Ya Çok Seversen Dizisi Barış Kimdir? Leyla’nın kardeşi (Durukan Çelikkaya)

02.06.2023
476

Ya Çok Seversen dizisi Barış kimdir? Sizlerle paylaşacağız. Yapımcılığını Ay Yapım’ın üstlendiği Ya Çok Seversen dizisinin başrolünde Kerem Bursin, Hafsanur Sancaktutan ve Şerif Erol paylaşmaktadır. Seyirciler Ya Çok Seversen dizisi Barış karakterini de merak etti. Barış karakterini genç oyuncumuz. Durukan Çelikkaya canlandıracaktır. Bizler Ya Çok Seversen dizisi Barış karakterini ve Barış karakterini canlandıran oyuncumuz Durukan Çelikkaya’yı yakından tanıtacağız.

Ya Çok Seversen Dizisi Barış Karakteri Kimdir?

Kanal D ekranlarında izleyici karşısına çıkmaya hazırlanan Ya Çok Seversen dizisi Barış karakteri, dizinin başrol oyuncusu Hafsanur Sancaktutan’ın canlandıracağı Leyla karakterinin kardeşidir. Ancak genç oyuncumuz Durukan Çelikkaya’nın hayat vereceği Barış karakteri hakkında başka bir bilgi bulunmamaktadır. durukan celikkaya gun isigim dizisi kimdir

Ya Çok Seversen Dizisi Barış Kimdir?

Leyla’nın kardeşi Barış karakterine oyuncumuz Durukan Çelikkaya hayat vercektir. Bizlerde genç oyuncumuz Durukan Çelikkaya’yı yakından tanıtacağız. Durukan Çelikkaya kimdir? Daha önce hangi dizilerde rol almıştır? Kamera karşısına ilk defa hangi proje ile geçmiştir? Özellikle hangi dizi ile tanınmıştır? Evli mi, sevgilisi var mı? Gibi soruları en iyi şekilde cevaplamaya çalışacağız.

Durukan Çelikkaya Kimdir?

1999 yılında İstanbul’da dünyaya gelen Durukan Çelikkaya, Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Tiyatro bölümünden mezun olmuştur. Durukan Çelikkaya, henüz 2 yaşında oyunculukla tanışmıştır. Kamera karşısına ilk defa 2001 yılında vizyona giren Dedemin İnsanları filminde canlandırdığı Nurdan’ın oğlu Ozan karakteri ile geçmiştir. Televi Menajerlik şirketine bağlı olarak çalışan genç oyuncumuz özellikle kamera karşısına geçtiği en son dizi olan Tozluyaka’da canlandırdığı Veda karakteri ile tanınmıştır.

Durukan Çelikkaya Yer Aldığı Diziler

Ya Çok Seversen (Barış,2023)
Tozluyaka (Vefa, 2022)
Kuruluş Osman (2022)
Ferhat ile Şirin (2019)
Kurt Seyit ve Şura (2014)
Avrupa Avrupa (Emre Koparan, 2011-2013)
Cinayet Masası İstanbul (Ersun Hunal, 2013)
Şüphe (2011)

Durukan Çelikkaya Resmi İnstagram Hesabı

Sektörde yeni olan genç oyuncumuz resmi Instagram hesabından sık sık paylaşımda bulunmaktadır. Instagram’da 32 gönderisi 139 bin takipçisi bulunmaktadır. Başarılı oyuncumuz Durukan Çelikkaya’nın resmi Instagram hesabı: @durukanclkky gun isigim dizisi durukan kim

Durukan Çelikkaya Evli Mi, Sevgilisi Var Mı?

Henüz 23 yaşından içinde olan genç oyuncumuz Durukan Çelikkaya evli değildir. Durukan Çelikkaya’nın sevgilisi de merak ediliyor. Ancak oyuncumuz sektör yenidir ve özel hayatını gözden uzak yaşamaktadır. Oyuncumuzun basına yansıyan sevgilisi olmamıştır. Yani, Durukan Çelikkaya’nın hayatında bilinen bir yoktur.

Ya Çok Seversen Dizisi Barış – Durukan Çelikkaya Kıyafetleri

Sektöre yeni olmasına rağmen kısa sürede tanınan oyuncumuz tarzıyla da dikkatleri üzerine çekmektedir. Durukan Çelikkaya yakışıklılığıyla da büyük beğeni toplamıştır. Bizler önümüzdeki günlerde Durukan Çelikkaya’nın günlük yaşamında ve Ya Çok Seversen dizisinde tercih ettiği tüm kıyafetlerini marka ve fiyat bilgisi vererek detaylı şekilde sayfamızdan paylaşacağız.

Ya Çok Seversen dizisi Barış kimdir? Barış karakterini canlandıran oyuncumuz Durukan Çelikkaya’yı yakından tanıttık. Sizlerle konu hakkında merak ettiğiniz şeyler yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

YAZAR BİLGİSİ
4 Ocak 2002 tarihinde Kırıkkale’de doğdum. Kırıkkale Atatürk Sağlık Meslek lisesinden 2020 yılında sağlık bakım teknisyeni olarak mezun oldum. Şu an Kırıkkale Üniversitesi sağlık yönetimi bölümünde okuyorum. Dizioyuncu.Com da güncel haberleri tüm dünya ile paylaşıyorum.
YORUMLAR - GÖRÜŞLER

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yapabilirsin.