Yabani Dizisi Ece Kimdir? Neslihan’ın Kızı (Aleyna Al)

15.07.2023
26

Yabani dizisi Ece kimdir? Sizlerle paylaşacağız. Yapımcılığını NTC Medya’nın üstlendiği Yabani dizisi Fox Tv ekranlarında izleyici karşısına çıkacaktır. Senaryosunu Hilal Yıldız kaleme almaktadır. Seyirciler, Yabani dizisi Ece karakterini de merak etmiştir. Ece karakterini oyuncumuz Aleyna Al canlandıracaktır. Bizlerde Yabani dizisi Ece karakterini ve Ece karakterini canlandıran oyuncumuz Aleyna Al’ı yakından tanıtacağız. Yabani dizisi tüm kadro burada.

Yabani Dizisi Ece Karakteri Kimdir?

Yabani Dizisi Ece Kimdir? Neslihan'ın Kızı (Aleyna Al)Yönetmen koltuğunda M. Çağatay Tosun’un oturduğu Yabani dizisi Ece karakteri, Neslihan (Dolunay Soysert) ve Serhan’ın (Yurdaer Okur) küçük kızıdır. Yabani dizisinin ana karakterlerinden biri olan Ece karakterine ise çocuk oyuncumuz Aleyna Al hayat verecektir.

Yabani Dizisi Ece Kimdir?

Neslihan ve Serhat’ın küçük kızı Ece’yi oyuncumuz Aleyna Al canlandıracaktır. Seyirciler çocuk oyuncumuz Aleyna Al’ı da merak etmiştir. Bizlerde Aleyna Al kimdir? Kaç yaşındadır? Daha önce hangi dizilerde yer almıştır? Özellikle hangi proje ile tanınmıştır? Resmi Instagram hesabı nedir? Gibi sorulara en iyi şekilde cevap vermeye çalışacağız.

Aleyna Al Kimdir?

17 yaşının içinde olan oyuncumuz Aleyna Al, 9 Şubat 2006 yılında Aydın’ın Nazilli ilçesinde dünyaya gelmiştir. Mimar Sinan Güzel Sanatlar Anadolu Lisesi’nden mezun olmuştur. 11 yaşında oyunculukla tanışan Aleyna Al, kamera karşısına ilk defa 2015 yılında Aşk Yeniden isimli dizi ile geçmiştir. Kısa sürede yapımcıların dikkatini çekmeyi başaran oyuncumuz kariyerindeki çıkışı özellikle Esra karakterine hayat verdiği Savaşçı dizisiyle yakalamıştır. Aleyna Al kamera karşısınaysa en son 2022 yılında Aşk ve Umut dizisiyle geçmiştir.

Aleyna Al Yer Aldığı Diziler

2023 Yabani – Ece
2022 Aşk ve Umut
2018-2019 Savaşçı – Esra
2018 Şahsiyet
2017-2018 Fazilet Hanım ve Kızları
2015 Aşk Yeniden

Aleyna Al Resmi İnstagram Hesabı

Yabani dizisinde Ece karakterini canlandıran oyuncumuz Aleyna Al, resmi instagram hesabından sık sık paylaşım yapmaktadır. İnstagram da 10 gönderisi ve yaklaşık 5 bin takipçisi bulunan güzel oyuncumuz Aleyna Al’ın resmi İnstagram hesabı: @aleyhl

Yabani Dizisi Ece – Aleyna Al Kıyafetleri

Güzelliğiyle de dikkatleri üzerine çeken başarılı oyuncumuz Aleyna Al, modayı yakından takip etmektedir. Oyuncumuz oldukça tarz parçalar seçmektedir. Bizlerde trendlere uygun giyinen oyuncumuz Aleyna Al’ın Yabani dizisinde tercih ettiği tüm kıyafetlerini, elbiselerini, yaptığı kombinlerini, kullandığı takılarını marka ve fiyat bilgisi vererek sizlerle paylaşacağız.

Yabani dizisi Ece kimdir? Ece karakterini canlandıran oyuncumuz Aleyna Al’ı yakından tanıttık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

YAZAR BİLGİSİ
4 Ocak 2002 tarihinde Kırıkkale’de doğdum. Kırıkkale Atatürk Sağlık Meslek lisesinden 2020 yılında sağlık bakım teknisyeni olarak mezun oldum. Şu an Kırıkkale Üniversitesi sağlık yönetimi bölümünde okuyorum. Dizioyuncu.Com da güncel haberleri tüm dünya ile paylaşıyorum.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmadı. İlk yorumu sen yaz..