Yalı Çapkını Spor Hocası Doruk Kimdir? Ali Öner Bilgileri

24.02.2024
694

Yalı Çapkını spor hocası Doruk kimdir? Yakından tanıtacağız. Star TV ekranlarında izleyici karşısına çıkan Yalı Çapkını dizisi OGM Pictures imzalıdır. Sadece ülkemizde değil aynı zamanda yurtdışında da yayınlanan Yalı Çapkını dizisi Doruk rolüne oyuncumuz Ali Öner hayat verecektir. Bizlerde spor hocası Doruk rolünü ve Doruk’u canlandıran oyuncumuz Ali Öner’i yakından tanıtacağız.

Yalı Çapkını Spor Hocası Doruk Rolü Kimdir?

Yalı Çapkını dizisi Doruk kimdirYönetmen koltuğunda Burcu Alptekin’in oturduğu Yalı Çapkını dizisi spor hocası Doruk rolü, Çetin Tekindor’un canlandırdığı Halis Ağa’nın kapısını çalaracak ve bu şekilde diziye dahil olacaktır. Merak uyandıran bir karakter olan Doruk spor hocasıdır. Doruk, 2. Sezon da dahil olmasına rağmen dizinin ana karakterlerindendir. Yalı Çapkını Dizisine Yeni Gelen ve Ayrılan Oyuncular:

Yalı Çapkını Spor Hocası Doruk Kimdir?

Spor hocası Doruk rolünü genç oyuncumuz Ali Öner canlandıracaktır. Ali Öner’i yakından tanıtacağız ve Ali Öner kimdir? Daha önce hangi projelerde yer almıştır? Özellikle hangi dizi ile tanınmıştır? Kamera karşısında en son ne zaman geçmiştir? Evli mi, sevgilisi kim? Sorularına en iyi şekilde cevap vermeye çalışacağız.Yalı Çapkını Spor Hocası Doruk Ali Öner

Ali Öner Kimdir?

1996 yılında İstanbul’da dünyaya gelen Ali Öner, 2019 yılında Best Model Of Turkey yarışmasına katılmıştır. Yakışıklıyla dikkatleri üzerine çeken oyuncumuz bu yarışmada iyi bir derece elde etmiştir. Kamera karşısına ilk defa 2021 yılında 15 Temmuz belgeseli Mahrem’le geçen Ali Öner özellikle Teşkilat dizisinideki performansı ile tanınmıştır. Kariyerindeki yükselişi O Kız dizisiyle devam ettiren oyuncumuz Ey iletişim menajerlik şirketine bağlı olarak çalışmaktadır. Ali Öner en son Kudüs Fatihi Selehaddin Eyyubi dizisinde yer almıştır.

Ali Öner Rol Aldığı Diziler ve Filmler Neler?

Yalı Çapkını (Doruk, 2024) – TV Dizisi
Kudüs Fatihi Selehaddin Eyyubi (Hz. Ömer, 2024) – TV Dizisi
O Kız (Doruk Soner, 2022-2023) – TV Dizisi
Seni Kalbime Sakladım (Mete, 2022) – TV Dizisi
Teşkilat (Ayvaz, 2021-2022) – TV Dizisi
Mahrem (2021) – TV FilmiYalı Çapkını dizisine yeni gelen Spor Hocası Doruk

Ali Öner İnstagram Kullanıcı Adı Nedir?

Son dönemini tanınan isimlerinden olan Ali Öner Instagram hesabından sık sık paylaşım yapmaktadır. Dolayısıyla oyuncumuzun Instagram’ı da merak edilmiştir. Instagram’da 39 gönderisi ve 106.000 takipçisi bulunan oyuncumuz Ali Öner’in Instagram kullanıcı adı: @alionerofficial’dir.

Ali Öner Evli Mi, Kiminle Sevgili?

Genç oyuncumuz hakkında en çok merak edilen konulardan biri de özel yaşamadır. Ali Öner bekardır. Oyuncumuzun sevgilisi de araştırılmaktadır. Fakat Ali Öner, sektörde yenidir. Bu nedenle basına yansıyan sevgilisi olmamıştır. Yani, yakışıklı oyuncumuzun bilinen bir sevgilisi yoktur.

Ali Öner Kıyafetleri Marka ve Fiyatları

Daha önce Best Model Of Turkey’a katılan ve güzel bir derece elde eden oyuncumuz yakışıklılığını herkese kanıtlamıştır. Yakışıklı oyuncumuz Ali Öner aynı zamanda tarzıyla da beğeni toplamaktadır. Bizler de merak eden okuyucularımız için Ali Öner’in günlük yaşamında ve özellikle Yalı Çapkını dizisinde tercih ettiği kıyafetlerini markada fiyatlarıyla beraber sayfamızdan paylaşacağız.

Yalı Çapkını spor hocası Doruk kimdir? Doruk rolünü canlandıran oyuncumuz Ali Öner’i yakından tanıttık. Sizlerde konumuz hakkında merak ettiğiniz şeyleri ve düşüncelerinizi yorum kısmından bizlerle paylaşabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmadı. İlk yorumu sen yaz..