Yalancılar ve Mumları Şebnem Kimdir? Burcu Gölgedar

16.08.2021
62

Bu konumuzda sizler için Yalancılar ve Mumları Şebnem Kimdir? konusunda yazacağız. Yalancılar Ve Mumları dizisinin ana karakter biri olan Şebnem karakterini yakından tanıtacağız. Med Yapım imzalı Yalancılar Ve Mumları dizisinin yönetmen koltuğunda Kora Kerimoğlu oturmaktadır. Fox TV ekranlarında izleyici karşısına çıkmaya hazırlanan Yalancılar Ve Mumları dizisi Metresler adlı yabancı diziden uyarlanmıştır.

Yalancılar ve Mumları Şebnem Kimdir30’lu yaşlarındaki 4 arkadaşın hayatını konu edilen Yalancılar Ve Mumları dizisinin ana karakterlerinden biri olan Şebnem karakteri de izleyiciler tarafından merak konusu olmuştur. Bizde sizler için bu konumuzda Yalancılar Ve Mumları dizisinde yer alan Şebnem karakterini daha yakından tanıtacağız ve Yalancılar Ve Mumları dizisi Şebnem kimdir? Yalancılar Ve Mumları dizisi Şebnem karakterine hayat veren oyuncumuzun adını, soyadını ve daha önce yer aldığı dizleri sizlerle paylaşacağız.

Yalancılar Ve Mumları Dizisi Şebnem Karakteri Kimdir?

Fox TV ekranlarında izleyici karşısına çıkacak olan Yalancılar Ve Mumları dizisinin ana karakterlerinden biri olan Şebnem karakteri, tatlı ve sempatik biridir. Şebnem Hasan ile evlidir, mutlu bir evlilikleri olan çift yıllardır çocuk yapmak için uğraşmaktadır. Yani Yalancılar Ve Mumları dizisinin başrolünde yer alan Şebnem karakteri anne olmak için uğraşan biridir. İşte Yalancılar ve Mumları Şebnem Kimdir? sorusuna net cevap:

Yalancılar Ve Mumları Dizisi Şebnem Kimdir?

Med Yapım imzalı Yalancılar Ve Mumları dizisinin başrolünde yer alan Şebnem karakterine başarılı oyuncumuz Burcu Gölgedar hayat verecektir. İzleyiciler tarafından Şebnem karakteri kadar bu karaktere hayat verecek olan oyuncumuz Burcu Gölgedar da merak konusu olmuştur. Bizde sizler için bu konumuzda Yalancılar Ve Mumları dizisinde Şebnem karakterini canlandıracak olan güzel oyuncumuz Burcu Gölgedar’ı daha yakından tanıtacağız.Burcu Gölgedar Yalancılar ve Mumları dizisinde Şebnem rolünde

Burcu Gölgedar Kimdir?

Yalancılar Ve Mumları dizisinin başrolünde yer alan ve anne olmak için büyük çabalar sarf eden Şebnem karakterine güzel oyuncumuz Burcu Gölgedar hayat verecektir. Yalancılar Ve Mumları dizisinde Şebnem karakterine hayat veren oyuncumuz Burcu Gölgedar, Ezgi Baltaş menejerlik şirketine bağlı olarak çalışmaktadır. Yaşamına İstanbul’da devam eden güzel oyuncumuz Burcu Gölgedar kamera karşısına ilk defa 2013 yılında Güneşi Beklerken isimli dizisiyle geçmiştir. Sesinin de güzel olduğunu bildiğimiz oyuncumuz amatör olarak da şarkı söylemektedir. Daha önce Avlu ve Çukur dizlerinde yer alan oyuncumuz Burcu Gölgedar kamera karşısına en son 2021 yılında Esma karakterine hayat verdiği, San Sebastian Film Festivali’nde yarışan ve birçok ödüle layık görülen İki Şafak Arasında filmiyle geçmiştir. Güzel oyuncumuz daha önce yer aldığı projeler de yan rolü oynamaktaydı. Ancak oyuncumuz Burcu Gölgedar Yalancılar Ve Mumları dizisi sayesinde ilk defa başrol olarak yer alacaktır.

Burcu Gölgedar Yer Aldığı Diziler

2021 Yalancılar Ve Mumları (Şebnem)
2019 Çukur (Seval)
2019 Avlu (Melek)
2013 Güneşi Beklerken

Burcu Gölgedar Resmi Instagram Hesabı

Bu sezon Şebnem karakteriyle ekranlarda göreceğimiz güzel oyuncumuz Burcu Gölgedar sosyal medyada da oldukça aktiftir. Amatör olarak şarkı söyleyen oyuncumuz, resmi ınstagram hesabından bu anları da sık sık takipçileriyle paylaşmaktadır. İnstagram da 363 gönderisi ve yaklaşık olarak 2 bin takipçisi bulunan oyuncumuz Burcu Gölgedar’ın resmi ınstagram hesabı: @burcugolgedar

Burcu Gölgedar Evli Mi, Sevgilisi Var Mı?

Güzel oyuncumuz Burcu Gölgedar henüz evli değildir. Sektörün yeni yüzlerinden olan oyuncumuz Burcu Gölgedar’ın daha önce basına yansıyan bir sevgilisi de olmamıştır. Sektörde yeni olduğu için hakkında fazla bilgi bulunmayan oyuncumuzun hayatında birinin olup olmadığını da bilinmemektedir.

Yalancılar Ve Mumları Dizisi Şebnem – Burcu Gölgedar Kıyafetleri

Bu sezon Fox TV ekranlarında karşınıza çıkacak olan oyuncumuz Burcu Gölgedar, sadece yeteneği ile değil güzelliğiyle de dikkat çeken isimlerden biridir. Kusursuz fiziğiyle giydiği her şeyin yakıştığı biri olan oyuncunuz tarzıyla da büyük beğeni toplamaktadır. Bizde sizler için ilerleyen günlerde güzel oyuncumuz Burcu Gölgedar’ın özel hayatında ve Yalancılar Ve Mumları dizisinde giydiği etek, şort, pantolon, tişört, kazak, gömlek, kaban, hırka, yelek, mont, ceket, elbise, ayakkabı gibi tüm kıyafetlerini ve kullandığı tüm aksesuarlarını marka ve fiyat bilgisi vererek detaylı bir şekilde sayfamızdan paylaşacağız.

Bu konumuzda sizler için Yalancılar Ve Mumları dizisinin ana karakterlerinden biri olan Şebnem karakterini ve Şebnem karakterine hayat veren oyuncumuz Burcu Gölgedar’ı yakından tanıttık. Sizde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri, görüş ve düşüncelerinizi aşağıda yer alan yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz. Yalancılar ve Mumları Şebnem Kimdir? Burcu Gölgedar hakkında detaylar yazdık. Yalancılar ve Mumları dizi oyuncuları konumuza da göz atabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapabilirsiniz.