Yalnız Kurt Dizisi Nazar Kimdir? Berkan Şal

Yalnız Kurt dizisine yeni katılan Yalnız Kurt Dizisi Nazar Kimdir?, bu konuda Nazar karakterini yakından tanıtacağız. Yapımcılığını Osman Sınav’ın üstlendiği Yalnız Kurt dizisinin yönetmen koltuğunda Çağatay Tosun’un oturmaktadır. Senaryosunu Murat Koca ile Alper Erze’nin kaleme aldığı Yalnız Kurt dizisinin yeni katılan Nazar karakterini yakından tanıtacağız ve Yalnız Kurt dizisi Nazar karakteri kimdir? Yalnız Kurt dizisi Nazar karakterine hayat veren oyuncumuzun adını soyadını ve daha önce yer aldığı dizileri sizlerle paylaşacağız.

Yalnız Kurt Dizisi Nazar Karakteri Kimdir?

Yalnız Kurt Dizisi Nazar Kimdir Berkan ŞalHer cuma ATV ekranlarında izleyici karşısına çıkan Yalnız Kurt dizisinde yeni katılan Nazar karakterini nasıl biri olduğu hakkında henüz bir bilgi bulunmamaktadır. Bizler Yalnız Kurt dizisine yeni katılan Nazar karakterinin nasıl biri olduğu hakkında herhangi bir bilgiye ulaştığımız zaman bunu sizlerle paylaşacağız.

Yalnız Kurt Dizisi Nazar Kimdir?

Yalnız Kurt dizisine yeni katılan Nazar karakterini oyuncumuz Berkan Şal canlandıracaktır. İzleyiciler tarafından Nazar karakteri kadar bu karakteri canlandıran oyuncumuz da merak edilmiştir. Biz de sizler için başarılı oyuncumuz Berkan Şal’ı yakından tanıtacağız ve Berkan Şal kimdir? Kaç yaşındadır? Daha önce hangi dizilerde yer almıştır? Kamera karşısına ilk defa hangi proje ile geçmiştir? Resmi İnstagram hesabı nedir? Gibi soruları en iyi şekilde cevaplamaya çalışacağız.

Berkan Şal Kimdir?

51 yaşındaki oyuncumuz Berkan Şal, 6 Mayıs 1970 yılında Ankara’da dünyaya gelmiştir. Ankara Üniversitesini yarıda bırakarak Altındağ Belediyesi’nin tiyatro kursları ile oyunculukla tanışmıştır. Kamera karşısına ilk defa 2010 yılında Behzat Ç. Bir Ankara Polisiyesi isimli diziyle geçen oyuncumuz dizide ki performansıyla büyük beğeni toplamış ve dizi bittikten hemen sonra Reaksiyon dizisinde yer almıştır. Daha önce 46 Yok Olan, Payitaht Abdülhamid, İsimsizler, Biz Bir Dolaşalım, Behzat Ç. Ankara Yanıyor gibi projelerde yer alan oyuncumuz Yalnız Kurt dizisi ile anlaşma sağlanmıştır.

Berkan Şal Yer Aldığı Diziler

2010–2013 Behzat Ç. Bir Ankara Polisiyesi – İsmet Arif Karasu
2014 Reaksiyon – Ceset Tayfun
2016 46 Yok Olan – Salim
2017 Payitaht Abdülhamid – Hiram
2017 İsimsizler – Hatem
2022 Yalnız Kurt – Nazar

Berkan Şal Resmi İnstagram Hesabı

Yalnız Kurt dizisi ile anlaşma sağlayan başarılı oyuncumuz Berkan Şal sosyal medyada da oldukça aktiftir. Resmi İnstagram hesabından sık sık paylaşım da bulunan oyuncumuz Berkan Şal’ın İnstagram da 103 gönderisi ve 28 binden fazla takipçisi vardır. Oyuncumuz Berkan Şal’ın resmi İnstagram hesabı: @berkansal

Berkan Şal Evli Mi, Sevgilisi Var Mı?

Başarılı oyuncumuz Berkan Şal’ın hayatında birinin olup olmadığı da merak edilmiş ve araştırılmıştır. Yalnız Kurt dizisiyle izleyici karşısına çıkacak olan oyuncumuz Berkan Şal özel hayatını gözlerden uzak yaşamayı tercih etmektedir. Oyuncumuz Berkan Şal, 2012 yılında Eylem Çalı ile dünya evine girmiştir.

Yalnız Kurt Dizisi Nazar – Berkan Şal

Oyuncumuz Berkan Şal’ın giydiği kıyafetler de merak edilmektedir. Bizde sizler için ilerleyen günlerde oyuncumuz Berkan Şal’ın özel hayatında ve Yalnız Kurt dizisinde giydiği tişört, kazak, hırka, ceket, mont, kaban, gömlek, pantolon, ayakkabı gibi bütün kıyafetlerini marka ve fiyat belirterek detaylı bir şekilde sayfamızdan paylaşacağız.

Yalnız Kurt dizisine yeni katılan Nazar karakterini ve Nazar karakterine hayat verecek olan oyuncumuz Berkan Şal’ı yakından tanıttık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri aşağıda yer alan yorum kısmandan bizlere iletebilirsiniz. Yalnız Kurt Dizisi Oyuncu Kadrosu konumuz burada.

Yorum yaz

Lütfen Türkçe'mize yakışır bir dil ile yorum yazalım.