Yaban Çiçekleri Zuhal Kimdir? Kılıç’ın Kız Kardeşi (Sena Arat)

13.01.2024
126

Yaban Çiçekleri Zuhal kimdir? Kılıç’ın kız kardeşi Zuhal rolünü yakından tanıtacağız. O3 Medya imzalı Yaban Çiçekleri dizisinin genel yönetmeni Zeynep Günay’dır. Ayvalık ve Cunda’da çekilecek olan Yaban Çiçekleri dizisi Zuhal rolünü oyuncumuz Sena Arat canlandıracaktır. İzleyiciler tarafından Zuhal rolünün bilgileri de merak edilmiştir. Bizler de Yaban Çiçekleri dizisi Zuhal’i ve Zuhal rolünü canlandıran oyuncumuz Sena Arat’ı yakından tanıtacağız.Yaban Çiçekleri Zuhal Kimdir? Kılıç’ın Kız Kardeşi (Sena Arat)

Yaban Çiçekleri Zuhal Rolü Kimdir?

Başrolünde Akın Akınözü ve Aslıhan Malbora’nın yer aldığı Yaban Çiçekleri dizisi Zuhal rolü, Kılıç Tütüncü’nün kız kardeşidir. Ana karakterleden olan Zuhal, abisine çok düşkündür. Abisi Kılıç’ı her konuda destekleyen Zuhal’in gerçek aşka olan inancı da tamdır. Kılıç ve Deniz’in birlikte olmasına karşı çıkmaya tek kişi de Zuhal’dir.Aile Albümü Zuhal Kimdir Kılıç’ın Kız Kardeşi (Sena Arat)

Yaban Çiçekleri Zuhal Rolünü Kim Canlandırıyor?

Kılıç Tütüncü’nün kardeşi Zuhal’e oyuncumuz Sena Arat hayat verecektir. Sena Arat sektörün yeni yüzleri arasındadır. Bizler de merak eden okuyucularımız için genç oyuncumuz Sena Arat’ı yakından tanıtacağız. Sena Arat’ın daha önce rol aldığı projeler, Instagram kullanıcı adı, sevgilisi ve kıyafetlerinin markası gibi tüm bilgileri sayfamıza ekleyeceğiz.

Sena Arat

Yaban Çiçekleri dizisiyle seyirci karşısına çıkmaya hazırlanan genç oyuncumuz Sena Arat, Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesinden mezun olmuştur. Sektörde yeni olan Sena Arat, aynı zamanda tiyatro oyuncusudur. Aktif olarak tiyatro oyunlarında sahne alan genç oyuncumuz daha önce Colin’s markasını reklam filminde de yer almıştır. Aka Dijital menejerlik şirketine bağlı olarak çalışan oyuncumuz Aile Albümü’nde Zuhal rolünü canlandıracaktır.Sena Arat Aile Albümü dizisi Zuhal

Sena Arat Yer Aldığı Diziler ve Filmlerin İsimleri

Geçtiğimiz yıllarda çeşitli reklam filmlerinde yer alan Sena Arat, Yaban Çiçekleri dizisiyle profesyonel oyunculuğa adım atacaktır. Yani, Sena Arat, daha önce herhangi bir dizi ya da film de yer almamıştır. Genç oyuncumuz ilk dizi deneyimini Yaban Çiçekleri’nde canlandıracağı Zuhal Tütüncü karakteriyle yaşayacaktır.

Sena Arat İnsragram Kullanıcı Adı Nedir?

Genç oyuncumuz sosyal medyayı da aktif kullanmaktadır. Özel yaşamı hakkında sık sık paylaşımda bulunan oyuncumuz Sena Arat’ın Instagram’da 53 gönderisi ve yaklaşık olarak 2500 takipçisi bulunmaktadır. Sena Arat’ın Instagram kullanıcı adı ise: @senaarat’tır.

Sena Arat Evli Mi, Kiminle Sevgili?

Oyuncumuz hakkında en çok merak edilen konulardan biri de özel yaşamıdır. Sena Arat evli değildir. Sektöre yeni olduğu için hakkında kısa bilgiler olan Sena Arat’ın özel yaşamını araştırdık. Fakat oyuncumuzun sevgilisi hakkında herhangi bir bilgiye ulaşamadık.

Yaban Çiçekleri Zuhal Rolü – Sena Arat Kıyafetleri ve Elbise Markaları

Güzelliğiyle beğeni toplayan oyuncumuz Sena Arat, trendleri yakından takip etmektedir. Bizler de tarz parçalar seçen güzel oyuncumuz Sena Arat’ın Yaban Çiçekleri dizisinde giydiği etek, elbise, pantolon, gömlek, kazak, hırka, tişört, mont, kaban, tulum, ceket, ayakkabı gibi bütün kıyafetleri ile kullandığı aksesuarlarını markalarıyla beraber sayfamızdan paylaşacağız.

Yaban Çiçekleri dizisi Zuhal kimdir? Zuhal rolünü canlandıran oyuncumuz Sena Arat’ı yakından tanıttık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri aşağıda bulunan yorum kısmından bizlerle paylaşabilirsiniz.

YAZAR BİLGİSİ
4 Ocak 2002 tarihinde Kırıkkale’de doğdum. Kırıkkale Atatürk Sağlık Meslek lisesinden 2020 yılında sağlık bakım teknisyeni olarak mezun oldum. Şu an Kırıkkale Üniversitesi sağlık yönetimi bölümünde okuyorum. Dizioyuncu.Com da güncel haberleri tüm dünya ile paylaşıyorum.
YORUMLAR

  1. FeyzA dedi ki:

    Sena Aratın yolu acık olsun aile albümü güzel bi diziye benziyor