Yalı Çapkını Tarık’ın Sevgilisi (Evdeki Kız) Gizem Yanık

26.04.2023
1.431

Yalı Çapkını Tarık’ın Sevgilisi kimdir? Sizlerle paylaşacağız. Burcu Alptekin’in yönettiği Yalı Çapkını dizisi Star TV ekranlarında izleyici karşısına çıkmaktadır. Başrollerini Afra Saraçoğlu ve Mert Ramazan Demir paylaşmaktadır. Yalı Çapkını Tarık’ın sevgilisine (evdeki kız) Gizem Yanık hayat verecektir. Bizlerde Yalı Çapkını Tarık’ın Sevgilisi (evdeki kız) ve Tarık’ın Sevgilisini canlandıran oyuncumuz Gizem Yanık’ı yakından tanıtacağız.

Yalı Çapkını Tarık’ın Sevgilisi Kimdir?

Yapımcılığını OGM Pictures’in üstlendiği Yalı Çapkını dizisi Tarık (Baran Bölükbaşı) 28. bölümde diziye dahil olmuştur. Dizinin 30. bölüm fragmanında Tarık’ın evde tuttuğu genç kız da merak ediliyor. Evde tutulan o genç kız, 30. bölümde karşımıza çıkacaktır ve Tarık’ın ilk sevgilisidir. Yalı Çapkını Seyran hamile mi, bebeğin cinsiyeti ne?

Yalı Çapkını Tarık’ın Sevgilisini Kim Canlandırıyor?

Tarık’ın ilk sevgilisi olan genç kadına oyuncumuz Gizem Yanık hayat vermektedir. Yalı Çapkını aldığı reytinglerle cuma gününün en çok izlenen dizisidir. Seyirciler 30. bölümde diziye dahil olan bu genç kızı canlandıran oyuncumuz Gizem Yanık’ı da merak etti. Bizlerde Yalı Çapkını dizisine Tarık’ın ilk sevgilisi olarak katılan genç oyuncumuz Gizem Yanık’ı yakından tanıtacağız. gizem yanik yeni dizisi yali capkini

Gizem Yanık Kimdir?

27 Şubat günü dünyaya gelen Gizem Yanık, balık burcudur. Gizem Yanık, İstanbul Okan Üniversitesi Konservatuvarı Tiyatro bölümünü %100 bursla kazanmış ve buradan mezun olmuştur. Aynı zamanda Maltepe Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi tiyatro bölümünde de tam burslu olarak eğitim almıştır. Aktif olarak tiyatro oyunlarında rol alan oyuncumuz özellikle Çatı isimli tiyatro oyunu ile tanınmıştır. Yalı Çapkını dizisiyle profesyonel oyunculuğa adım atan Gizem Yanık Sirius İletişim menejerlik şirketine bağlı olarak çalışmaktadır.

Gizem Yanık Yer Aldığı Diziler

Aktif olarak tiyatro oyunlarında sahne olan Gizem Yanık, daha önce herhangi bir dizi ya da film projesinde yer almamıştır. Gizem Yanık, Yalı Çapkını dizisiyle profesyonel oyunculuğa adım atmıştır. Bizler oyuncumuzun önümüzdeki yıllarda bir çok başarılı projede yer alacağını tahmin ediyoruz.

Gizem Yanık Resmi İnstagram Hesabı

Sektörde yeni olan oyuncumuz resmi Instagram hesabına sık sık paylaşım da bulunmaktadır. Instagram’da 64 gönderisi ve yaklaşık 5 bin takipçisi bulunan genç oyuncumuz Gizem Yanık’ın resmi Instagram hesabı: @gizemynik

Gizem Yanık Evli Mi, Sevgilisi Var Mı?

Oyuncumuzun hayatında birinin olup olmadığı da merak edilmiştir. Ancak genç oyuncumuz Gizem Yanık evli değildir. Sektörün yeni yüzlerinden olan Gizem Yanık bir süredir kendi gibi oyuncu olan meslektaşı Taha Yusuf Karakaş ile birliktedir.

Yalı Çapkını Tarık’ın Sevgilisi – Gizem Yanık Kıyafetleri

Güzelliğiyle de dikkatleri üzerine çeken genç oyuncumuz kusursuz fiziğiyle giydiği her şeyin yakıştığı biridir. Gizem Yanık, modayı da yakından takip etmektedir. Bizlerde son trendlere uygun giyinen güzel oyuncumuz Gizem Yanık’ın Star Tv’nin sevilen dizisi Yalı Çapkını’nda giydiği tüm kıyafetlerini, elbiselerini, kullandığı aksesuarlarını marka ve fiyat belirterek sayfamızdan paylaşacağız.

Yalı Çapkını Tarık’ın Sevgilisi kimdir? Tarık’ın Sevgilisini (evdeki kız) canlandıran oyuncumuz Gizem Yanık’ı yakından tanıttık. Sizlerle konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.