Yalancı Aşk Dizisi Oyuncuları Konusu Kanalı Yapımcısı Yönetmeni

16.07.2019
1.195

Yalancı Aşk Dizisi Oyuncuları Konusu Kanalı Yapımcısı Yönetmeni… Yalancı Aşk dizisi yeni sezonda ekranlardaki yerini almaya hazırlanıyor. Yalancı Aşk dizisi ile ilgili hazırlıklar devam ediyor. Yıllar önce ekranda izlediğimiz Yalancı Romantik dizisi başrolleri bu sefer başka bir dizi ile karşımıza çıkıyor. Yalancı Romantik dizisinde Ebru Cündübeyoğlu ve Hakan Yılmaz başrolde olacak. Diğer oyuncular için ise arayışlar devam ediyor.

Yalancı Aşk dizisi hangi kanalda yayınlanacak? Yalancı Aşk dizisi oyuncuları kimler olacak? Yalancı Aşk dizisi hangi kanalda yayınlanacak? Tüm bilgileri sizlerle konumuzun devamında paylaşıyoruz.

Yalancı Aşk Dizisi Oyuncuları

Yalancı Aşk dizisi oyuncuları kimler? Yalancı Aşk dizisi başrollerinde Hakan Yılmaz ve Ebru Cündübeyoğlu oynuyor. Dizinin diğer oyuncuları için cast çalışmaları devam ediyor. Yalancı Aşk dizisi oyuncuları netleşmeye başladıkça konumuza ekleyeceğiz. Şimdilik sizlerle başrol oyuncularının detaylı bilgilerini sizlerle paylaşıyoruz.

Hakan Yılmaz Kimdir?

Hakan Yılmaz 1969 Rize doğumludur. Amatör tiyatro gruplarında okullarda çocuk oyuncularında sahne aldı. Asker dönüşünde Antalya’ya yerleşti ve Çizgi tiyatroda görev aldı. Ekranda da Çizgi Show programını yaptı. Bu zamana kadar bir çok skeç yazdı oynadı, grafikerlik yaptı. Sonrasında dizilerde oyunculuğa sunuculuğa başladı. Rol aldığı dizi filmler; ilk kez 1999 yılında Ayrılsakta Beraberiz dizisinde rol aldı. Sonrasında Yangın Ayşe, Küçük İbo, Sıdıka, Erkeksen Seyret, Komedi Dükkanı, Baba Oluyorum, Yalancı Romantik, Cesur Hemşire, Ali Ayşe’yi Seviyor, Üç Arkadaş, Koca Koca Yalanlar dizilerinde rol aldı.

Ebru Cündübeyoğlu Kimdir?

Ebru Cündübeyoğlu 1974 Almanya doğumludur. Bursa Uludağ Üniversitesi İktisat Fakültesi Bölümü’nde eğitim aldı. 1993 yılında Türkiye güzel yarışmasında 4. Güzeli seçildi. Uludağ Üniversitesi İktisat Fakültesi Bölümü’nden mezun oldu. TRT’de Bir Başka Gece programında sunuculuğa başladı. Oyunculuğa ilk kez Deliyürek dizisinde başladı. 1999’da tiyatro sahnelerinde rol almaya başladı ve hala tiyatro oyunculuğuna devam etmektedir. 2005 yılında çıkardığı Aşılı Kolum şiir kitabıyla şairliğe ilk adımını attı.

Ebru Cündübeyoğlu’nun rol aldığı dizi filmler;Deli Yürek, Koçum Benim, Çınaraltı, Omuz Omuza, Şöhret, Gizli Patron, Kuzey Rüzgar, Yalancı Romantik, Avrupa Avrupa, Kalbim Seni Seçti, Yalan Dünya, Evli ve Öfkeli, Gülizar dizilerinde rol aldı.

Yalancı Aşk Dizisi Konusu

Yalancı Aşk dizisi konusu nedir? İki komedi oyuncusunun yer aldığı dizi elbette romantik komedi tarzında olacaktır. Yalancı Aşk dizisi konusu henüz açıklanmadı ancak bu ikilinin yer aldığı yıllar önce yayınlanan Yalancı Romantik dizisi konusunu sizlerle paylaşacağız. Muhtemelen benzer bir konusu olacaktır. Yalancı Romantik dizisinin genel konusunu sosyal medyada bulamadık ancak bir bölümün özetini sizlerle paylaşıyoruz. Böylelikle dizinin içeriğini öğrenebiliriz.

Yalancı Romantik dizisi konusu; İpek, Ahmet’ten fazla kilolarından dolayı kilo vermesini ister. Ahmet ise fazla kilosu olduğuna inanmamaktadır. Sadece sporla hemen kilo vereceğini iddaa eder. Diyet yapmak istemez. Ancak Serkan’da bu olaya dahil olur ve iş iddaaya biner. Ahmet bu iddaa sonunda bir haftada 5 kilo vermek zorunda kalır. Ama aç kalmak Ahmet için en zor sınavlardan birisidir.

Cemal ise müslüman olmuştur ve Ahmet ve Serkan’ın da önerisiyle sünnet olmaya karar verir. Batık Osman Cemal’in sünnet olacağını duyunca organizasyona el atar ve takılan takıları cebe indirmeyi düşünür. Efe ise sünnetin zor olduğunu Cemal’e anlatır ve Cemal’in gözü korkar. Cemal son anda sünnet olmaktan vazgeçer. Kocası bir zamanlar romantik olanlarlar evlendiğinde değişenler ve sadece gülmek isteyenler bu diziyi yıllarca gülerek izlediler.

Yalancı Aşk Dizisi Kanalı

Yalancı Aşk dizisi kanalı henüz beli değil. Senaryo çalışmaları oyuncu çalışmaları devam eden dizinin kanalı ile ilgili henüz bir haber gelmedi.

Yalancı Aşk Dizisi Yapımcısı Yönetmeni

Yalandı Aşk dizisinin başrolleri belli oldu. Ancak Yalancı Aşk dizisi yapımcısı kim oldu? Yalancı Aşk dizisi yönetmeni kim oldu? Yalancı Aşk dizisi yapım ekibi hakkında bilgiler geldikçe konumuza eklenecektir. Bilgileri sizlerle paylaşacağız. Konumuz günceldir.

YORUMLAR - GÖRÜŞLER

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yazar mısın?