Yabancı Dizisi Oyuncu Kadrosu ve Karakterleri Yapımcısı Kanalı

21.07.2019
40

Yabancı dizisinde hangi oyuncular yer alacak oyuncu kadrosunu ve karakterlerini sizler için bu sayfada detayları ile birlikte yazmaya çalışacağım. İlker Kaleli uzun süredir bir dizide oynamadığı için İlker Kaleli’nin 2019 2020 sezonundaki yeni dizisi oldukça merak edilmişti. Sonunda beklenen haber geldi İlker Kaleli yeni sezonda yeni bir dizi olan yabancı dizisi ile ekrana geliyor.

Gelen Son Dakika bilgisine göre Yabancı Dizisi şimdilik ertelenmiş. Ancak ilerleyen zamanlarda tekrar gündeme gelebilir. 17.09.2019

İlker Kaleli 2019-2020 yeni dizisi Yabancı Dizisi Oldu

İlker Kaleli 2019/2020 yeni dizisi Yabancı oldu:

Bir süredir İlker Kaleli’nin yeni sezonda ekrana gelecek dizisi merak konusu olmuştu. Mayıs ayında İlker Kaleli’nin Yabancı adlı yeni bir diziyle ekrana geri döneceği konuşulmuş ve sosyal medyada dinlendirilmişti. Bir süre sonra yapılan Marlon Kemal isimli dizisi için teklif götürüldüğü söylenen İlker Kaleli’nin yerine most yapım Engin Altan Düzyatan ile anlaşmaya varınca İlker Kaleli’nin Marlon Kemal isimli dizinin kadrosunda olmadığı kesinleşti. İlker Kaleli yeni sezonda muhtemelen yabancı dizisinde rol alacak. Yabancı dizisi Q3 Medya tarafından hazırlanıyor ve muhtemelen 2019/2020 sezonunda İlker Kaleli’nin baş rollerini paylaştığı dizi olacak.

Yabancı Dizisinde İlker kaleli baş rolde oynayacak

Yabancı dizisinin yapımcısı ve yönetmeni ve senaristi kimdir?

Yabancı isimli dizinin muhtemelen Amerikan yapımı bir diziden alıntı olduğu ve orjinaline sadık kalınarak yeni bir senaryo ile ortaya çıkacağı belirtiliyor. Yabancı dizisini Q3 Medya hazırlayacak. Yabancı dizisinin yönetmeni de oldukça merak ediliyordu. Yabancı dizisinin yönetmeni Zeynep Tan olacak. Zeynep Tan daha önce İstanbullu gelin kayıp Muhteşem Yüzyıl Kösem ve Öyle Bir Geçer Zamanki gibi dizileri yöneten ve oldukça başarılı işler çıkaran bir yönetmen olarak tanınıyor. Yabancı dizisini de yönetecek olan Zeynep Tan bakalım nasıl bir işçilik ortaya çıkaracak.

Yabancı dizisinin senaristini de hemen burada sizlere açıklayalım. Daha önce İstanbullu Gelin dizisini yazan Senarist Deniz Akçay yabancı dizisinin senaristi oldu. Yukarıda bahsettiğimiz gibi Yabancı dizisi uyarlama bir dizi olacağı için senaryosunun da aslına sadık kalarak yeniden şekilleneceğini bir kez daha hatırlatalım. Bu konuda oldukça deneyimli bir isim olan Deniz Akçay yabancı isimli dizinin senaryosunu yazacak olan Senarist oldu.
Bildiğiniz üzere Q3 Medya genellikle sıradışı dizileri ortaya çıkarıyor ve genellikle Türkiye’de yüksek reyting alan bu diziler yurtdışında satılmaya başlanıyor. Büyük ihtimalle Yabancı dizisi de Türkiye’de yüksek reyting yapan ve daha sonra da hem Güney Amerika’ya hem de birçok Ortadoğu ülkesine satılan dizilerden biri olacak diye tahmin ediyoruz. Yabancı dizisinde İlker Kaleli ile birlikte kimler yer alacak hangi oyuncular oynayacak kısaca göz atalım.

Yabancı Dizisi Oyuncu Kadrosu ve Karakterleri

Yabancı dizisi oyuncu kadrosu ve karakterleri

Yabancı dizisinde oynayacak birçok oyuncu olmasına rağmen şimdilik belli olan oyuncuları burada sizlere duyurmak ve kısaca bilgiler sunmak istiyorum. Sonraki haftalarda yabancı dizisinin oyuncu kadrosunda bulunan bütün oyuncuları erkek ve kadın başrol oyuncularını yan rollerde oynayan oyuncuları sırasıyla buraya yazmaya devam edeceğiz. Öncelikle dizinin baş rolünde oynayacak olan İlker Kaleli kimdir kısaca bilgilerine göz atalım.

Yabancı Dizisi Oyuncuları kimler

Yabancı dizisi erkek başrol oyuncusu İlker Kaleli kimdir?

