Yalnız Kalpler Dizisi Nerede Çekiliyor FoxTV

06.01.2023
4.392

Yalnız Kalpler dizisi Fox TV ekranlarında yayın hayatına başladı. Yeni dizi Yalnız Kalpler’in çekim yerleri, seti nerede? Yalnız Kalpler hangi ilde çekiliyor? Fox TV Yalnız Kalpler çekim yeri seti bilgilerini bu konumuzda sizlerle paylaşıyoruz.

Yalnız Kalpler Dizisi Nerede Çekiliyor FoxTV

Yönetmen koltuğuna Cevriye Demir oturuyor. Senaryosunu Eylem Akın kaleme alıyor. Yalnız Kalpler dizisi kadrosunda Nusret Şenay, Özlem Boyacı, Nermin Uğur. Mehtap Öztepe, Sena Şahin, Taygun Sungar, Elif Gülhan, Furkan Kapsız, Bengü Gürses, Serkan Melikoğlu, Dilek Bozkurt. Ezel Salık, Yasemin Çıtak, Elmas Evşen Topçuoğlu, Ceylin Ece Kavurkacı ve Ayça Özvardar yer alıyor. Yalnız Kalpler dizisi oyuncu kadrosu detaylı bilgileri için konumuzu ziyaret ediniz. yarali kalpler dizisi nevsehir cekimleri

Yalnız Kalpler dizisi Nevşehir ilinde çekildi. Dizinin çekim yerlerini özel olarak seçtiler.  Nevşehir’de sabahın ilk saatinde güneş doğarken uçan balonların eşliğinde çekilen sahne seyirciyi etkiledi. Yalnız Kalpler dizisinde Nevşehir sahneleri göz dolduruyor. Nevşehir’de turistik sokaklarda çekimler devam etmektedir. Nevşehir’in o tarihi dokusu, doğal güzellikleri izleyenleri de etkiliyor.

Yalnız Kalpler Dizisi Nevşehir’de Nerede Çekildi?

Bros Film imzalı Fox TV de yayınlanan Yalnız Kalpler dizisi oyuncu kadrosu ile netleşti. Çekimleri başladı. Yalnız Kalpler dizisi çekimlerinin yapıldığı yerleri bizlerde konumuza ekledik. Görselleri çok güzel. Uçan balonlar eşliğinde çekimler çok güzel. Yalnız Kalpler dizisinde kırılan, aldatılan, yalnız kalan kalpler konusu oldu. Bunun yanı sıra aile ilişkileri samimiyet duygu yüklü sahneleri de izleyeceksiniz. Yalnız Kalpler dizisi Nevşehir’in Turistik sokaklarında, Ürgüp Göreme civarında çekildi. Yalnız Kalp dizisi Avanos civarında sabahın ilk saatlerinde uçan balonları da çekti.  yalniz kalpler dizisi nevsehirde hangi evde

Bros Film imzalı Yalnız Kalpler dizisini izliyor musunuz? Çekim yerlerini beğendiniz mi? Yalnız Kalpler dizisinin çekim yerleri Nevşehir’de. Bunu gören bilen ziyaretçilerimiz yoruma yazsınlar.

YORUMLAR

  1. Umut dedi ki:

    Evet gerçekten Güzel Çekimleri olmuş. Günlük dizi olarak yayınlanıyor Foxda. Zaten Nevşehir Ürgüp Göreme ve çevresi peri bacaları Doğal Manzaralar eşliğinde olması muhteşem.