Yalan Dizisi Kerim Kimdir? Sevgilisi, Dizileri (Atakan Hoşgören)

22.02.2024
297

Yalan dizisi Kerim kimdir? Kerim rolünü ve Atakan Hoşgören’i yakından tanıtacağız. Proje tasarımını Cem Akyoldaş ve Murat Boyacıoğlu’nun yaptığı Yalan dizisinin senaryosunu Murat Boyacıoğlu kaleme almaktadır. Süreç Film imzalı Yalan dizisi Kerim rolünü Atakan Hoşgören canlandıracaktır. Bizlerde Yalan dizisi Kerim’i ve Kerim rolünü canlandıran oyuncumuz Atakan Hoşgören’i yakından tanıtacağız.

Yalan Dizisi Kerim Rolü Kimdir?

Yalan Dizisi Kerim Kimdir? Sevgilisi, Dizileri (Atakan Hoşgören)Kanal D ekranlarında izleyici karşısına çıkmaya hazırlanan Yalan dizisi Kerim, ana karakterler arasındadır. Fakat Kerim rolü hakkında detaylı bilgi bulunmamaktadır. Bizler Yalan dizisinin önemli karakterlerinin başında gelen Kerim hakkında detaylı bilgilere ulaşınca konumuzu güncelleyeceğiz. Yalan Dizisi Oyuncu Kadrosu ve Konusu:

Yalan Dizisi Kerim Rolünü Kim Canlandırıyor?

Kerim rolüne başarılı oyuncumuz Atakan Hoşgören hayat verecektir. İzleyiciler tarafından oyuncumuz Atakan Hoşgören hakkındaki bilgiler de merak edilmiştir. Bizler de merak eden okuyucularımız için Yalan dizisinin önemli oyuncularından olan Atakan Hoşgören’i yakından tanıtacağız ve Atakan Hoşgören’in tüm bilgilerini sayfamıza ekleyeceğiz.

Atakan Hoşgören

5 Ağustos 1999 yılında İstanbul’da dünyaya gelen Atakan Hoşgören, Doğuş Üniversite İngilizce İşletme Bölümünde eğitimine devam etmektedir. Atakan Hoşgören, çeşitli reklam filmlerinde yer alarak sektöre adım atmıştır. 2017 yılında Yıldızlar Şahidim isimli diziyle profesyonel oyunculuğa adım atan oyuncunuz özellikle 4N1K Yeni Başlangıçlar dizisinde hayat verdiği Ali Tekelioğlu karakteriyle tanınır hale gelmiştir. 4N1K’da ki performansıyla çeşitli ödüllere layık görülen oyuncumuz en son Dönence dizisinde rol almıştır.

Atakan Hoşgören Dizileri ve Filmleri

Yalan (Kerim, 2024) – TV Dizisi
Dönence (Miro, 2023) – TV Dizisi
Koyu Beyaz (Alper, 2023) – TV Dizisi
İçimizdeki Ateş (Ege, 2022) – TV Dizisi
Sana Söz (Umut, 2021) – TV Dizisi
4N1K Düğün (Ali Tekelioğlu, 2021) – Sinema Filmi
Akıncı (Murat, 2021) – TV Dizisi
4N1K Yeni Başlangıçlar (Ali Tekelioğlu, 2018-2019) – TV Dizisi
4N1K 2 (Ali Tekelioğlu, 2018) – Sinema Filmi
Yıldızlar Şahidim (2017) – TV Dizisi

Atakan Hoşgören İnstagram Kullanıcı Adı Nedir?

Yalan dizisiyle anlaşma sağlayan oyuncumuz Instagram hesabından sık sık paylaşım yapmaktadır. Instagram’da 150 gönderisi ve 894.000 takipçisi bulunan oyuncumuz Atakan Hoşgören’in Instagram kullanıcı adı: @atakanhgr’dir.

Atakan Hoşgören Evli Mi? Kiminle Sevgili, Sevgilisi Ünlü Mü?

Yıldızı parlayan popüler oyuncumuz Atakan Hoşgören’in özel yaşamı da merak edilmektedir. Atakan Hoşgören evli değildir. Başarılı oyuncumuz 2023 yılında kadrosunda yer aldığı Dönence dizisindeki partneri Sümeyye Aydoğan ile birliktedir. Genç çift ilişkilerini gözlerden uzak yaşamaktadır. Yani Atakan Hoşgören’in sevgilisi de kendi gibi ünlü oyuncudur.

Atakan Hoşgören Kıyafetleri Marka ve Fiyatları

Genç oyuncumuz Atakan Hoşgören, sadece yeteneğiyle değil yakışıklılığıyla da sektörde kısa sürede yükselmiştir. Ülkemizin en beğenilen oyuncularından olan Atakan Hoşgören, tarzıyla da dikkat çekmektedir. Bizler de yakışıklı oyuncumuz Atakan Hoşgören’in Yalan dizisinde tercih ettiği kıyafetlerini marka ve fiyatlarıyla beraber sayfamızdan paylaşacağız.

Yalan dizisi Kerim kimdir? Kerim rolünü canlandıran oyuncumuz Atakan Hoşgören’i yakından tanıttık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri yorum kısmından bizlerle paylaşabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.