Yalnız Kurt Dizisi Havva Kimdir? Fahriye Kesimal

25.10.2022
38

Yalnız Kurt dizisi Havva karakterini yakından tanıtacağız. Yapımcılığını Osman Sınav’ın üstlendiği Yalnız Kurt dizisi Atv ekranlarında izleyici karşısına çıkmaktadır. Seyirciler, Yalnız Kurt dizisi Havva karakterini de merak etti. Bizlerde bu nedenle Havva karakterini araştırdık. Oyuncu kadrosu ve konusu sayesinde dikkatleri üzerine çeken Yalnız Kurt dizisi Havva karakteri kimdir? Havva karakterine hayat veren oyuncumuz Fahriye Kesimal’ı yakından tanıtacağız.

Yalnız Kurt Dizisi Havva Karakteri Kimdir?

Yönetmen koltuğunda Çağatay Tosun’un oturduğu Yalnız Kurt dizisi, Havva karakteri diziye yeni katılmıştır. Ancak, Atv’de yayınlanan Yalnız Kurt dizisine yeni katılan Havva’nın nasıl bir karaktere sahip olduğunu belli değildir. Havva karakterini ise genç oyuncumuz Fahriye Kesimal canlandıracaktır.Fahriye Kesimal Yalnız Kurt Dizisinde Havva rolünde

Yalnız Kurt Dizisi Havva Kimdir?

Diziye yeni katılan Havva karakterine oyuncumuz Fahriye Kesimal hayat verecektir. Seyirciler, Havva karakteri kadar Havva karakterini canlandıran Fahriye Kesimal’ı da merak etti. Bizlerde, bu sebeple oyuncumuz Fahriye Kesimal’ı yakından tanıtacağız. Fahriye Kesimal kimdir? Daha önce hangi dizilerde yer almıştır? Kamera karşısına ilk olarak hangi proje ile geçmiştir? Resmi İnstagram hesabı nedir? Gibi soruları en iyi şekilde cevaplamaya çalışacağız.

Fahriye Kesimal Kimdir?

22 yaşının içinde olan Fahriye Kesimal, 2000 yılında Rize’de dünyaya gelmiştir. Aslen de Rizeli olan Fahriye Kesimal, 2018 yılında juri koltuğunda Nurgül Yeşilçay, Hamdi Alkan ve Fırat Parlak’ın oturduğu Geleceğin Starı yarışmasına katılmıştır. Programda Gülhan Tekin’in ekibinde yer alan Fahriye Kesimal, seyircilerin verdiği oylarla yarışmanın birincisi olmuştur. Takiplerini eleyerek geleceğin starı seçilen Fahriye Kesimal, bu sene Prestij Meselesi filmiyle profesyonel oyunculuğa adım atmıştır.

Fahriye Kesimal Yer Aldığı Diziler

Yalnız Kurt Dizisi Havva Kimdir Fahriye KesimalYalnız Kurt dizisinde Havva karakterini canlandıran oyuncumuz Fahriye Kesimal, 2018 yılında Geleceğin Starı yarışmasının birincisi olmuştur. Fahriye Kesimal, daha önce Prestij Meselesi filminde yer almıştır. Ancak oyuncumuz daha önce herhangi bir dizide yer almamıştır.

Fahriye Kesimal Resmi İnstagram Hesabı

Sosyal medyayı aktif kullanan genç oyuncumuz Fahriye Kesimal resmi İnstagram hesabından sık sık paylaşım da bulunmaktadır. Instagram da 73 gönderisi ve 5 binden fazla takipçisi bulunan Fahriye Kesimal’ın resmi İnstagram hesabı: @fahriyekesimal

Fahriye Kesimal Evli Mi, Sevgilisi Var Mı?

Henüz 20 yaşının içinde olan genç oyuncumuz Fahriye Kesimal evli değildir. Seyirciler, Fahriye Kesimal’ın hayatında birinin olup olmadığını da merak etti. Ancak Fahriye Kesimal sektörde yeni olduğu için daha önce basına yansıyan bir sevgilisi olmamıştır. Bundan dolayı oyuncumuz Fahriye Kesimal’ın hayatında bilinen biri yoktur.

Yalnız Kurt Havva – Fahriye Kesimal Kıyafetleri

Sektörde yeni olmasına rağmen dikkatleri üzerine çeken Fahriye Kesimal, güzelliğiyle de dikkat çekmektedir. 1.78 boyunda olan Fahriye Kesimal, kusursuz fiziğiyle giydiği her şeyin yakıştığı biridir. Bizlerde güzel oyuncumuz Fahriye Kesimal’ın Yalnız Kurt dizisinde giydiği tüm kıyafetlerini ve bununla birlikte yaptığı tüm kıyafetlerini marka- fiyat bilgisi vererek detaylı bir şekilde sayfamızdan paylaşacağız.

Yalnız Kurt dizisi Havva karakterini ve Havva karakterini canlandıran oyuncumuz Fahriye Kesimal’ı yakından tanıttık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

YAZAR BİLGİSİ
4 Ocak 2002 tarihinde Kırıkkale’de doğdum. Kırıkkale Atatürk Sağlık Meslek lisesinden 2020 yılında sağlık bakım teknisyeni olarak mezun oldum. Şu an Kırıkkale Üniversitesi sağlık yönetimi bölümünde okuyorum. Dizioyuncu.Com da güncel haberleri tüm dünya ile paylaşıyorum.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmadı. İlk yorumu sen yaz..