Yalancı Dizisi Neden Bitti Final Oldu? Tekrar başlar mı?

12.11.2021
563

Sizler için Yalancı dizisi neden final yaptığını ve tekrar başlayıp başlamayacağını açıklayacağız. Süreç Film imzalı Yalancı dizisi 17 Eylül 2021 tarihinde yayın hayatına başlamıştır. Yönetmen koltuğunda Hülya Gezer’in oturduğu Yalancı dizisinin başrollerini ise Burçin Terzioğlu ve Salih Bademci paylaşmaktadır. Show TV ekranlarında izleyici karşısına çıkan Yalancı dizisinin final yapılacağı duyulmuştur. Yalancı dizisinin izleyicileri tarafından Yalancı dizisinin neden final yaptığı ve tekrar başlayıp başlamayacağı da merak edilmiştir. Bizde sizler için Yalancı dizisinin neden final yaptığını ve tekrar başlayıp başlamayacağını açıklayacağız.

Yalancı Dizisi Neden Bitti?

Yalancı dizisi neden bitti tekrar başlarmıProje tasarımını Jack Williams ve Harry Williams’ın yaptığı Yalancı dizisi 17 Eylül 2021 tarihinde yayın hayatına başlamıştır. Önümüzde ki günlerde final yapacağı duyulan Yalancı dizisi İngiliz yapım Liar isimli yabancı diziden uyarlanmıştır. Fakat Yalancı dizisi beklenen reytingleri alamamıştır. Bunun üzerine dizinin yapımcıları gün değişikliğine gitmiş ve Yalancı dizisinin yayın günü, cumadan salıya alınmıştır. Ancak bu gün değişikliğinin reytinglere herhangi bir etkisi olmamıştır ve dizinin yapımcıları final kararı almak zorunda kalmıştır. Yani Yalancı dizisi düşük reyting sebebiyle erken final yapacaktır.

Yalancı Dizisi Neden Final Yapıyor?

Senaryosunu Yekta Torun ve Rahşan Çiğdem Inan’ın kaleme aldığı Yalancı dizisinin başrollerini Burçin Terzioğlu ve Salih Bademci paylaşmaktadır. 17 Eylül Cuma akşamı Show TV ekranlarında izleyici karşısına çıkan Yalancı dizisi bekleyenilen reytingleri alamamıştır. Bunun üzerine dizinin yapımcıları gün değişikliğine gitmiş ve Yalancı dizisinin ilk 6 bölümü cuma günü yayınlanırken, dizi 7 bölümden itibaren salı akşamları izleyici karşısına çıkmaya başlamıştır. Ancak dizinin gününün değişmesi reytinglerle etki etmemiştir ve Yalancı dizinin yapımcıları final kararı almıştır.

Yalancı Dizisi Ne Zaman Final Yapacak?

Yapımcılığını Süreç Film’in üstlendiği Yalancı dizisi, ingiliz yapım Liar isimli diziden uyarlanmıştır. Yukarıda da belirttiğimiz gibi Yalancı dizisi düşük reyting sebebiyle final yapacaktır. Izleyiciler tarafından dizinin final tarihi de merak edilmiştir. Bizde sizler için Yalancı dizisinin final tarihini açıklayacağız. 2021-2022 sezonu için Show TV’de başlayan yeni dizilerden biri olan Yalancı dizisi 10. bölümünde final yapacaktır. Yani Yalancı dizisi 23 Kasım Salı akşamı saat 20:00’da yayınlanan 10. bölümüyle final yaparak ve ekranlara veda edecektir.

Yalancı Dizisi Takrar Başlar Mı?

Show TV ekranlarında izleyici karşısına çıkan Yalancı dizisinin tekrar başlayıp başlamayacağı da merak edilen konulardan biridir. 17 Eylül 2021 tarihinde yayın hayatına başlayan ve düşük reyting sebebiyle final yapan Yalancı dizisi 23 Kasım’da yayınlanan 10. bölümüyle ekranlara veda edecektir. Başrollerini Burçin Terzioğlu ve Salih Bademci’nin paylaştığı Yalancı dizisi 23 Kasım salı akşamı final yaparak ekranlara veda edecek ve Yalancı dizisi tekrar başlamayacaktır.

Sizler için Yalancı dizisinin neden final yaptığını, final tarihini ve tekrar başlayıp başlamayacağını açıkladık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri ve görüşlerinizi aşağıda yer alan yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

YAZAR BİLGİSİ
4 Ocak 2002 tarihinde Kırıkkale’de doğdum. Kırıkkale Atatürk Sağlık Meslek lisesinden 2020 yılında sağlık bakım teknisyeni olarak mezun oldum. Şu an Kırıkkale Üniversitesi sağlık yönetimi bölümünde okuyorum. Dizioyuncu.Com da güncel haberleri tüm dünya ile paylaşıyorum.
YORUMLAR - GÖRÜŞLER

 1. Anonim dedi ki:

  Keşke bitmeseydi o filme alışmıştım üzüldüm 🥺🥺

 2. Aysel dedi ki:

  İnanamıyorum saçma sapan dizileri senelerce çekiyorlar,ne yazıkki bu kadar kaliteli farklı bir konuyu el alan dizi ve oyunculukları bir numara dizi başrol oyuncuları, bu kadar erken final yapması kadar anlamsız olamaz. Siz cumadan salıya alırsanız tabiki reyting düşüşü olur masumlar ve evlilik hakkında dizilerle yarışmaya girmiş oluyor.Umarįm bu karardan döner dönemin en güzel dizisidir.Bıktık artık aşk dizilerd3n hep aynı dram entrika yapay karmaşık ilişkiler.

  1. Anonim dedi ki:

   Aynen haklısınız halbuki o en güzel filmdi alıştık umarım gene çıkar o bütün filmlere değerdi