Yalnız Kurt Dizisi Sare Kimdir? Damla Colbay

26.10.2021
936

Sizler için Yalnız Kurt dizisinde yer alan Sare karakterini yakından tanıtacağız. Proje tasarımı ve konsept danışmanlığını Osman Sınav’ın üstlendiği Yalnız Kurt dizisinin yönetmen koltuğunda M. Çağatay Tosun ve Osman Sınav’ın oğlu Yusuf Ömer Sınav oturmaktadır. Senaryosunu Murat Koca ve Alper Erze’nin kaleme aldığı Yalnız Kurt dizisinde yer alan Sare karakteri de izleyiciler tarafından merak konusu olmuştur. Bizde sizler için Yalnız Kurt dizisinde yer alan Sare karakterini yakından tanıtacağız ve Yalnız Kurt dizisi Sare kimdir? Yalnız Kurt dizisi Sare karakterine hayat veren oyuncumuzun adını soyadını ve daha önce yer aldığı dizileri sizlerle paylaşacağız.

Yalnız Kurt Dizisi Sare Karakteri Kimdir?

Yalnız Kurt Dizisi Sare KimdirYeni sezonda ATV ekranlarında izleyici karşısına çıkacak olan Yalnız Kurt dizisinde yer alan Sare karakterinin nasıl biri olduğu hakkında henüz bir bilgi bulunmamaktadır. Bizler Yalnız Kurt dizisinde yer alan Sare karakteri hakkında herhangi bir bilgiye ulaştığımız zaman bunu sizlerle paylaşacağız.

Yalnız Kurt Dizisi Sare Kimdir?

Yalnız Kurt dizisinde yer alan Sare karakterine güzel oyuncumuz Damla Colbay hayat verecektir. Izleyiciler tarafından Sare karakteri kadar bu karakteri canlandıran oyuncumuz da merak edilmiştir. Bizde sizler için güzel oyuncumuz Damla Colbay’ı yakından tanıtacağız ve Damla Colbay kimdir? Kaç yaşındadır? Daha önce hangi dizilerde rol almıştır? Kamera karşısına ilk defa hangi proje ile geçmiştir? Resmi ınstagram hesabı nedir? Evli mi, sevgilisi var mı? Gibi soruları en iyi şekilde cevaplamaya çalışacağız.Yalnız Kurt Dizisi Sare rolü bilgileri

Damla Colbay Kimdir?

28 yaşındaki oyuncumuz Damla Colbay 14 Ocak 1993 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Dokuz Eylül Üniversitesi oyunculuk bölümünde eğitimine devam eden Damla Colbay 2014 yılında staj için İstanbul’a gelmiş ve bu şekilde oyunculuğa adım atmıştır. Kamera karşısına ilk defa 2014 yılında yayınlanan Kara Para Aşk isimli dizi ile geçen oyuncumuz dizide ki performansı ile yapımcıların dikkatini çekmeyi başarmış ve ertesi yıl Hayat Mucizelere Gebe isimli dizide yer almıştır. Özellikle Hekimoğlu dizisinde hayat verdiği Zeynep karakteri ile tanınır hale gelen oyuncumuz bu sezon Yalnız Kurt dizisi ile ekranlarda olacaktır.

Damla Colbay Yer Aldığı Diziler

2014-2015 Kara Para Aşk (Demet Demir)
2015-2016 Hayat Mucizelere Gebe (İnci Temizyürek)
2016-2017 İçerde (Eylem Aydın)
2019 Zengin ve Yoksul (Aysel Taştan)
2019-2021 Hekimoğlu (Zeynep Can)
2021 Yalnız Kurt (Sare)

Damla Colbay Evli Mi, Sevgilisi Var Mı?

Güzel oyuncumuz Damla Colbay’ın hayatında birinin olup olmadığı da merak edilmiştir. 28 yaşındaki güzel oyuncumuz Damla Colbay henüz evli değildir. Özel hayatı ile gündeme gelmekten hoşlanmayan oyuncumuz Damla Colbay yaklaşık 1 yıldır Ortopedi ve Travmatoloji Uzmanı, Dr. Ali Osman Çiçek ile birlitkedir.

Yalnız Kurt Dizisi Sare – Damla Colbay Kıyafetleri

Yeteneğinin yanı sıra güzelliğiyle de dikkat çeken isimlerin başında gelen oyuncumuz Damla Colbay tarzıyla da büyük beğeni toplamaktadır. Kusursuz fiziğiyle giydiği her şeyin yakıştığı biri olan oyuncumuzun sevenleri de onun giydiği kıyafetleri merak edip araştırmaktadır. Bizde sizler için oyuncumuz Damla Colbay’ın özel hayatında ve Yalnız Kurt dizisinde giydiği etek,elbise, pantolon, kazak, tişört, gömlek, hırka, mont, kaban, ceket, ayakkabı gibi tüm kıyafetlerini marka ve fiyat bilgisi vererek detaylı bir şekilde sayfamızdan paylaşacağız.

Sizler için Yalnız Kurt dizisinde yer alan Sare karakterini ve Sare karakterine hayat veren oyuncumuz Damla Colbay’ı yakından tanıttık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri ve görüşlerinizi aşağıda yer alan yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz. Yalnız Kurt dizisi oyuncuları kimler burada.

YAZAR BİLGİSİ
4 Ocak 2002 tarihinde Kırıkkale’de doğdum. Kırıkkale Atatürk Sağlık Meslek lisesinden 2020 yılında sağlık bakım teknisyeni olarak mezun oldum. Şu an Kırıkkale Üniversitesi sağlık yönetimi bölümünde okuyorum. Dizioyuncu.Com da güncel haberleri tüm dünya ile paylaşıyorum.
YORUMLAR - GÖRÜŞLER

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yapabilirsin.