Yakamoz S-245 Nerede Çekiliyor? Hangi İl İlçe Mekanlar Neresi?

22.01.2021
6.445

Dijital bir platform olan Netflix’de çok yakında yayınlanacak olan yeni dizilerden bir tanesi de Yakamoz S-245 oldu. Dizinin Kıvanç Tatlıtuğ’a  ait olması pek çok kişi heyecanlandırdı. Dizinin hazırlıkları devam ederken nerede çekildiği de oldukça merak edebildi. Bizde bu konumuzda sizler için Yakamoz S-245 dizisi nerede çekiliyor? çekim yerleri nerededir? gibi sorular hakkında bilgiler vereceğiz. Denizaltı nerede hangi denizde merak edildi.Yakamoz S-245 Nerede Çekiliyor

Yakamoz S-245 Nerede Çekiliyor?

yakamoz s-245 nerede çekiliyor

Güncelleme:Yakamoz S-245 dizisi çekimleri Ay sınıfı denizaltında yapılıyor. Denizaltının Büyükçekmece Sinanoba da kurulan filim çalışmaları içersinde denize indirildiği ve hazırlıkların burada devam etmesi gözlemlendi.

30 Ocak’ta dizi çekimlerine başlanması bekleniyor. Dizi kadrosunda Özge Özpirinçci, Meriç Aral, Ecem Uzun, Alper Saldıran ve Ertan Saban gibi birbirinden başarılı isimleri barındırıyor. Kıvanç Tatlıtuğ’a ait olan dizi çekimleri için İstanbul ve İzmir tercih edildi. Dizi çekimleri için pek çok kapalı ve açık alandan yararlanıldı. Dizi hakkında bir tanıtım filmi geldiğinde dizinin çekim yerlerini daha detaylı bir şekilde sizlerle paylaşacağız.

Yakamoz S-245 Çekim Yerleri

Yakamoz S-245 Çekim YerleriDizi çekimlerinde pek çok alandan yararlanıldı. 8 bölüm olarak hazırlanan dizinin ilk sezonu birkaç ay sonra izleyiciler ile buluşacak. Dizide genelde tatillik yerler kullanıldı. Dizinin tam bir yaz dizisi olacağını düşünüyoruz. Dizinin konusu ise güneş ışınlarının insanları öldürmesi üzerinedir. Dizinin konusu dahilinde dizi için tatil mekanları tercih edildi. İstanbul ve İzmir‘e eşlik edecek olan yer olarak ise Ayvalık tercih edildi.

Yakamoz S-245 Hangi İl İlçede Çekiliyor?

Yakamoz s245 çekim yerleri neresiBildiğiniz üzere pek çok dizi çekiminde İstanbul kullanılmaktadır. Yakamoz S-245 dizisi içinde İstanbul başta olmak üzere İzmir ve Ayvalık’ta tercih edildi. Ayvalık’ta yapılan çekimlerin büyük bir kısmı Cunda Adası’nda gerçekleştirilecektir. Cunda adasının tercih edilmesinin sebebi ise daha sessiz, sakin ve tam bir tatil ortamı olmasıdır.

Yakamoz S-245 Çekim Yerleri

Yakamoz S-245 Hangi İl İlçede Çekiliyor?Netflix’te yayınlanacak uzun soluklu dizilerden bir tanesi olması eklenen Yakamoz S-245 dizisi için çekim yeri olarak dizinin konusu dahilinde tatil mekanları tercih edildi. Çekimlerde ise bolca sahil ve denizden yararlanıldı. Dizi hakkında detaylı bilgi geldiği zaman dizinin çekim yerlerinden detaylı bir şekilde sizlerle bahsedeceğiz. Yakamoz S-245 dizisi çekim yerleri için bizi takipte kalabilirsiniz.

Yakamoz s245 hangi il ilçede çekiliyorBu konumuzda da sizlere Yakamoz S-245 dizisinin çekim yerlerinden bahsetmek istedik. Sizlerin de dizide merak ettiğiniz yerler olursa aşağıda bulunan yorum kısmından sahne ve bölüm bilgisi ile birlikte bizlere sorabilirsiniz. Ayrıca dini de yer alacak oyuncuları da Yakamoz S-245 Oyuncu Kadrosu burada bulabilirsiniz.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR - GÖRÜŞLER

 1. Anonim dedi ki:

  Lan bizim mahallede Sinanobada çekiliyuu

 2. Memduh Köprülü dedi ki:

  Merhaba.!
  Denizaltının Büyükçekmece Sinanoba da kurulan filim çalışmaları içersinde denize indirildiği ve hazırlıkların burada devam etmesi gözlemlendi. Bilginize….

 3. Sabiha Özger dedi ki:

  Kıvanç Tatlıtuğ hemşehrim Foçada isim babasının yaşadığını biliyormusun

 4. Anonim dedi ki:

  Kıvanç Tatlıtuğ hemşehrim Foçada isim babasının yaşadığını biliyormusun

 5. Seher dedi ki:

  Dizinin bazı bölümleri Foça ilçesinde çekiliyor fakat cunda olarak geçiyor ndenini öğrenmek isterim foçalı ola