Yalancı Dizisinin Oyuncuları Ne Kadar Ücret Maaş Alıyor?

10.09.2021
113

Bu konumuzda sizler için Yalancı dizisinin oyuncularının bölüm başına ne kadar maaş aldığını sizlerle paylaşacağız. Süreç Film imzalı Yalancı dizisi 17 Eylül 2021 tarihinde Show TV ekranlarında izleyici karşısına çıkacaktır. Yönetmen koltuğunda Hülya Gezer’in oturduğu Yalancı dizisinin oyuncu kadrosu ve konusunun yanı sıra, dizinin oyuncularının bölüm başına ne kadar aldığı maaş da merak edilmiştir. Bizde sizler için bu konumuzda Show TV ekranlarında izleyici karşısına çıkmaya hazırlanan Yalancı dizisinin oyuncularının bölüm başına ne kadar maaş aldığını sizlerle paylaşacağız.

Yalancı Dizisinin Oyuncu Ücretleri Maaşları

Yalancı Dizisi Oyuncu Ücretleri Maaşlarıİngiliz yapım Liar isimli diziden uyarlanan Yalancı dizisi 17 Eylül tarihinde Show TV ekranlarında yayınlanacaktır. Büyük ilgi görmesi beklenilen Yalancı dizisinin başrolünde yer alan Deniz Sungur karakterini güzel oyuncumuz Burçin Terzioğlu canlandıracaktır. Kalp ve damar cerrahisi olan Mehmet Emir karakterine ise yakışıklı oyuncumuz Salih Bademci hayat verecektir. Bizde sizler için, senaryosunu Çiğdem Rahşan İnan’ın kaleme aldığı Yalancı dizisinin başta başrol oyuncuları olmak üzere dizinin diğer oyuncularının bölüm başına ne kadar maaş aldığını sizlerle paylaşacağız.

Yalancı Dizisi Deniz Sungur (Burçin Terzioğlu) Maaşı Ne Kadar?

Yalancı Dizisinin Oyuncuları Ne Kadar Ücret Maaş AlıyorYönetmen koltuğunda Hülya Gezer’in oturduğu Yalancı dizisinin senaryosunu ise Çiğdem Rahşan İnan kaleme almaktadır. Yapımcılığını Süreç Film’in üstlendiği Yalancı dizisinin oyuncularının bölüm başına ne kadar maaş aldığı da merak edilmiştir. Yalancı dizisinin başrolünde yer alan ve Murat’ın eski eşi aynı zamanda da edebiyat öğretmeni olan Deniz Sungur karakterine güzel oyuncumuz Burçin Terzioğlu hayat verecektir. Burçin Terzioğlu Yalancı dizisinde bölüm başına 70 – 75 bin tl arasında bir maaş almaktadır.

Yalancı Dizisi Mehmet Emir Gürsoy (Salih Bademci) Maaşı Ne Kadar?

Dram türünde ki Yalancı dizisinin başrolünde yer alan Mehmet Emir Gürsoy karakteri, Doruk’un babasıdır. Bekar bir baba olan Mehmet Emir Gürsoy aynı zamanda kalp ve damar cerrahisidir. Yasemin’le de aynı hastanede çalışan Mehmet Emir Gürsoy karakterine ise yakışıklı oyuncumuz Salih Bademci hayat verecektir. Salih Bademci’nin Yalancı dizisinde bölüm başına ne kadar maaş aldığı hakkında net bir bilgi bulunmamaktadır. Ancak bizler oyuncumuz Salih Bademci’nin Yalancı dizisinde bölüm başına ortalama 60 bin tl kadar bir maaş aldığını tahmin etmekteyiz.

Yalancı Dizisi Yasemin Aytekin (Hazal Türesan) Maaşı Ne Kadar?

Yalancı dizisinin yardımcı karakterlerinden biri olmasına rağmen büyük ilgi gören Yasemin Aytekin karakteri, Deniz’in ablasıdır. Evli ve iki çocuk annesi olan Yasemin Aytekin aynı zamanda anestezi uzmanıdır. Mehmet Emin ile aynı hastanede çalışan Yasemin Aytekin karakterine ise güzel oyuncumuz Hazal Türesan hayat vermektedir. Hazal Türesan’ın Yalancı dizisinde bölüm başına ne kadar maaş aldığı hakkında kesin bir bilgi bulunmamaktadır. Ancak biz daha güzel oyuncumuz Hazal Türesan’ın Yalancı dizisinde bölüm başına ortalama 15 – 20 bin tl arasında bir maaş aldığını tahmin etmekteyiz.

Yalancı Dizisi Murat Özdal (Cemal Toktaş) Maaşı Ne Kadar?

Show TV ekranlarında izleyici karşısına çıkmaya hazırlanan Yalancı dizinde yer alan Murat Özdağ karakteri Deniz’in eski kocasıdır. Yasemin çocukluk arkadaşı olan Murat Özdal aynı zamanda asayiş biriminde de komiserdir. Yalancı dizisinin yardımcı karakterlerinden olmasına rağmen büyük ilgi gören Murat Özdal karakterine ise başarılı oyuncumuz Cemal Toktaş hayat vermektedir. Cemal Toktaş Yalancı dizisinde canlandırdığı Murat Özdal karakteri için bölüm başına ortalama 10 -12 bin tl arasında maaş almaktadır.

Bu konumuzda sizler için Yalancı dizisinin oyuncularının bölüm başına ne kadar maaş aldığını sizlerle paylaştık. Sizde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri ve görüşlerinizi aşağıda yer alan yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz. Yalancı Dizisinin Oyuncuları Ne Kadar Ücret Maaş bilgileri bu kadar. Yalancı Dizisinin Oyuncu Kadrosu konumuza da göz atabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapabilirsiniz.