Yalancılar ve Mumları Tekrarı Hangi Gün Saat Kaçta?

İngiliz yapımı Mistresses isimli diziden uyarlanan Yalancılar Ve Mumları dizisinin yönetmen koltuğunda, Koray Kerimoğlu oturmaktadır. Yapımcılığını Med Yapım’ın üstlendiği Yalancılar Ve Mumları dizisinin başrollerini ise Elçin Sangu, Ceren Moray ve Şafak Pekdemir paylaşmaktır. Fox TV ekranlarında izleyici karşısına çıkmaya hazırlanan Yalancı Ve Mumları dizisinin ne zaman başlayacağı, dizinin tekrar bölümlerinin hangi gün ve saat kaçta ekranlarda olacağı da merak edilmiştir. Bizde sizler için Yalancı Ve Mumları dizisinin ne zaman başlayacağını, tekrar bölümlerinin hangi gün ve saat kaçta yayınlanacağını sizlerle paylaşacağız.

Yalancılar Ve Mumları Dizisi Ne Zaman Başlayacak?

Yalancılar ve Mumları Tekrarı Hangi Gün Saat KaçtaOyuncu kadrosunda Elçin Sangu, Ceren Moray, Şafak Pekdemir, Burcu Gölgedar, Feyyaz Duman, İsmail Demirci, İlker Kızmaz, Melike Güner gibi başarılı isimlerin yer aldığı Yalancı Ve Mumları dizisi güçlü oyuncu kadrosu ve etkileyici senaryosu sayesinde dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır. Tanıtım fragmanı kısa süre içersinde binlerce kişi tarafından izlenen Yalancı Ve Mumları dizisinin yayın tarihi de izleyiciler tarafından merak edilmiştir. Şüphesiz bu sezonun iddialı dizileri arasında yer alan Yalancı Ve Mumları dizisi 3 Ekim Pazar akşamı saat 20:00 da Fox Tv ekranlarında izleyici karşısına çıkacaktır.

Yalancılar Ve Mumları Dizisi Ne Zaman Yayınlanacak?

Senaryosunu Neriman Yıldırım’ın kaleme aldığı dram türünde ki Yalancı Ve Mumları dizisinin başrollerini Elçin Sangu, Ceren Moray ve Şafak Pekdemir paylaşmaktadır. 2021-2022 sezonu için Fox Tv de başlayan yeni dizilerden biri olan Yalancı Ve Mumları dizisi 3 Ekim 2021 tarihinde yayın hayatına başlayacaktır. Med Yapım imzalı Yalancı Ve Mumları dizisi 3 Ekim 2021 tarihinden itibaren her Pazar Fox Tv ekranlarında saat 20:00 da izleyici karşısına çıkacaktır.Yalancılar ve Mumları Dizisini Nasıl Buldunuz fox

Yalancılar Ve Mumları Dizisinin Tekrarları Ne Zaman?

Yönetmen koltuğunda Koray Kerimoğlu’nun oturduğu Yalancı Ve Mumları dizisi, ingilterede izlenme rekorları kıran Mistresses isimli diziden uyarlanmıştır. 3 Ekim Pazar akşamı yayın hayatına başlayacak olan dizinin tekrarının hangi gün yayınlanacağı da merak edilmiştir. Bizde sizler için Yalancı Ve Mumları dizisinin tekrarlarının ne zaman yayınlacağını sizlerle paylaşacağız. 3 Ekim saat 20.00 da ilk bölümü yayınlanacak olan Yalancı Ve Mumları dizisinin ilk bölümü bittikten hemen sonra saat 22.30 da birinci bölümünün tekrarı yine Fox Tv ekranlarında olacaktır.

Yalancı ve Mumları Dizisi 9 Ekim Cumartesi 00.15 Bölüm Tekrarı
Yalancı ve Mumları Dizisi 10 Ekim Pazar 16:45 Bölüm Tekrarı
Yalancı ve Mumları 10 Ekim Pazar 20:00 Yeni Bölüm

Yalancılar Ve Mumları Dizisi Tekrarları Hangi Gün, Saat Kaçta?

3 Ekim Pazar akşamı saat 20.00’da Fox Tv ekranlarında izleyici karşısına çıkacak olan Yalancı Ve Mumları dizisinin ilk bölümü yayınlandıktan hemen sonra saat 22.30 da dizinin birinci bölümünün tekrarı yine Fox Tv ekranlarında olacaktır ve dizinin birinci bölümünün tekrarı o hafta boyunca her gün Fox Tv de olacaktır. Ancak Yalancı Ve Mumları dizisinin tekrar bölümlerinin haftaiçi saat kaçta ekranlarda olacağı belli değildir. Fox Tv Yalancı Ve Mumları dizisinin tekrar bölümlerinin saatini yayın akışına eklediği zaman bizde bunu sizlerle paylaşacağız.

Sizler için Yalancılar Ve Mumları dizisinin tekrar bölümlerinin hangi gün ve saat kaçta ekranlarda olacağını sizlerle paylaştık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri ve görüşlerinizi yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz. Yalancılar ve Mumları dizisi oyuncu kıyafetleri konumuz burada.

Etiketler