Yan Kalbim Yan Dizisi Oyuncuları Yapımcısı Yönetmeni Senaristi Kanalı

16.07.2019
20

Çok yakında başlayacak olan 2019-2020 yeni sezonu için yeni diziler bir bir ortaya çıkmaya başladı. Yeni sezonda bir çok günü boş olan Kanal D ekranlarında yayınlanması planlanan NTC Medyanın hazırlayacağı Yan Kalbim Yan Dizisinin konusunu hikayesini oyuncu kadrosu ve karakterlerini burada sizlerle paylaşacağız. Ayrıca Yan Kalbim Yan Dizisi Oyuncuları Yapımcısı Yönetmeni Senaristi Kanalı özeti fragmanı gibi konuları da sırası ile sizlere sunarak Yan Kalbim Yan nerede çekiliyor ve dizinin tüm detaylarını sizlerle paylaşacağız.

Yan Kalbim Yan Dizisinin Yapımcısı Kimdir?

Yan Kalbim Yan isimli yeni diziyi hazırlayacak olan yapım şirketi adını son yıllarda çok duymaya başladığımız NTC Medya olacak. Bir çok dizisi yayınlanmaya devam eden NTC Medya Yan Kalbim Yan Dizisinden önce Atv de ekrana gelen ve kısa süren Zengin ve Yoksul dizisini, yine Atv de yayınlanan Can Kırıkları, Aşk MAvi, Kırgın Çiçekler gibi dizilerle Fox tv de ekrana gelen Adı Zehra dizilerine yakın zamanda imza atmıştı. Yeni sezonda da bir çok diziyi ekrana hazırlayan Ntv medyanın son dizisi Yan Kalbim yan bakalım nasıl bir dizi olacak merakla bekliyoruz.

Yan Kalbim Yan Dizisinin Yapımcısı Ntc Medya

Yan Kalbim Yan Dizisi Hangi Kanalda Ne Zaman Başlayacak?

Yan Kalbim Yan Dizisinin kanalı da belli oldu. Geçtiğimiz sezon bir çok dizisi final yapan veya erken finale giden Kanal D Yan Kalbim Yan Dizisinin kanalı oldu. Açıkçası kanal diziye ne kadar güven verdi bilmiyoruz ama bizim güvenimizi ve uzun ömürlü bir dizi olacağına inancımız kanaldan dolayı pek yok. Çünkü kanal D reytingleri biraz düşük gelince hemen gözden çıkarıyor dizileri. Yan Kalbim Yan Dizisinin Kanal D de ömrü ne kadar olur bilemiyoruz. Umarız erken final yapan dizilerin arasına katılmaz.

Yan Kalbim Yan Dizisinin Yönetmeni Kim Oldu?

Dizilerin yönetmen koltuğunda oturan isimleri her zaman merak konusu olmuştur. Yan Kalbim Yan Dizisinin yönetmeni Şenol Sönmez oldu. Şenol Sönmez bir çok dizi ve filme imza atmış deneyimli bir yönetmen. Yan Kalbim Yan Dizisinden önce Mart 2019 da gösterime girmiş olan Öldür Beni Sevgilim isimli filmi yönetmişti. Murat Boz ve Seda Bakan’ın oynadığı filmi yöneten Şenol Sönmez 2019-2020 sezonunda Kanal D için çekilecek olan Yan Kalbim Yan Dizisinin yönetmeni oldu.Yan Kalbim Yan Dizisinin yönetmeni kim

Yan Kalbim Yan Dizisinin Senaryosunu Kim Yazıyor?

Yan Kalbim Yan Dizisinin senaristi kim sorusuna da hemen yanıt verelim. Başarılı Senarist Gül Abus Semerci Yan Kalbim Yan dizi senaryosunu yazacak isim oldu. Daha önce bir çok dizi ve filmi yazan ve aldığı ödüller ile tanınan başarılı senarist Gül Abus Semerci Yan Kalbim Yan dizisinden önce Kırgın Çiçekler, Koca Koca Yalanlar ve Aşk MAvi gibi dizilerin de senaryolarını uzun yıllar boyunca başarıyla yazmış ve diziler reyting rekorları kırmıştı. Bakalım Yan Kalbim Yan dizinde nasıl bir performans ortaya koyacak ünlü senarist Gül Abus Semerci.

Yan Kalbim Yan Dizisi Oyuncuları ve karakterleri

Yan Kalbim Yan dizisinde oynayacak olan oyuncuları burada sizlere yazmak ve kısa bilgiler vermek istiyoruz. Yan Kalbim Yan dizisinin oyuncu kadrosu ve karakterleri henüz belli olmadığı için şimdilik detaylarını veremiyoruz. Ntc Medyanın 2019-2020 sezonu için hazırladığı Yan Kalbim Yan dizisinin cast aşaması devam ediyor. Yan Kalbim Yan baş rol oyuncuları ve yan karakterler belli oldukça burada sizlere yazmaya devam edeceğiz. Sizlerde Yan Kalbim Yan dizisinin oyuncuları hakkındaki bilgilerinizi aşağı yazabilirsiniz.

Yan Kalbim Yan Dizisi Oyuncuları Yapımcısı Yönetmeni Senaristi KanalıYan Kalbim Yan Dizisinde Oyuncu Olmak

Yan Kalbim Yan isimli yeni dizide oyuncu olmak ister misiniz? Eğer sizde Ntc Medyanın yeni dizisinde rol almak yan rollerin birisinde bulunmak veya figüran olarak oynamak isterseniz yapımcı firma ile görüşebilir ve Yan Kalbim Yan dizisinde oyuncu olmak için neler gerekiyor konumuza göz atabilirsiniz. Yan Kalbim Yan dizisinin oyuncu seçmeleri devam ediyor, kısa süre içinde tamamlanarak yeni sezonda Kanal D de ekrana gelmesi bekleniyor.

Yan Kalbim Yan dizisi nerede Çekiliyor?

Yan Kalbim Yan dizisinin nerede çekileceğine dair bilgiler dizi oyuncularının belirlenmesinden sonra detaylar açıklanıyor. Genellikle İstanbul ve İzmir gibi yerlerin tercih edildiğini söyleyebilirizi dizi mekanları olarak. Yaz dizilerinin tamamı İstanbul ilimizde çekilirken bazı diziler de yöresel çekiliyor. Örneğin Sen Anlat Karadeniz Trabzon’da, Hercai dizisi de Mardin ilinin Midyat ilçesinde çekildiği gibi. Yan Kalbim Yan dizisinin çekim yerlerini mekanlarını belli oldukça ve fragman geldikçe sizlere yazmaya devam edeceğiz.

Yan Kalbim Yan Dizisi Kanal D 2019-2020 sezonunda yayınlanacakYan Kalbim Yan dizisi tanıtım fragmanı:

Kanal D de ekrana gelecek olan Yan Kalbim Yan dizisinin çekimleri başladıktan kısa süre sonra tanıtım fragmanı çıkacaktır. Yan Kalbim Yan dizisi ilk fragmanını burada sizlere sunacağız, şimdilik diziyle ilgili bilgiler bu kadar.

Yan Kalbim Yan dizisi hakkında kısa bilgiler vermeye çalıştık. Yan Kalbim Yan Dizisi Oyuncuları Yapımcısı Yönetmeni Senaristi Kanalı konusu ve tüm detayları hakkında zamanla bilgiler geldikçe sizlere yazmaya devam edeceğiz. Sizlerde yorum ve görüşlerinizi aşağı yazarak konumuza katkıda bulunabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmadı. İlk yorumu sen yaz..