Yalancı Dizisi Murat Komiser Kimdir? Cemal Toktaş

06.09.2021
1.287

Bu konumuzda sizler için Yalancı dizisine yeni katılan Murat Komiser karakterini yakından tanıtacağız. Süreç Film imzalı Yalancı Dizisi Liar isimli yabancı diziden uyarlanmıştır. Yönetmenliğini Hülya Gezer’in üstlendiği Yalancı dizisinin senaryosunu ise Çiğdem Rahşan İnan kaleme almaktadır. Show TV ekranlarında izleyici karşısına çıkmaya hazırlanan yalancı dizisine yeni katılan Murat Komiser karakteri de izleyiciler tarafından merak konusu olmuştur. Bizde sizler için bu konumuzda Yalancı dizisine yeni katılan Murat Komiser karakterini daha yakından tanıtacağız ve Yalancı dizisi Murat Komiser kimdir? Yalancı dizisi Murat Komiser karakterine hayat veren oyuncumuzun adını soyadını ve daha önce yer aldığı dizileri sizlerle paylaşacağız.

Yalancı Dizisi Murat Komiser Karakteri Kimdir?

Yeni sezonda Show TV ekranlarında karşımıza çıkacak olan Yalancı dizisine yeni katılan Murat Komiser karakteri, Yalancı dizisinin başrolünde yer alan Derya karakterinin kocasıdır. Aynı zamanda Yasemin’in çocukluk arkadaşı olan Murat Komiser, Emniyet Müdürlüğünde Asayiş Şubede çalışmaktadır. Murat Komiser aynı zamanda yardımsever ve cömert biridir.Yalancı Dizisi Murat Komiser Kimdir

Yalancı Dizisi Murat Komiser Kimdir?

Yalancı dizisinde Murat Komiser karakterine başarılı oyuncumuz Cemal Toktaş hayat verecektir. Bizde sizler için bu konumuzda oyuncumuz Cemal Toktaş’ı daha yakından tanıtacağız ve Cemal Toktaş kimdir? Kaç yaşındadır? Daha önce hangi dizilerde rol almıştır? Kamera karşısına en son hangi proje ile geçmiştir? Resmi instagram hesabı nedir? Evli mi, sevgilisi var mı? Gibi soruları en iyi şekilde cevaplamaya çalışacağız.

Cemal Toktaş Kimdir?

38 yaşındaki Cemal Toktaş, 14 Ocak 1983 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı’ndan mezun olan oyuncumuz kamera karşısına ilk defa 2003 yılında yayınlanan Evlat isimli televizyon filmiyle geçmiştir. Filmde ki performansı ile dikkatleri üzerine çeken oyuncumuz ertesi yıl 24 Saat ve Şeytan Ayrıntıda Gizli isimli projelerde yer almıştır. Daha önce Sıla, Kara Köpekler Havlarken, Vurgun, Bizim Hikaye, Köpek, Yılanların Öcü, Böyle Bitmesin, Tövbeler Tövbesi, Doktorlar, Adını Sen Koy, Güneşi Gördüm gibi başarılı projelerde yer alan oyuncumuz kamera karşısına en son 2021 yılında Uyanış Büyük Selçuklu dizisiyle geçmiştir.

Cemal Toktaş Yer Aldığı Diziler

2004- 24 Saat
2004- Şeytan Ayrıntıda Gizlidir (Mümtaz)
2006/2007- Sıla (Azad)
2009- Kara Köpekler Havlarken (Selim)
2009- Güneşi Gördüm (Kadri)
2010- Doktorlar (Ozan Ertürk)
2011- Tövbeler Tövbesi (Mahir)
2012/2014- Böyle Bitmesin (Yusuf)
2014/2015- Yılanların Öcü (Kara Bayram)
2017/2018- Meryem (Savcı Oktay Şahin)
2018- Bizim Hikaye (Ömer Duraner)
2019- Vurgun (Turan Vardar)
2020/2021- Uyanış Büyük Selçuklu (Gazzâlî)
2021- Yalancı (Murat Komiser)

Cemal Toktaş Resmi İnstagram Hesabı

Cemal Toktaş Yalancı Dizisinde Murat Komiser rolündeBu sezon Yalancı dizisiyle ekranlarda göreceğimiz oyuncumuz Cemal Toktaş sosyal medyada da oldukça aktiftir. Resmi instagram hesabında özel hayatı ve yer aldığı işlerle ilgili sık sık paylaşım yapan oyuncumuzun instagram da 180 gönderisi ve 33 binden fazla takipçisi vardır. Cemal Toktaş’ın resmi instagram hesabı: @cemaltoktas

Cemal Toktaş Evli Mi, Sevgilisi Var Mı?

38 yaşında ki oyuncumuz Cemal Toktaş’ın hayatında birinin olup olmadığını da merak edilmiştir. Başarılı oyuncumuz Cemal Toktaş, kendi gibi oyuncu olan meslektaşı Nergis Öztürk ile 21 haziran 2014 yılında dünya evine girmiştir. Mutlu bir evlilikleri olan çiftin birde Yaman adında oğlu vardır.

Yalancı Murat Komiser – Cemal Toktaş Kıyafetleri

Başarılı oyuncumuz Cemal Toktaş bu sezon Show TV ekranlarında karşımıza çıkacaktır. Tarzıyla da dikkat çeken oyuncumuzun sevenleri onun giydiği kıyafetleri merak edip araştırmaktadır. Bizde sizler için ilerleyen günlerde yakışıklı oyuncumuz Cemal Toktaş’ın özel hayatında ve Yalancı diziside giydiği pantolon, tişört, kazak, gömlek, yelek, hırka, kaban, mont, ceket, ayakkabı gibi tüm kıyafetlerini marka ve fiyat belirterek sayfamızdan paylaşacağız.

Bu konumuzda sizler için Yalancı dizisine yeni katılan Murat Komiser karakterini ve Murat Komiser karakterine hayat veren oyuncumuz Cemal Toktaş’ı yakından tanıttık. Sizde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri ve görüşlerinizi aşağıda yer alan yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz. Yalancı Dizisi Oyuncuları konumuz burada.

YAZAR BİLGİSİ
4 Ocak 2002 tarihinde Kırıkkale’de doğdum. Kırıkkale Atatürk Sağlık Meslek lisesinden 2020 yılında sağlık bakım teknisyeni olarak mezun oldum. Şu an Kırıkkale Üniversitesi sağlık yönetimi bölümünde okuyorum. Dizioyuncu.Com da güncel haberleri tüm dünya ile paylaşıyorum.
YORUMLAR - GÖRÜŞLER

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yapabilirsin.