Yalancı Dizisi Canan Kimdir? İmer Özgün

06.09.2021
484

Bu konumuzda sizler için Yalancı dizisine yeni katılan Canan karakterini yakından tanıtacağız. Show TV ekranlarında izleyici karşısına çıkmaya hazırlanan Yalancı dizisinin yapımcılığını Süreç Film üstlenmiştir. Yönetmen koltuğunda Hülya Gezer’in oturduğu Yalancı dizisinin başrollerini ise Burçin Terzioğlu ve Salih Bademci paylaşmaktadır. İngiliz yapım Liar dizisinden uyarlanan Yalancı dizisine yeni katılan Canan karakteri de merak edilmiştir. Bizde sizler için bu konumuzda Yalancı dizisi Canan kimdir? Yalancı dizisi Canan karakterine hayat veren oyuncumuz adını soyadını ve daha önce yer aldığı dizileri sizlerle paylaşacağız.

Yalancı Dizisi Canan Karakteri Kimdir?

Show TV ekranlarında izleyici karşısına çıkmaya hazırlanan Yalancı dizisine yeni katılan Canan karakteri, hemşiredir. Akif’in karısı olan Canan, Yasemin ve Mehmet Emir ile birlikte çalışmaktadır. Aynı zamanda Canan, oldukça kırılgan ve narin bir kadındır.

Yalancı Dizisi Canan Kimdir?

Yalancı dizisinde hemşire Canan karakterine güzel oyuncumuz İmer Özgün hayat verecektir. Bizde sizler için bu konumuzda Yalancı dizisinde Canan karakterini canlandıracak olan oyuncumuz İmer Özgün’ü daha yakından tanıtacağız ve İmer Özgün kimdir? Kaç yaşındadır? Daha önce hangi dizilerde rol almıştır? Resmi ınstagram hesabı nedir? Evli mi, sevgilisi var mı? Gibi soruları en iyi şekilde cevaplamaya çalışacağız.

İmer Özgün Kimdir?

34 yaşındaki İmer Özgün, 1987 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Fenerbahçe Lisesini bitiren oyuncumuz, İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı tiyatro bölümünden mezun olmuştur. Kamera karşısına ilk defa 2004 yılında Avrupa Yakası isimli dizi ile geçen güzel oyuncumuz İmer Özgün daha önce Dudaktan Kalbe, Kendin Ol, Sınıf, Komedi Türkiye, Annem Uyurken, Beyaz Karanfil gibi başarılı projelerde de yer almıştır. Özellikle Hanımın Çiftliği ve İstanbullu Gelin dizilerinde ki performansıyla tanınan İmer Özgün önümüzde ki günlerde Yalancı dizisiyle ekranlarda olacaktır.

İmer Özgün Yer Aldığı Diziler

2021 Yalancı – Canan
2017- 2019 İstanbullu Gelin – Esra
2014 Beyaz Karanfil
2012 Annem Uyurken
2009- 2010 Hanımın Çiftliği – Fattum
2008 Kalpsiz Adam
2008 Kavak Yelleri – Feride
2007 Dudaktan Kalbe
2004 Avurpa Yakası

İmer Özgün Resmi İnstagram Hesabı

Yalancı dizisinde Canan karakterine hayat verecek olan oyuncumuz İmer Özgün sosyal medyada da oldukça aktiftir. Resmi instagram hesabında özel hayatı ve yer aldığı işlerle ilgili sık sık paylaşım yapan oyuncumuzun instagram da 207 gönderisi ve 66 bin takipçisi vardır. İmer Özgün’ün resmi instagram hesabı: imeroy

İmer Özgün Evli Mi, Sevgilisi Var Mı?

Güzel oyuncumuz İmer Özgün’ün hayatında birinin olup olmadığını da merak edilmiştir. İmer Özgün, 4 yıldır birlikte olduğu sevgilisi ve kendi gibi oyuncu olan meslektaşı Salih Bademci ile Boğaziçi Üniversitesi Kennedy Lodge’de 19 Ağustos 2015 tarihinde dünya evine girmiştir. Mutlu bir evlilikleri olan çiftin birde İklim adında kızları vardır.

Yalancı Dizisi Canan – İmer Özgün Kıyafetleri

Yeteneğinin yanı sıra güzelliğiyle de dikkat çeken oyuncumuz İmer Özgün tarzıyla da büyük beğeni toplamaktadır. Kusursuz fiziğiyle giydiği her şeyin yakıştığı biri olan oyuncumuzun sevenleri de onun giydiği kıyafetleri merak edip araştırmaktadır. Bizde sizler için ilerleyen günlerde güzel oyuncumuz İmer Özgün’ün özel hayatında ve Yalancı dizisi de giydiği pantolon, etek, şort, tişört, kazak, hırka, yelek, ceket, mont, kaban, elbise, ayakkabı gibi tüm kıyafetlerini marka ve fiyat belirterek sayfamızdan paylaşacağız.

Bu konumuzda sizler için Yalancı dizisinde yer alan Canan karakterine ve Canan karakterine hayat veren oyuncumuz İmer Özgün’ü yakından tanıttık. Sizde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri ve görüşlerinizi aşağıda yer alan yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz. Yalancı Dizisi Canan Kimdir? İmer Özgün bilgilerini paylaştık. Yalancı Dizisi Oyuncu Kadrosu konumuz burada.

YAZAR BİLGİSİ
4 Ocak 2002 tarihinde Kırıkkale’de doğdum. Kırıkkale Atatürk Sağlık Meslek lisesinden 2020 yılında sağlık bakım teknisyeni olarak mezun oldum. Şu an Kırıkkale Üniversitesi sağlık yönetimi bölümünde okuyorum. Dizioyuncu.Com da güncel haberleri tüm dünya ile paylaşıyorum.
YORUMLAR - GÖRÜŞLER

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yapabilirsin.