Yaparsın Aşkım 2020 Başvurusu, Verilen Yeni Araba Markası Modeli Nedir?

Yorum Yap 245 kez izlendi

Yaparsın Aşkım 2020 Başvurusu, Verilen Yeni Araba Markası Modeli Nedir? Yaparsın Aşkım 2020 programı yeni sezonda FOX ekranlarında yayınlanacak. Yaparsın Aşkın programı yaz aylarının en sevilen ve izlenen programı oldu. Yaparsın Aşkım programı yeni sezon başvuruları Foxtv resmi sitesinden yapılmaktadır. Yaparsın Aşkım programı başvuruları ile ilgili detayları sizlerle konumuzun devamında paylaşıyoruz.

2020 Yaparsın Aşkım programı yaz sezonu boyunca en çok izlenen program olurken yeni sezon bölümleri de yakında başlayacak. Böyle olunca da Yaparsın Aşkım programı yeni sezon için başvuruları merak ediliyor. Yaparsın Aşkım 2020 programı başvuruları ne zaman başlayacak? Yaparsın Aşkım programı Foxtv sayfasından yapılmaktadır. Başvuru şartları nelerdir? Konumuzun devamında detaylarını paylaşıyoruz.

İlker Ayrık’ın sunuculuğunu yaptığı Yaparsın Aşkım programı en fazla başvuru alan yarışmalar arasında. Çünkü hem eşiniz ile eğlenceli bir zaman geçirip çocuklarınıza tatlı bir hatıra bırakıyorsunuz. Hem de araba kazanma şansı yakalıyorlar. Yaparsın Aşkım programında her sezon araba veriliyor. Yeni sezonda arabada değişiklik olabiliyor. Ama tatlı bir telaşla yapılan yarışmanın sonunda bir de karı-koca olarak arabayı memleketinize götürürseniz sizden şanslısı yok.

2020 Yaparsın Aşkım Yarışması Başvuru Formunda Neler Soruluyor?

Yaparsın Aşkım 2020 yarışması başvuru Foxtv resmi sitesinden yapılıyor. Başvuru da kadın ve erkek olarak formu birlikte dolduruyor. Kendilerine özel bilgileri doldurduktan sonra formu birlikte dolduruyorlar ve beraber bilgilerini yazıyorlar.Yaparsın Aşkım programında kadın yarışmacı ve partneri olan erkek oyuncu ayrı ayrı kişisel bilgilerini yazıyorlar öncelikle. Yaparsın Aşkım 2020 yarışması başvuru formu soruları;

Kadın erkek adı soyadı, yaşı, mesleği, doğum tarihi, sabıka kaydı, her hangi bir sağlık programı var mı, anne ve babanız hayatta mı, memleketiniz bu kişisel bilgiler soruluyor. Yarışma başvuru formunun devamında ise partner olarak birlikte ortak özellikler soruluyor. Partnerinizle birlikte cevaplamanız gereken sorular ise; Çocuğunuz var mı, partnerinizin yakınlık derecesi, www.dizioyuncu.com, yaşadığınız şehir, hobiler ve fobiler, ilişki de kimin sözü geçiyor gibi sorular soruluyor. Bu sorular sizleri tanımaya yönelik elbette.

Yarışma programlarında bu başvuru formlarını doğru şekilde doldurmak çok önemlidir. Doğru doldurduğunuz formlar sonucunda cevaplarınız onaylanır ise mülakata çağrılacaksınız. Bu formu doldurduktan sonra formda yer alan bilgilerin doğruluğu denetleniyor ve sizleri televizyonda görmek kanala ne gibi artı sağlar bunu değerlendiriyor yarışma programı yöneticileri. Reyting olarak avantajlı çiftleri çıkarmak ister tabi ki program yöneticileri. Bu yüzden yazdığınız bilgiler ve hayatınız biraz daha ilginçse şansınız biraz daha artacaktır.

Yaparsın Aşkım programı başvuru için TIKLAYIN…

2020 Yaparsın Aşkım programı başvuru formunu doldurdunuz ve bekleme sürecine başladınız. Bir iki hafta içerisinde size dönüş yapılacaktır eğer başvurunuz olumlu değerlendirildi ise. Başvurunuzu onayladılar ise sizi mülakata çağıracaklardır yarışma hakkında. Yüz yüze yapılan görüşme esnasında da sizi onaylarlar ise yarışmaya katılmaya hak kazandınız demektir.

Yaparsın Aşkım 2020 yarışmasında hangi model araba veriliyor?

Yaparsın Aşkım programında artık sizi ekranda görebiliriz. Yaparsın Aşkım 2020 programı İlker Ayrık’ın sunumu ile çok eğlenceli dakikalara sahne oluyor. Bu yüzden de herkes bu programa katılmak eğlenmek ve üstüne de araba kazanmak istiyor. 2020 Yaparsın Aşkım programında bu sezon Citroen Berlingo veriliyordu. Önümüzdeki sezonda aynı araba verilecek muhtemelen. Yaparsın Aşkım 2020 programında Citroen Berlingo yerine yeni bir araba da verilebilir. Ancak bu programa katılırken öncelikli amacınız eğlenmek ve güzel bir hatıra bırakmak olmalı. Sonrasında yarışma sonunda bir çift arabayı alıp memleketine götürüyor.

Yaparsın Aşkım programına sizde katılmak ister misiniz? Yaparsın Aşkım programına daha önce başvuru yaptınız mı? Bizden bir hatırlatma; Yaparsın Aşkım programına önceki sezonlarda başvuru yaptıysanız yeni sezonda başvurunuzu tekrarlayın ki ön sıralara çıksın başvurunuz ve şansınız artsın.