Yalancı Dizisi Oyuncu Kıyafetleri Giydiği Elbiseler

15.08.2021
1.559

2021-2022 sezonun en iddialı dizilerinden bir tanesi olan Yalancı dizisi kısa bir süre sonra Show TV’de yayın hayatına başlayacaktır. İlk tanıtımı ile seyirci karşısına çıkması an meselesi olan Yalancı dizisinde oyuncularımızın kullanmış olduğu kıyafet ve elbiseler göz kamaştırıyor. Bu konumuz Yalancı dizisinde yer alan oyuncularımızın giydiği kıyafet ve elbiseler üzerine olacaktır. İşte Yalancı dizisinde yer alan oyuncularımızın giymiş olduğu kıyafet ve elbiselerin tamamı..Yalancı Dizisi Oyunncu Kıyafetleri Giydiği Elbiseler

Yalancı Dizisi Oyuncu Kıyafetleri Giydiği Elbiseler

15 Ekim Yalancı dizisinde Deniz'in giydiği kombini15 Ekim Yalancı dizisi 5. bölümde Deniz’in giydiği kombini Ceket:Pinko Etek: Mudo Çanta: Mango

Yalancı dizisi Denizin giydiği denim gömlek markasıYalancı dizisi 4. bölüm Deniz’in giydiği denim gömlek markası Mavi.

Yalancı dizisi Denizin mavi bluzu eteğiYalancı dizisi 3. bölüm Deniz’in mavi bluzu eteği Üst bluz Adl, etek Twist marka.

Yalancı dizisinde Deniz’in giydiği üst etek çantaYalancı dizisinde Deniz’in giydiği üst etek çanta kombini: Deniz’in giydiği üst adL, etek Twist, ceket Mavi Çanta Mango markalı.

Yalancı dizisinde Deniz'in giydiği T-shirtYalancı dizisinde 2. bölüm Deniz’in giydiği T-shirt ve çanta markası: T-shirt Zara, Çanta Mango marka.

Yalancı Dizisi Denizin kıyafetiYalancı Dizisi Deniz’in giydiği kıyafeti naiaistanbul fiyatı 530 lira.

Yalancı Dizisi 1. bölüm çekimlerinde Kıyafetleri elbiseleri Burçin Terzioğlu: networkonline 899 lira.Yalancı Dizisi Kıyafetleri elbiseleri Burçin Terzioğlu

Başrol oyunculuğunu Burçin Terzioğlu, Hazal Türesan ve Salih Bademci’nin birlikte üstlenmiş olduğu Yalancı dizisi hakkında en çok merak edilen konulardan bir tanesi de dizide oyuncularımızın giymiş olduğu kıyafetler oldu. Dizi severler ve Yalancı dizisini büyük bir merakla bekleyen okur ve izleyicilerimiz adına bu konumuzda oyuncularımızın canlandıracakları karakterler gereği giymiş olduğu kıyafet ve elbiseleri marka, model ve fiyat bilgisi ile birlikte sizlere sunacağız. İşte Yalancı dizisinde yer alan oyuncularımızın kullanmış olduğu kıyafet ve elbiseler..

Yalancı Dizisi Deniz’in Kıyafetleri (Burçin Terzioğlu)

Yalancı Dizisi Deniz'in Kıyafetleri (Burçin Terzioğlu)Yalancı dizisinin başrol kadın karakterlerinden bir tanesi olan Deniz karakterine güzel ve başarılı oyuncumuz Burçin Terzioğlu hayat verecek. Burçin Terzioğlu efsanevi oyunculuğu ve kusursuz fiziğiyle Deniz karakterine hayat verirken Deniz karakteri ile giymiş olduğu kıyafetler ile de göz kamaştırıyor. Yalancı dizisinde yer alan Deniz karakterinin gömlek, ceket, pantolon, etek, şort, trençkot, mont, kaban, tulum ve ayakkabıları marka, model ve fiyat bilgisi ile güncel olarak sizlere sunacağız.

Yalancı Dizisi Yasemin’in Kıyafetleri (Hazal Türesan)

Yalancı Dizisi Yasemin'in Kıyafetleri (Hazal Türesan)Yalancı dizisinde güzelliğiyle göz kamaştıran karakterlerden bir tanesi de Yasemin karakteri oldu. Yalancı dizisinde Yasemin karakterine güzel ve başarılı oyuncumuz Hazal Türesan hayat verecek. Son zamanların en çok beğenilen kadın oyuncularından bir tanesi olan Hazal Türesan Yasemin karakteri ile giymiş olduğu kıyafetler de oldukça merak ediliyor. Yalancı dizisindeki Yasemin karakterinin de kullanmış olduğu elbise ve kıyafetleri marka, model ve fiyat bilgisi ile birlikte detaylı olarak sizlerin beğenisine sunmaya çalışacağız.

Yalancı Dizisi Mehmet’in Kıyafetleri (Salih Bademci)

Yalancı Dizisi Mehmet'in Kıyafetleri (Salih Bademci)Yalancı dizisinin erkek başrol karakteri ise Mehmet karakteri oldu. Mehmet karakterine de başarılı oyuncumuz Salih Bademci hayat verecek. Yalancı dizisindeki Mehmet karakterinin kıyafetleri özellikle erkek izleyiciler tarafından oldukça merak edildi. Yalancı dizisinde yer alan Mehmet karakterinin de kullanmış olduk tişört, hırka, sweatshirt, gömlek, pantolon, eşofman, kravat gibi kıyafetlerinin yanı sıra kullanmış olduğu aksesuarları ve kullandığı arabanında marka, model ve fiyat bilgisini de güncel olarak sizlere sunacağız.

Show TV’de ilerleyen haftalarda yayın hayatına başlaması beklenen Yalancı dizisinin oyuncularının kullanmış olduğu kıyafet ve elbiseleri sizlere sunduk. Sizlerin de Yalancı dizisinde kullanılan kıyafetlerden merak ettiğiniz parçalar olursa bölüm,oyuncu ve sahne bilgisi ile birlikte aşağıda yer alan yorum kısmına yazarak bize sorabilirsiniz. Yalancı dizisinin oyuncu kadrosunu detaylı bir şekilde incelemek isterseniz de Yalancı Dizisi Oyuncuları Karakterleri Konusu
isimli konumuza bakabilirsiniz.

YORUMLAR - GÖRÜŞLER

 1. Maraz dedi ki:

  Son bölümde Okay’ın üstüne giydiği beyaz fermuarlı hırka ne marka?

 2. E dedi ki:

  Mehmet karakteri 1.bölümde ceket içine giydiği tşört hangi marka acaba?

 3. Kezban dedi ki:

  1bolumde burcin terzioglunun giydigi bol paca beyaz pantolon hangi marka ??

 4. Anonim dedi ki:

  Tredkod burcun terzi oğlun beymemmi çok yakışmış

 5. Neşe dedi ki:

  Burçin terzioğlu nun ilk bölümde giydiği beyaz kimono Bornoz’un markası nedir?

 6. esma dedi ki:

  burçin terzioğlunun jean pantolonu hangi marka