Yalnız Kurt İnci Kimdir? Sevgilisi İnstagramı (Nilay Duru)

Yalnız Kurt İnci karakterini yakından tanıtıcağız. Yönetmen koltuğunda Çağatay Tosun’un oturduğu Yalnız Kurt dizisi İnci karakteri de merak edildi. Bizlerde, ATV ekranlarında izleyici karşısına çıkan Yalnız Kurt dizisi İnci karakterini yakından tanıtıcağız ve Yalnız Kurt dizisi İnci karakteri kimdir? Yalnız Kurt dizisi İnci karakterine hayat veren oyuncumuzun adını soyadını ve daha önce yer aldığı dizileri sizlerle paylaşacağız. Yalnız Kurt dizisine yeni gelen oyuncular burada.

Yalnız Kurt İnci Karakteri Kimdir?

Yalnız Kurt İnci Kimdir Sevgilisi İnstagramı (Nilay Duru)Yapımcılığını Osman Sınav’ın üstlendiği Yalnız Kurt dizisine yeni katılan İnci karakteri dizinin ana karakterlerinden biridir. Yalnız Kurt dizisine 23. bölümde dahil olan İnci karakterine ise bir süredir setlere ara veren güzel oyuncumuz Nilay Duru hayat verecektir.

Yalnız Kurt Dizisi İnci Kimdir?

Yalnız Kurt dizisine 23. bölümde dahil olan İnci karakterine oyuncumuz Nilay Duru hayat verecektir. Nilay Duru anne olduktan sonra bir süre sektöre ara vermişti. Oyuncumuz kızı büyüdükten sonra setlere tekrar dönme kararı almış ve Yalnız Kurt dizisi ile anlaşma sağlamıştır. Bizlerde Yalnız Kurt dizisiyle karşımıza çıkmaya hazırlanan oyuncumuz Nilay Duru’yu yakından tanıtacağız.Yalnız Kurt İnci Kimdir

Nilay Duru

12 Mart 1990 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelen Nilay Duru, Bursa Uludağ Üniversitesi‘nde İktisat Bölümünde okurken okulu bırakıp konservatuvara girmiş ve Devlet Konservatuvarını birincilikle bitirmiştir. 2014 yılında Kızıl Elma ile dizi oyunculuğuna adım atan Nilay Duru, özellikle İnadına Aşkım dizisinideki performansıyla tanınmış ve daha önce Baba Bi Buçuk, Yanımda Kal, Kafes, Asla Vazgeçmem, Bizim Hikaye gibi projelerde de yer almıştır.

Nilay Duru Yer Aldığı Diziler

2022 – Yalnız Kurt (İnci)
2017 – Bizim Hikaye (Yeliz)
2016 – N’olur Ayrılalım (Azize)
2016 – Can Bedenden Çıkmayınca
2015/2016 – İnadına Aşk (Yeşim Aras)
2014 – Kahreli Palas (Gül)
2014 – Kızıl Elma (Hatice Akın)Nilay Duru Yalnız Kurt dizisinde İnci rolü

Nilay Duru Resmi İnstagram Hesabı

Yalnız Kurt dizisinde İnci karakterine hayat veren güzel oyuncumuz Nilay Duru resmi İnstagram hesabından özel hayatı ve yer aldığı projeler hakkında sık sık paylaşım da bulunmaktadır. İnstagram da 719 gönderisi ve 281 bin takipçisi bulunan oyuncumuz Nilay Duru’nun resmi İnstagram hesabı: @nillayduru

Nilay Duru Evli Mi, Sevgilisi Var Mı?

Nilay Duru’nun hayatında birinin olup olmadığı da merak edildi. Güzel oyuncumuz 2017 yılının Eylül ayında başarılı işadamı Emrah Kıyan ile dünya evine girmiştir. Mutlu bir evliliklerinin olduğunu bildiğimiz çiftin 2019 yılının mart ayında ise kızları Ela dünyaya gelmiştir.

Yalnız Kurt Dizisi İnci – Nilay Duru Kıyafetleri

Güzelliğiyle de ilgilerin odağı olan oyuncumuz Nilay Duru modayı yakından takip etmektedir. Bizler, oldukça şık parçalar seçen oyuncumuz Nilay Duru’nun Yalnız Kurt dizisinde giydiği etek, elbise, tişört, kazak, hırka, yelek, mont, kaban, ceket, pantolon, ayakkabı gibi tüm kıyafetlerini marka ve fiyat bilgisi vererek detaylı bir şekilde sayfamızdan paylaşacağız.

Yalnız Kurt dizisi İnci karakterini ve İnci karakterini canlandıran oyuncumuz Nilay Duru’yu yakından tanıttık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter


Eklenme Tarihi: 5 Ekim 2022

Konu hakkında yorum veya sorunuzu yazın: