Yalı Çapkını Nükhet’in Oğlu Kim Gerçek Adı Ne?

15.04.2023
23

Yalı Çapkını dizisinde Halis Ağa’nın yurtdışında yaşayan kızı Nükhet’in oğlu konusu geçti. Nükhet’in oğlu diziye dahil olacak. Yalı Çapkını Nükhet’in oğlunu kim oynayacak? Konumuzda bilgilerini veriyoruz.Yali Capkini Nukhet'in oglu

Yalı Çapkını Dizisi Nükhet’in Oğlu Kimdir?

OGM Pictures imzalı Yalı Çapkını dizisi yönetmenliğini Burcu Alptekin yapıyor. Senaryosunu Mehmet Barış Günger’in kaleme aldığı Yalı Çapkını başrollerini Afra Saraçoğlu, Mert Ramazan Demir ve Çetin Tekindor paylaşmaktadır. Senaryosunda bu aralar bolca aksiyona yer veriyor. Yeni oyuncularla Yalı Çapkını dizisinde olaylar artarak drvam ediyor.

Pelin’in annesi Zerrin yakın zamanda diziye dahil oldu. Zerrin diziye geldiğinden beri de olaylar tükenmedi. Zerrin ve İfakat işbirliği yapıp Seyran ve Ferit’in ayrılması için plan yapıyor. Ifakat Ferit ile Zerrin’in arasını bozmayı başardı. Boşanma noktasındalar.

İfakat planına devam edip Halis Ağa ile Pelin’i tanıştırdı. Ferit bunu duyunca sinirlendi ve Pelin’e Seyran’dan ayrılmayacağını söyledi. Pelinin bunu annesine yetiştirdi. Zerrin İfakat’i aradı. Bunları söylediğinde İfakat yeni planı devreye soktu.Nukhetin oglunu kim oynayacak

İfakat Zerrin’e “Nükhet’e söyle oğlunu İstanbul’a göndersin. ” dedi.  Ferit onu kıskanıp dedesinin gözündeki yerini korumak için Seyran’dan boşanır dedi.

Nükhet’in Oğlu Gerçek Adı Bilgileri

Yalı Çapkını dizisinde Nükhet’in oğlunun geleceğine dair diğer işaret ise gece yarısı Halis Ağa’ya gelen mesaj. Mesajda” Dede, iş için İstanbul’a geliyorum. İzin verirsen elini öpmek isterim.” Bu mesaja göre yeni bölümde Halis Ağa’nın yurtdışındaki kızının oğlu diziye geliyor.

Yalı Çapkını dizisinde Nükhet’in oğlu rolünü oynayacak isim henüz açıklanmadı. Oyuncunun adı açıklandığında konumuza ekleyerek bilgileri vereceğiz. Sizce Yalı Çapkını Nükhet’in oğlunu kim oynamalı? Yorumlarınızı düşüncelerinizi aşağı yazınız.

YAZAR BİLGİSİ
1991 Kırıkkale doğumluyum. Kırıkkale Üniversitesi Sınıf Öğretmeni mezunuyum. www.dizioyuncu.com sitesinde yıllardır yazarlık yapıyorum. Güncel dizi film haberlerini dizioyuncu.com sitemizde ziyaretçilerimize sunuyorum.
YORUMLAR

  1. Anonim dedi ki:

    Oktay Ekinci olacakmış

  2. Seval dedi ki:

    Hasan denizyaran

  3. Jemal dedi ki:

    Türkan päli ýada her ýerde sendemi oýunçy olsaydi Bence çök yakisirdi