uzayacaktır. İşte Yaralı Kuşlar dizisinin son aldığı reyting oranları:

Yaralı Kuşlar 31 Mayıs 2019 Cuma Reytingleri

Yaralı Kuşlar Dizisinin son aldığı reytingi yukarıda gördünüz. Dizi son haftalarda genelde ilk 50 program arasına girmekte bile zorlanmaya başlamıştı. Yaralı Kuşlar Dizisinin son haftalarda almış olduğu reytingler ve kaçıncı sırada olduğunu aşağıdaki reyting tablosundan takip edebilirsiniz. Yaralı Kuşlar Dizisinin son haftalardaki izlenme oranları:Yaralı Kuşlar dizisi son bölümlerin Reytingleri

Sizlerde Kanal D ekranlarında sevilerek izlenen Yaralı Kuşlar Dizisi hakkında olumlu ve olumsuz görüşlerinizi aşağı yazın lütfen. Yaralı Kuşlar Dizisinin yayınlanmayacak olmasını nasıl değerlendirdiğinizi de aşağıya yorum olarak yazarak diğer okuyucularımızla fikirlerinizi paylaşın lütfen.

Yorum yaz

3 Yorum

Etiketler