Yalancı Dizisi Nerede Çekiliyor? İl İlçe Köy Neresi

09.09.2021
201

Show TV’nin yeni dizilerinden bir tanesi olan Yalancı dizisi 17 Eylül tarihinde izleyici karşısına çıkacaktır. Oyuncuları ve konusu ile oldukça dikkat çeken Yalancı dizisi çekim yerleri ile de oldukça merak edildi. Bizde bu konumuzda dizi severler ve Yalancı dizisini büyük bir merakla bekleyen okur ve izleyicilerimiz adına Yalancı dizisinin çekim yerlerinden ve çekim mekanlarından detaylı bir şekilde sizlere bahsedeceğiz. İşte Yalancı dizisinin çekim yerleri ve çekim mekanları..Yalancı Dizisi Nerede Çekiliyor

Yalancı Dizisi Nerede Çekiliyor?

Başrol oyunculuğunu Burçin Terzioğlu ve Salih Bademci’nin birlikte üstlenmiş olduğu Yalancı dizisi dram türünde bir dizidir. Yapımcılığını Ali Gündoğdu’nun üstlenmiş olduğu Yalancı dizisinin nerede çekildği izleyiciler tarafından oldukça merak edildi. Yalancı dizisini büyük bir merakla bekleyen seyirciler Yalancı dizisi nerede çekiliyor? sorusuna yanıt aramaya başladı. Yalancı dizisinin çekimlerinin İstanbul’da sürdürüleceği geçtiğimiz günlerde öğrenildi.

Yalancı Dizisi Çekim Mekanları

Yalancı Dizisi Çekim MekanlarıSüreç Film imzalı Yalancı dizisi ilk bölümü ile 17 Eylül akşamı Show TV’de seyirci karşısına çıkacak. İlk tanıtımı ile seyircilerle buluşmuş olan Yalancı dizisi tanıtımının yayınlanması ile birlikte çekim mekanları ile dikkat çekti. Yalancı dizisinin çekim mekanlarında açık ve kapalı olmak üzere pek çok mekandan yararlanıldı. Yalancı dizisinin çekim mekanı olarak ev, işyeri, cadde, mahalle, semt, hastane gibi pek çok alana yer verildi.

Yalancı Dizisi Hangi İl ve İlçede Çekiliyor?

Yalancı dizisinin hangi il ve ilçede çekildiği de oldukça merak ediliyor. Yalancı dizisinin çekimlerinde de pek çok dizide olduğu gibi İstanbul ili tercih edildi. İstanbul ilinin farklı ilçe ve semtlerinde çekimler için set ekibi hazırlıkları tamamlandı ve çekimlere başlandı. Yalancı dizisinin çekimleri İstanbul’da sürdürülürken çekimler için Beykoz başta olmak üzere pek çok ilçede çekimler sürdürüldü.Yalancı Dizisi Çekim Yerleri

Yalancı Dizisi Çekim Yerleri

Yalancı dizisinin çekim yerleri neresidir? Yalancı dizisinin çekim yerleri nerededir? gibi soruların yanıtı da oldukça merak ediliyor. Yalancı dizisi Show TV’de olan yayın hayatına başladığı zaman dizinin çekim yerlerini daha detaylı bir şekilde sizlere sunmaya devam edeceğiz. Yalancı dizisinin çekim yerlerini daha detaylı öğrenebilmek adına bizi takipte kalmaya devam edebilirsiniz.

Bu konumuzda da sizlerle Show TV’nin yeni dizilerinden bir tanesi olan Yalancı dizisinin çekim yerlerini ve çekim mekanlarını paylaştık. Sizlerin de Yalancı dizisinin çekim yerlerinden merak ettiğiniz kısımlar olursa bölün ve sahne bilgisi ile birlikte aşağıda yer alan yorum kısmına yazarak bize sorabilirsiniz. Yalancı dizisinin oyuncu kadrosunu yakından incelemek isterseniz de Yalancı Dizisi Oyuncu Kadrosu isimli konumuza bakabilirsiniz.

YORUMLAR

  1. Anonim dedi ki:

    Yaseminin evi hangi semtte nerede

  2. Canan Arslan dedi ki:

    Neden yazmıyorsunuz mekanları boş yere uzatıyorsunuz

  3. Gökhan dedi ki:

    İlk bölümdeki restorantın adı nedir tam olarak