Yaralı Kuşlar Hülya Kimdir? (Arzu Yanardağ) Oynadığı Diziler

12.09.2019
885

Kanal D ekranlarında devam eden Yaralı Kuşlar dizisine katılan oyunculardan birisi de deneyimli güzel oyuncu Arzu Yanardağ oldu. Biz de bu konumuzda Yaralı Kuşlar Hülya Kimdir?, Yaralı Kuşlar Hülya  rolünü canlandıran oyuncunun gerçek adı soyadı ve Oynadığı Dizileri sizlere detayları ile yazacağız bu konumuzda. İşte Yaralı Kuşlar Hülya hakkında detaylı bilgiler ve hayatı:

Yaralı Kuşlar dizisi yeni sezonunda diziye dahil olan yeni bir oyuncu var. Yaralı Kuşlar dizisine Hülya olarak katılan oyuncunun adı Arzu Yanardağ.  Arzu Yanardağ kimdir? Arzu Yanardağ daha önce hangi dizilerde rol aldı? Bilgilerini sizler için konumuzun devamında paylaşıyoruz. 

Yaralı Kuşlar Hülya Kimdir Gerçek Adı Bilgileri

Yaralı Kuşlar dizisi yeni sezonunda kadrosuna yeni isimler kattı. Bu isimlerden birisi de Arzu Yanardağ. Başarılı bir oyuncu olan Arzu Yanardağ uzun yıllardır televizyonda bir dizi de görülmemişti. Arzu Yanardağ’ı ekranlara döndüren sebep Yaralı Kuşlar dizisi oldu.

Arzu Yanardağ 1977 tarihinde İstanbul’da doğdu. Babası tiyatro oyuncusu Ferruh Yanardağ’dır. Babasından özenerek bu mesleğe başlayan Arzu Yanardağ eğitimini bu yönde aldı. Liseden sonra mankenlik işi ile ilgilendi. Başak Görsoy Mankenlik ve Fotomodellik Ajansına bağlı çalışmaya başladı.  1997 yılında ilk oyunculuk deneyimi yaşadı. Kanal D’de yayınlanan Unutabilsem dizisinde başrol oynadı. Sonrasında Mustafa Altıoklar ile tanıştı ve onun Asansör filminde rol alarak sinema hayatı başlamış oldu.

2000 yılında Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde oyunculuk dersleri aldı. Hayat Bağları ve Kızgın Damdaki Kedi adlı tiyatro oyunlarında rol aldı.  2007 yılında Umut Adası sinema filminde rol aldı. Bu Sen Değilsin adlı tiyatro oyununda rol aldı sonrasında 2006 yılında Dün Gece Bir Rüya Gördüm sinema filminde Emre Kınay,Pelin Batu ve Fikret Hakan’la başrolde oynadı. Arzu Yanardağ’ın son zamanlarda rol aldığı yapımlar ise; 2015 Olur İnşallah sinema filmi.

Arzu Yanardağ’ın rol aldığı yapımlar:
2016- Girdap
2014- Gölgedekiler
2011- Aklın Başına Gelsin
2008 – Rüzgar
2008 – Zülfikar
2006 – Gurbet Yolcuları (Filiz)
2005 – Eylül (Vera)
2005 – Düşler ve Gerçekler (Pınar)
2005 – Cumbadan Rumbaya
2004 – Tatil Aşkları
2001 – Aşkına Eşkiya
2000 – Dedelerimi Evlendirirken
1999 – Hayat Bağları (Nurgül)
1998 – Unutabilsem (Arzu)
1991 – Aile Bağları
1973 – Geçmiş Zaman Elbiseleri

Yaralı Kuşlar Dizisi Hülya Karakteri Kimdir? 

Yaralı Kuşlar dizisine yeni sezonda dahil olan Hülya karakteri kimdir? Hülya karakteri henüz dizinin içinde yer almadığı için karakteri hakkında bilgilendirme yapamıyoruz. Hülya karakteri kimdir iyi mi kötü biri mi? Bu bilgileri en kısa sürede sizlerle paylaşacağız. Yaralı Kuşlar dizisi Hülya karakterini siz nasıl buldunuz? Yorumlarınızı aşağı yazabilirsiniz.

YAZAR BİLGİSİ
Dizioyuncu.Com site yöneticisi. 1978 yılında Kayseri'de doğdum. Gazi Üniversitesi'nde Yakınçağ Tarihi anabilim dalında yükseklisansımı tamamladım. Fotoğraf, Fenerbahçe ve otomobiller özel ilgi alanımdır. Eğitim ve habercilik alanlarında web siteleri kurdum. Halen Dizioyuncu.com sitesinde güncel haberler yayınlamaya devam ediyorum.
YORUMLAR - GÖRÜŞLER

  1. Anonim dedi ki:

    Yaralı kuşlar eski bir dizi ben seyrediyordum Meryem karakteri hayranıydım ama Meryem karakterine arada bir gıcık olduğumda var çok ağlıyordu ve Tekinle Durmuşa hep ezdiriyordu kendini Tekine bir tokat atsada içim rahatlasa diyordum ama öyle bir şey hiç olmadı Ayşe’yi çok seviyordum ama Tekin yüzünden Meryem’i yalnız bıraktı en zor zamanında telefonu yüzüne kapadı diye nefret etmiştim Ayşe Meryem gibi dostu Levent Meryem gibi birinin sevgisini hiç haketmedi keşke Meryem ikisinide affetmeseydi.