İlker Kaleli 5 Mart 1983 tarihinde İstanbul’da doğmuştur. Alman bir anne ve Van’lı bir babanın çocuğu olarak doğan İlker Kaleli 13 yaşındayken annesi ve babası ayrılmıştır. 17 yaşında kendi evine çıkarak hayatını kurmaya başlayan İlker Kaleli çocukluğunda müzisyen olmak istemiş ancak bunu başaramamıştır. Daha 16 yaşındayken Coca Cola reklam filminde oynayan İlker Kaleli o zamandan oyunculuğa karşı düşkünlüğüyle ilk rolünü bir reklam filminde gerçekleştirmiştir. Daha sonra İstanbul’da kültür Üniversitesi’nde sanat yönetimi bölümünü kazanmış ve çeşitli oyunculuk dersleri alarak kendisini geliştirmiştir.

İlker Kaleli Kültür Üniversitesi’nden mezun olduktan sonra 2 sene İngiltere’nin başkenti Londra’ya gitmiş ve orada da çeşitli oyunculuk dersleri almıştır. 2012 yılında ülkemizde geri dönen ve Son isimli dizide Nehir Erdoğan, Berrak Tüzünataç ve Engin Altan Düzyatan gibi isimlerle birlikte oynamaya başlayan İlker Kaleli daha sonra 2013 yılında Kayıp Şehir isimli dizide Gökçe Bahadır ile birlikte oynamıştır. İlker Kaleli 2013 yılında kayıp dizisinde Aslı Enver Mete Horozoğlu gibi isimlerle birlikte oynamıştır. İlker Kaleli 2014 yılında Poyraz Karayel isimli dizide Burçin Terzioğlu ile birlikte baş rolde oynamış ve oldukça ses getiren bu dizi Kanal D ekranlarında uzun süre yayınlanmıştır. Daha sonra 2014 yılında Silsile isimli sinema filminde Nehir Erdoğan’la birlikte oynayan İlker Kaleli 2018 yılında Dip isimli internet dizisinde rol alarak farklı bir platformda kendisini göstermiştir. İlker Kaleli 2019-2020 sezonunda yabancı isimli dizide başrolde oynayacak. İlker Kaleli’nin yabancı dizisindeki karakteri şimdilik kesinleşmedi.

İlker kaleli Yabancı Dizisi Oyuncu kadrosunda

İlker Kaleli’nin Sevgilisi var mı, İlker Kaleli’nin yeni aşkı kim?

Elbette bu soruya uzun süre Poyraz Karayel dizisinde birlikte oynadığı Burçin Terzioğlu ismi yazabilirdik. Ancak İlker Kaleli ve Burçin Terzioğlu geçtiğimiz aylarda ilişkilerini bitirdiler. Şimdilik İlker Kalelinin bir sevgilisi yok, varsa da bizim haberimiz yok. Kolay kolay aşık olamayan İlker Kaleli’nin Burçin Terzioğlu ile yeniden barışması da mümkün ama zamanla olabilecek bir durum. Şimdilik tek tabanca takılıyor başarılı oyuncu.

İlker Kaleli'nin Sevgilisi var mı

Yabancı Dizisi Ferit Aktuğ

Ferit Aktuğ Yabancı dizisi kadrosuna katıldı. Ferit Aktuğ 1978 doğumludur. Üniversite eğitimini Dokuz Eylül Üniversitesi İktisat bölümünde tamamlamıştır. Bir çok dizi film ve tiyatro da rol alan Ferit Aktuğ çok başarılı bir oyuncu. Yabancı dizisinde hangi rolde yer alacak henüz açıklanmasa da en kısa zamanda yeni bilgiler gelecektir.

Ferit Aktuğ’un rol aldığı dizi ve filmler; ilk rol aldığı yapım 2002 yılında yayınlanan Koçum Benim dizisi olmuştur. Sonrasında Kampüsistan, Haziran Gecesi, Kavak Yelleri, En Uzun Yüzyıl, Aramızda Kalsın, Kördüğüm ve Ufak Tefek Cinayetler. Son olarak rol aldığı Ufak Tefek Cinayetler dizisindeki Taylan rolü ile çok sevildi.

Yabancı dizisinde İlker Kaleli ile birlikte oynayacak kadın başrol oyuncusu kimdir?

Bu soruya ileriki günlerde cevap vermeyi umuyoruz. Şimdilik Yabancı dizisi ile ilgili vereceğimiz bilgiler bu kadar. Yabancı dizisinin yapımcısı yönetmeni senaristi hepsi belli ancak hangi kanalda yayınlanacağı şimdilik belirsizliğini koruyor. Ancak yabancı dizisinin Fox TV veya Show TV’de yayınlanmasına kesin gözüyle bakılıyor. Çünkü Q3 medyanın dizileri genellikte Fox TV ya da Show TV’de ekrana geliyor. Yabancı dizisinde İlker Kaleli‘nin partneri olacak kadın başrol oyuncusunun belli olmasının hemen ardından bu sayfaya detaylı olarak yazacağız.

Sizlerde Yabancı dizisi ile ilgili merak ettiğiniz bilgileri bizlere sorabilir aşağıdaki yorum kısmına İlker Kaleli’nin yeni dizisi olan yabancı ile ilgili yorum ve görüşlerinizi yazabilirsiniz. Sizce Yabancı dizisinde İlker Kaleli kiminle başrol oynamalı lütfen yorumunuzu aşağıya yazınız.

YORUMLAR

  1. REŞİDE OYA İNCE dedi ki:

    KESİNLİKLE ELÇİN SANGU İLE ÇOK UYUMLU PARTNERLER OLACAĞINI DÜŞÜNÜYORUM….