Yalancı Dizisi Tuba Kimdir? Oynadığı Diziler (Gizem Erman Soysaldı)

18.07.2021
878

Süreç Film imzalı yalancı dizisi önümüzdeki günlerde Show Tv ekranlarında izleyici karşısına çıkacaktır. Liar isimli diziden uyarlanan Saklı dizisinin başrollerini Burçin Terzioğlu ve Salih Bademci paylaşmaktadır. Yönetmen koltuğunda Hülya Gezer’in oturduğu Yalancı dizisine yeni katılan Tuba karakteri de izleyiciler tarafından merak konusu olmuştur. Bizde sizler için bu konumuzda Yalancı dizisine yeni katılan Tuba karakterini daha yakından tanıtacağız ve Yalancı dizisi Tuba kimdir? Yalancı dizisi Tuba karakterine hayat veren oyuncumuzun adını, soyadını ve daha önce yer aldığı dizleri sizlerle paylaşacağız.

Yalancı Dizisi Tuba Karakteri Kimdir?

Gizem Erman Soysaldı Yalancı Dizisi Tuba rolündeYapımcılığını Süreç Film’in üstlendiği Yalancı dizisine yeni katılan Tuba karakterinin nasıl biri olduğu hakkında henüz bir bilgi bulunmamaktadır. Bizler Tuba karakteri hakkında herhangi bir bilgiye ulaştığımız zaman bunu sizlerle paylaşacağız.

Yalancı Dizisi Tuba Kimdir?

Show Tv ekranlarında izleyici karşısına çıkmaya hazırlanan Yalancı dizisine yeni katılan Tuba karakterine güzel oyuncumuz Gizem Erman Soysaldı hayat verecektir. Izleyiciler tarafından Tuba karakteri kadar bu karaktere hayat veren oyuncumuz da merak edilmiştir. Bizde sizler için bu konumuzda Yalancı dizisinde Tuba karakterine hayat veren oyuncumuz Gizem Erman Soysaldı’yı daha yakından tanıtacağız ve Gizem Erman Soysaldı kimdir? Kaç yaşındadır? Daha önce hangi dizilerde rol almıştır? Kamera karşısına en son hangi projeyle geçmiştir? Resmi instagram hesabı nedir?Yalancı Dizisi Tuba Kimdir

Gizem Erman Soysaldı Kimdir?

37 yaşındaki oyuncumuz 4 Şubat 1984 yılında İzmir’de dünyaya gelmiştir. Ankara Üniversitesi siyasal bilgiler fakültesi uluslararası ilişkiler bölümünden mezun olan oyuncumuz, Şahika Tekand Stüdyo da oyunculuk eğitimleri almıştır. Çocukluğundan beri bale ve tiyatroyla yakından ilgilenen Gizem Erman Soysaldı, kamera karşısına ilk defa 16 yaşındayken Asiye Nasıl Kurtulur isimli proje ile geçmiştir. 2013 yılında Arka Sokaklar dizisinin oyuncu kadrosunda yer alan Gizem Erman Soysaldı özellikle Seksenler dizisinde hayat verdiği Ceren karakteriyle tanınmıştır. Aynı zamanda tiyatro oyuncusu olan Gizem Erman Soysaldı, hala Hareket Atölyesi’nde sahne almaktadır. 2016 yılında Teldolap – Bir Kavanoz Mucize isimli kitabını yayınlanan oyuncumuz kamera karşısına en son 2020 yılında Hekimoğlu dizisiyle geçmiştir.

Gizem Erman Soysaldı Yer Aldığı Diziler

2021 Yalancı
2020 Hekimoğlu
2014 Arka Sokaklar
2013 Seksenler
2013 Bizim Okul
2011 Sensiz YaşayamamYalancı Dizisi Tuba karakteri gerçek adı

Gizem Erman Soysaldı Resmi İnstagram Hesabı

Bu sezon Tuba karakteriyle ekranlarda göreceğimiz oyuncumuz Gizem Erman Soysaldı sosyal medyada da oldukça aktiftir. Resmi instagram hesabından özel hayatı ve yer aldığı işlerle ilgili sık sık paylaşım yapan oyuncumuzun instagram da 724 gönderisi ve 17 binden fazla takipçisi vardır. Gizem Erman Soysaldı’nın resmi instagram hesabı: @gizoska

Gizem Erman Soysaldı Evli Mi, Sevgilisi Var Mı?

37 yaşındaki oyuncumuz 2007 yılında meslektaşı Halit Ergenç ile dünya evine girmiştir. Ancak Halit Ergenç’in Binbir Gece dizisinde ki partneri Bergüzar Korel’le arasında ki ilişkiden dolayı 2008 yılında çift yollarını ayırmıştır. Daha sonra 2012 yılında kendi gibi oyuncu olan Hüseyin Karabey’le dünya evine giren oyuncumuzun mutlu bir evliliği vardır. Yalancı Dizisi Oyuncu Kadrosu konumuza da mutlaka göz atın..

Yalancı Dizisi Tuba – Gizem Erman Soysaldı Kıyafetleri

Yeteneğinin yanı sıra güzelliğiyle de dikkatleri üzerine çeken oyuncumuzun sevenleri onun giydiği kıyafetleri merak edip araştırmaktadır. Bizde sizler için bu konumuzda güzel oyuncumuz Gizem Erman Soysaldı’nın Yalancı dizisinde ve özel hayatında giydiği etek, elbise, tişört, tulum, kazak, hırka, pantolon, tayt, gömlek, ayakkabı gibi tüm kıyafetlerini ve kullandığı tüm aksesuarlarını marka – fiyat bilgisi vererek sayfamızdan paylaşacağız.

Bu konumuzda sizler için Yalancı dizisine yeni katılan Tuba karakterini ve Tuba karakterine hayat veren oyuncumuz Gizem Erman Soysaldı’yı yakından tanıttık. Sizde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri aşağıda yer alan yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

YAZAR BİLGİSİ
4 Ocak 2002 tarihinde Kırıkkale’de doğdum. Kırıkkale Atatürk Sağlık Meslek lisesinden 2020 yılında sağlık bakım teknisyeni olarak mezun oldum. Şu an Kırıkkale Üniversitesi sağlık yönetimi bölümünde okuyorum. Dizioyuncu.Com da güncel haberleri tüm dünya ile paylaşıyorum.
YORUMLAR - GÖRÜŞLER

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yapabilirsin.