Yalancı Dizisi Lorin Kimdir? Öyküsu Özyürek

16.08.2021
707

Show TV’de 2021-2022 sezonunda seyirci karşısına çıkacak olan Yalancı dizisindeki karakterler birer birer açıklanmaya devam ediyor. Yeni sezona bomba gibi bir giriş yapması beklenen Yalancı dizisinde en çok merak edilen karakterlerden bir tanesi de Lorin karakteri oldu. Yalancı dizisini büyük bir merakla bekleyen okur ve izleyicilerimiz adına bu konumuzda da Lorin karakterinden ve Lorin karakterine hayat verecek olan oyuncumuzdan detaylı bir şekilde sizlere bahsedeceğiz. Yalancı dizisindeki Lorin karakteri hakkındaki tüm detaylar haberimizdedir.Yalancı Dizisi Lorin Karakteri

Yalancı Dizisi Lorin Karakteri

Oyuncu kadrosunda Burçin Terzioğlu, Salih Bademci, Hazal Türesan, Şahin Irmak, Efsane Odağ ve Murat Kılıç gibi birbirinden başarılı pek çok ismi barındıran Yalancı dizisinde, Lorin karakteri de izleyicilerin dikkatinden kaçmadı. Yalancı dizisindeki Lorin karakterinin karakteristik özellikleri izleyiciler tarafından oldukça merak edildi. Ancak Lorin karakterinin karakteristik özellikleri net bir şekilde resmi olarak açıklanmadı. Yalancı dizisinde yer alan Lorin karakterinin karakteristik özelliklerini güncel olarak sizlere sunmaya devam edeceğiz.

Yalancı Dizisi Lorin Kimdir?

Güzelliği ve karakteristik özellikleriyle oldukça ön planda olan Lorin karakterine hayat verecek olan oyuncumuz da oldukça merak edildi. Yalancı dizisinde Lorin karakterine hayat verecek olan oyuncumuz Öyküsü Özyürek‘tir. Haberimizin ilerleyen kısmında da Öyküsü Özyürek’in hayatından ve bilgilerinden detaylı bir şekilde sizlere bahsedeceğiz. Oyunculuk sektörünün yeni isimlerinden bir tanesi olan Öyküsü Özyürek’i gelin hep birlikte daha yakından tanıyıp inceleyelim.Öyküsu Özyürek Kimdir

Öyküsu Özyürek Kimdir?

Öyküsu Özyürek, oyunculuk sektörünün genç ve yeni isimlerinden bir tanesidir. Öyküsu Özyürek, 26 Haziran 1999 yılında İstanbul’da doğdu. Küçük yaşlardan itibaren oyuncu olmak isteyen Özyürek, 2004-2015 yılları arasında Ekol Drama  Sanat Evinde, 2015-2018 yılları arasında ise Sahne3’te oyunculuk eğitimi aldı. Kendisini daha da çok geliştirmek isteyen Öyküsu Özyürek, üniversite eğitimini ise  Kadir Has Üniversitesi’nde yine oyunculuk üzerine tamamlamıştır. Tiyatro ile oyunculuğa adım atan Öyküsü Özyürek, bir süre tiyatro oyunlarında boy göstermiş ve başarısından dolayı da 2018 yılında Ekin Yazın Dostları tiyatro ödüllerinde genç yetenek ödülüne layık görülmüştür. İlk dizi oyunculuk deneyimini ise 2017 yılında Seni Kimler Aldı dizisi ile yaşamış. Ayrıca daha önceleri de Blind isimli bir kısa filmde Alice karakterine hayat vermiştir. 2021-2022 sezonunda ise genç oyuncumuz Öyküsü Özyürek, Yalancı dizisinde hayat vereceği Lorin karakteri ile gündeme gelecek.

Öyküsu Özyürek’in Dizileri

2017 – Blind (Alice)
2017 – Seni Kimler Aldı
2021 – Yalancı

Öyküsu Özyürek’in Resmi İnstagram Hesabı

Öyküsu Özyürek'in Resmi İnstagram HesabıAktif bir instagram kullanıcısı olan Öyküsü Özyürek, resmi instagram hesabında oldukça dikkat çekmektedir. Öyküsu Özyürek’in resmi instagram hesabında 58 gönderisi bulunurken 1628 tane de takipçisi yer almaktadır. Takipçi sayıları her gün hızlı bir şekilde artış gösteren Öyküsü Özyürek’in resmi instagram hesabını yakından incelemek isterseniz @oykusuozyurek kullanıcı isimli hesaba bakabilir ya da takibi alabilirsiniz.

Öyküsu Özyürek’in Sevgilisi Var Mı? Kim?

Öyküsü Özyürek’in sevgilisinin olup olmadığı dan oldukça merak ediliyor. Öyküsü Özyürek, oyunculuk sektöründe henüz çok yeni olduğu için oyuncumuz hakkında herhangi bir aşk haberi çıkmamıştır. Ayrıca oyuncumuzun resmi instagram hesabında da sevgilisi olduğuna dair bir fotoğraf veya paylaşım bulunmamaktadır. Öyküsu Özyürek’in bir sevgilisi olduğu haberini aldığımız zaman bu haberi yine sizlerle paylaşacağız.

Yalancı Dizisi Lorin’in Kıyafet ve Elbiseleri

Yalancı Dizisi Lorin'in Kıyafet ve ElbiseleriYalancı dizisinde kıyafetleri ile merak edilen karakterlerden bir tanesinde Lorin karakteri olmuştur. Yalancı dizisi Show TV’de olan yayın hayatına başladığı zaman Lorin karakterinin dizide kullanmış olduğu elbise, etek, gömlek, ceket, pantolon, hırka, tişört, sweatshirt, mont, kaban ve ayakkabıları marka, model ve fiyat bilgisi ile birlikte sizlerin beğenisine sunmaya çalışacağız. Yalancı dizisinde yer alan Lorin karakterinin kıyafet ve elbiselerinden merak ettiğiniz parçalar olursa bölüm ve sahne bilgisi ile birlikte aşağıda yer alan yorum kısmına yazarak bize sorabilirsiniz.

Yeni sezonda Show TV’de yayın hayatına başlayacak olan Yalancı dizisinde yer alan Lorin karakterinden ve karaktere hayat verecek olan oyuncumuzdan sizlere bahsettik. Sizlerin de konu hakkındaki görüş, düşünce, yorum ve fikirlerinizi aşağıda bulunan yorum kısmından bizimle paylaşmanızı büyük bir merakla bekliyoruz. Yalancı dizisinin oyuncu kadrosunun tamamı için: Yalancı Dizisi Oyuncuları Karakterleri Konusu

YORUMLAR

  1. Fatma Yıldız dedi ki:

    Çok güzel bir kız. Yolu açık olur.