Yalnız Kurt Dizisi Ela (Almina Günaydın) Bilgileri

Bu haberimizde Yalnız Kurt Dizisi Ela kimdir, Yalnız Kurt dizisinde yer alan Ela karakterini yakından tanıtacağız. Yapımcılığını Sinegraf Yapım şirketinin üstlendiği Yalnız kurt dizisinin yönetmen koltuğunda Çağatay Tosun oturmaktadır. Senaryosunu Murat Koca ve Alperen Erze’nin kaleme aldığı Yalnız Kurt dizisinde yer alan Ela karakteri de merak edilmiştir. Bizler de bu haberimizde Atv ekranlarında izleyici karşına çıkacak olan Yalnız Kurt dizisinde yer alan Ela karakterini yakından tanıtacağız ve Yalnız Kurt dizisi Ela karakteri kimdir? Yalnız Kurt dizisi Ela karakterine hayat veren oyuncumuzun adını soyadını ve daha önce yer aldığı dizileri sizlerle paylaşacağız.

Yalnız Kurt Dizisi Ela Kimdir?

Yalniz Kurt Dizisi Ela Almina Gunaydin28 Ocak 2022 tarihinden itibaren her cuma ATV ekranlarında izleyici karşına çıkacak olan Yalnız Kurt dizisinde yer alan Ela karakteri, Esra’nın kızıdır. Babası annesi henüz hamileyken onu ve annesinin terk etmiştir. Esra kızı Ela’ya oldukça düşkündür. Aynı şekilde Ela’da annesine çok düşkündür ve en büyük korkusu da onun başına bir şey gelmesidir. Annesinin hep yanlış kişilere aşık olmasından şikayetçi olan Ela oldukça tatlı ve sevecen bir kızdır.

Yalnız Kurt Dizisi Ela Kimdir?

Yalnız Kurt dizisinde yer alan Ela karakterine çocuk oyuncumuz Almina Günaydın hayat verecektir. Büyük ilgi görmesi beklenilen Yalnız Kurt dizisinde yer alan annesine oldukça düşkün Ela karakteri kadar bu karakteri hayat veren oyuncumuz Almina Günaydın da merak etmiştir. Biz de sizler için Atv ekranlarında izleyici karşısına çıkan Yalnız Kurt dizisinin ana karakterlerinden biri olan Ela karakterine hayat veren çocuk oyuncumuz Almina Günaydın’ı yakından tanıtacağız.

Almina Günaydın

Yalnız Kurt dizisine Ela karakteri ile dahil olan çocuk oyuncumuz Alimina Günaydın, çeşitli markaların katalog çekimlerinde yer alarak sektöre adım atmıştır. Yusuf Güney Gün Menejerlik şirketine bağlı olarak çalışan Almina Günaydın daha sonra Boyner, Fakir, Koton, Bim, Aspi Nature, Mavera gibi markalarının reklam filmlerimde yer almıştır. Aslen Yozgatlı olan Alina Günaydın geçtiğimiz yıl yayınlanan ve büyük ilgi gören masumiyet dizisi ile oyunculuğa adım atmıştır. Masumiyet dizisinde Aleyna karakterine hayat veren ve dizideki performansı ile büyük beğeni toplayan çocuk oyuncumuz bu sezon Yalnız Kurt dizisiyle ekranda olacaktır.

Almina Günaydın Yer Aldığı Diziler

2021 Masumiyet – Aleyna
2021 Şahmeran
2022 Yalnız Kurt – Ela

Almina Günaydın Resmi İnstagram Hesabı

Bu sezon Yalnız Kurt dizisinde hayat vereceği Ela karakteriyle izleyici karşına çıkacak olan çocuk oyuncumuz Almina Günaydın sosyal medyada da oldukça aktiftir. Resmi Instagram hesabından özel hayatı ve yer aldığı projeler hakkında sık sık paylaşımda bulunan çocuk oyuncumuzun Instagram hesabı ailesi tarafından yönetilmektedir. Instagram da 82 gönderisi ve yaklaşık 6 bin takipçisi bulunan Almina Günaydın’ın resmi İnstagram hesabı: @almina_gunaydin

Bu haberimizde Yalnız Kurt dizisinde yer alan Ela karakterini ve Ela karakterine hayat veren oyuncumuz Almina Günaydın’ı yakından tanıttık. Sizlerle konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri, görüş ve düşüncelerinizi aşağıda yer alan yorum kısmandan bizlere iletebilirsiniz. Yalnız Kurt Dizisi Ela hakkında yazdık, Yalnız Kurt Dizisi Oyuncu Kadrosu burada.

Yorum yaz

Lütfen Türkçe'mize yakışır bir dil ile yorum yazalım.