Yalancılar ve Mumları Neden Bitti Final mi Yaptı?

22.10.2021
533

Yalancılar ve Mumları Neden Bitti Final mi Yaptı? Fox Tv ekranlarında yayınlanan ve severek izlenen Yalancı ve Mumları dizisi neden bitti? Yalancı ve Mumları dizisi final mi yaptı bilgilerini sizlerle paylaşacağız. Yalancı ve Mumları dizisi sadece 5 bölüm sürdü. Bu yüzden de kısa süre içinde final kararı aldı.  yalanci ve mumlari dizisi bitmesin final yapmasin

Yalancı ve Mumları Dizisi Neden Bitti?

Yapımcılığını Medyapım’ın üstlendiği, yönetmen koltuğunda Koray Kerimoğlu’nun oturduğu, başrollerini Ceren Moray, Elçin Sangu, Şafak Pekdemir ve Burcu Gölgedar’ın paylaştığı dizi ekran macerasını sonlandırıyor. Yalancı ve Mumları dizisinde bir grup arkadaşın birbirinden farklı yaşamları ve aşkları konu ediliyor. Yalancı ve Mumları dizisi senaryosunu Nermin Yıldırım yazıyor.

Yalancı ve Mumları dizisi başlayalı 1 ay olmuş olsa da hemen final kararı aldı. Yalancı ve Mumları dizisinin 5 bölüm sonundaki reytingleri artmayınca ve izleyici sayısında bir düzelme olmadığı için final kararı aldı. Yalancı ve Mumları dizisi bitti artık yayınlanmayacak. yalanci ve mumlari dizisi final mi yapti

Yalancı ve Mumları Dizisi Final Mi Yaptı?

Yalancı ve Mumları dizisi final yaptı. Reytingleri izlenme oranları bir türlü artmayan Yalancı ve Mumları dizisi final yaparak son buldu. Yalancı ve Mumları dizisi oyuncu kadrosunun güçlü olması, hikayesinin iyi olması maalesef onu kurtarmaya yetmedi. Yalancı ve Mumları dizisi final kararı alması tüm ekibi oyuncuları üzsede artık bu konuda kanallar çok kararlı. Reytinglerde bir kaç bölüm düzelmeyen dizileri daha fazla uzatmama kararı alıyorlar.

Bu yüzden de Yalancı ve Mumları dizisi final yaparak ekranlara veda ediyor. Yalancı ve Mumları dizisi 5. bölümü ile final yapıyor. Yalancı ve Mumları dizisi 5. bölüm final yapıp bitti. Yorumlarınızı aşağı yazabilirsiniz. Yalancı ve Mumları dizisinin bitmesi, final yapması sizce doğru mu? Sizler Yalancı ve Mumları dizisinin devam etmesini ister misiniz? 

YORUMLAR - GÖRÜŞLER

  1. Zeynep dedi ki:

    Kadın konulu hikayelerin ömrü pek uzun olmuyor, konu ilgi çekici ve sürükleyici de olsa Reyting bahanesiyle final yaptırıyorlar zaten oyuncular son repliklerinde bunu çok iyi dile getirdiler özetle hayatın kontrolü bizde değil dediler maalesef…..

  2. Anonim dedi ki:

    Hayır bitmesin çok sevmiştim oysa ki