Yalnız Kurt Dizi Oyuncuları Ne Kadar Kazanıyor Ücret Alıyor

23.01.2022
1.611

Bu konumuzda Yalnız Kurt Dizi Oyuncuları Ne Kadar Kazanıyor Ücret Alıyor, Yalnız Kurt dizisinin oyuncularının aldığı ücret ve maaşları sizlerle paylaşacağız. Yapımcılığını Osman Sınav’ın üstlendiği Yalnız Kurt dizinin Yönetmen koltuğunda Çağatay Tosun oturmaktadır. Senaryosunu Murat Koca ve Alperen Erze’nin kaleme aldığı Yalnız Kurt dizisi 28 Ocak Cuma akşamı yayın hayatına başlayacaktır. Atv ekranlarında izleyici karşısına çıkmaya hazırlanan Yalnız Kurt dizisinin oyuncularının bölüm başına aldığı ücret ve maaşlar da merak edilmiştir. Bizlerde bu konumuzda Yalnız Kurt dizisinin oyuncularının aldığı ücret ve maaşları sizlerle paylaşacağız.

Yalnız Kurt Dizi Oyuncuları Ne Kadar Kazanıyor?

Yalnız Kurt Dizi Oyuncuları Ne Kadar KazanıyorDini kullanarak insanları kandıran darbeyle hükümeti indirmeye çalışan ve kendi çıkarları doğrultusunda hareket eden Golyat’a karşı verilen destansı mücadeleyi anlatacak olan Yalnız Kurt dizisi 28 Ocak Cuma akşamı ATV ekranlarında izleyici karşısına çıkacaktır. Tanıtım fragmanı geçtiğimiz günlerde yayınlanan ve izleyiciler tarafından büyük beğeni toplayan Yalnız Kurt dizisinin oyuncularının bölüm başına aldığı maaş da merak edilmiş ve araştırılmıştır. Bizlerde Yalnız Kurt dizisinin oyuncularının aldığı ücret ve maaşları sizlerle paylaşacağız.

Yalnız Kurt Dizisi Altay (Hasan Denizyaran) Maaşı

Altay karakteri, yalnız başına küresel terör örgütleri ile mücadele eden cesur biridir. Yalnız Kurt Dizisinin başrolünde yer alan Altay karakterine ise oyuncumuz Hasan Denizyaran hayat verecektir.  Hasan Denizyaran’ın Yalnız Kurt dizisinde bölüm başına ne kadar ücret aldığı hakkında henüz bir bilgi bulunmamaktadır. Ancak bizler yakışıklı oyuncumuz Hasan Denizyaran’ın Yalnız Kurt dizisinde bölüm başına ortalama 45.000 TL bir ücret alacağını tahmin etmekteyiz.

Yalnız Kurt Dizisi Esra (Damla Colbay) Maaşı

Yalnız Kurt dizisinin başrolünde yer alan Esra karakterine güzel oyuncumuz Damla Colbay hayat verecektir. Sektörde yeni olmasına rağmen başarısıyla adından sıkça söz ettiren güzel oyuncumuz Damla Colbay’ın Yalnız Kurt dizisinde bölüm başına ne kadar maaş alacağı da merak edilmiş ve araştırmıştır. Yalnız Kurt dizisinin başrol oyuncusu Damla Colbay, Yalnız Kurt dizisinde bölüm başına ortalama 35.000 tl ile 40.000 tl arasında bir ücret alacaktır.

Yalnız Kurt Dizisi Davut (Cihan Ünal) Maaşı

Yalnız Kurt’un en büyük destekçisi ve akıl hocası olan Davut karakteri çok gizli istihbarat ağı ile çalışır ve istediği her bilgiye kısa süre de ulaşır. Yalnız Kurt dizisinin başrolünde yer alan Davut karakterine ise başarılı oyuncumuz Cihan Ünal hayat verecektir. Cihan Ünal’ın, Yalnız Kurt dizisinde bölüm başına ne kadar ücret aldığı hakkında net bir bilgi yoktur. Bizler oyuncumuz Cihan Ünal’ın dizide bölüm başına ortalama 50.000 TL bir ücret aldığını tahmin etmekteyiz.

Yalnız Kurt Dizisi Sefer (Deniz Evin) Maaşı 

ATV ekranlarında izleyici karşısına çıkmaya hazırlanan Yalnız Kurt dizisinin ana karakterlerinden biri olan Sefer karakterine başarılı oyuncumuz Deniz Evin hayat verecektir. Büyük ilgi görmesi bekleyen Yalnız Kurt dizisinde yer alan Sefer karakterini canlandıran oyuncumuz Deniz Evin’in dizide bölüm başına aldığı ücret de merak edilmiştir. Başarılı oyuncumuz Deniz Evin, Yalnız Kurt dizisinde bölüm başına 20.000 tl ile 25.000 tl arasında bir ücret alacaktır.

Bu konumuzda Yalnız Kurt dizisinin oyuncularının aldığı ücret ve maaşları sizlerle paylaştık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri, görüş ve düşüncelerinizi aşağıda yer alan yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz. Yalnız Kurt Dizi Oyuncuları Ne Kadar Kazanıyor Ücret Alıyor maaş bilgilerini yazdık. Yalnız Kurt Dizi Oyuncuları Kadrosu konumuz burada.

YORUMLAR - GÖRÜŞLER

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yazar mısın?