Vuslat Dizisine Yeni 2. Sezon Katılan Gelen Oyuncu Bilgileri

Vuslat Dizisine Yeni 2. Sezon Katılan Gelen Oyuncu Bilgileri… TRT1 kanalında önceki sezon yayına başlayan ve çok sevilen Vuslat dizisi yeni sezon hazırlıkları devam ederken kadrosuna yeni isimler dahil oldu. Vuslat dizisi yeni sezon oyuncuları kimler? Vuslat dizisi yeni sezon oyuncuları rolleri hakkında bilgileri konumuzda paylaşıyoruz.

Vuslat dizisi A23 Medya yapımcılığında yayınlanırken yönetmen koltuğunda Barış Yöş oturuyor. Vuslat dizisi senaryosunu Betül Yağsağan kaleme alıyor. Vuslat dizisi başrollerinde Kadir Doğulu, Devrim Özkan, Baran Bölükbaşı, Erdem Akakçe, Osman Alkaş, Sennur Nogaylar, Gamze Süner Atay, Şeyla Halis, Murat Karasu, Canan Mutluer ve Özcan Varaylı yer alıyor.

Vuslat Dizisine Katılan Yeni Oyuncular Kimler?

Vuslat dizisi yeni sezonun başlamasına kısa bir süre kala iki yeni isim daha katıldı. Vuslat dizisi başrollerinde Kadir Doğulu, Devrim Özkan, Ümit İbrahim Kantarcılar, Erdem Akakçe ve Mehmet Özgür yer alırken yeni katılan oyuncular; Yaprak Durmaz ve Büşra Yılmaz oldu.

Vuslat dizisi Yeni Sezon Yaprak Durmaz Kimdir Karakteri?

1988 yılında İstanbul’da dünyaya gelen Yaprak Durmaz İstanbul Aydın Üniversitesi Moda Ve Tekstil Tasarımı Bölümü’nden mezun oldu. Kadıköy Halk Eğitim Merkezi’nde tiyatro eğitimi aldı ve ilk oyunculuk deneyimini 2014 yılında Kurtlar Vadisi Pusu dizisi ile yaşadı. Sonrasında Şehrin Melekleri, Ağlatan Dans, İki Dünya Arasında ve Siya Memu-u Zin dizilerinde rol aldı. Vuslat dizisi son olarak Adını Sen Koy dizisinde rol aldı. Yeni sezonda da Vuslat dizisinde oynayacak. Henüz rolü belli olmasa da Yaprak Durmaz başarılı oyunculuğu ile bu dizi ile ününe ün katacaktır. 

Vuslat dizisi Yeni Sezon Büşra Yılmaz Kimdir Karakteri?

Vuslat dizisi yeni sezonda oyuncu kadrosunda yer alacak olan Büşra Yılmaz hakkında internette bilgi yer almıyor. Oyuncunun daha önce rol aldığı dizileri paylaşalım. Büşra Yılmaz daha önce Aşk ve Günah dizisinde rol aldı. Oyuncunun hayatına dair çok fazla bilgi yer almamakta. Ancak ulaştığımız bilgileri konumuza eklemeye devam edeceğiz. Vuslat dizisinde rol alacak olan Büşra Yılmaz karakteri ile herkesin beğenisini kazanacak ve bu şekilde ünlenecektir.

Ergül Miray Şahin

Ergül Miray Şahin Vuslat dizisine yeni sezonda son katılan oyuncu oldu. Başrollerinde Kadir Doğulu, Devrim Özkan, Ümit İbrahim Kantarcılar, Erdem Akakçe ve Mehmet Özgür’ün yer aldığı, senaryosunu Betül Yağsağan’ın kaleme aldığı, yönetmen koltuğunda Barış Yöş’ün oturduğu dizinin kadrosuna daha önce Yalaza, Sevda Kuşun Kanadında ve Dengi Dengine dizilerinde rol alan Ergül Miray Şahin dahil oldu. Ergül Miray Şahin Vuslat dizisinde hangi rolde oynayacak karakteri ne olacak izleyip göreceğiz.Ergül Miray Şahin Vuslat dizisi yeni sezon kadrosunda

Onur Seyit Yaran: Finans Uzmanı Enes

Vuslat dizisi yeni sezonunda katılan oyuncu Onur Seyit Yaran. Vuslat dizisi yeni sezon katılan Onur Seyit Yaran dizi de Finans Uzmanı olarak katılıyor. Vuslat dizisi ekibine katılan Onur Seyit Yaran Kimdir? Bilgileri konumuzun devamında.

Onur Seyit Yaran Kimdir? Onur Seyit Yaran 1996 doğumlu ve Haliç Üniversitesi Spor Akademisi bölümü spor yöneticiliği okudu. Oyuncu İngilizce ve Almanca bilmektedir. Milli bir satranç oyuncusu olmasının yanı sıra linsanslı futbol oyuncusudur. Onur Seyit Yaran Best Model Of Turkey yarışmasına katıldı ve birinci oldu. Sonrasında Best Model Of The World yarışmasına katıldı ve burada da ülkemizi temsil etti birinci oldu. Yakışıklılığı tescillenmiş Onur Seyit Yaran ilk dizisi Kalk Gidelim oldu. Kalk Gidelim dizisinin sezon finali ile diziden ayrılan  Onur Seyit Yaran yeni sezonda da Vuslat dizisinde Enes karakterini canlandıracaktır.

Vuslat dizisi sezon finalinde neler oldu? Vuslat dizisi sezon finalinde Aziz ve Feride artık birbirlerinin aşklarından emindir ve birbirlerine tutunarak kötü zamanları atlatacaklar. Aziz ve Feride karşılarına çıkacak olan kötü sürprizlerden habersizdir. Feride defilenin heyecanını yaşarken kendilerine hazırlanan kötü sürprizlerle mücadele edeceklerdir.

Kerem oyunlarına devam eder ve itirafı ile Çağlar ailesini derinden sarsar. Kerem’in planları bilinmeyen bir güç tarafından alt üst oluyor. Faik ve Hasibe ise katıldıkları defile de büyük bir şok yaşıyorlar. Perihan ise Feride’yi hayatlarından çıkarmak için yeni planlar yapıyor. Perihan Nehir’le birlikte defileye katılır ve Feride’nin kötü duruma düşmesini izlemek isterler ancak istedikleri hayal ettikleri gibi olmaz.

Vuslat dizisi yeni sezon çekimleri yakında başlıyor. Yeni sezon çekimleri ile birlikte kadroya yeni isimler katılıyor. Vuslat dizisi sezon finalinde olanları sizlerle paylaştık. Yeni sezonda katılan oyuncu bilgilerini de sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz. Konumuzu sürekli güncelliyoruz.

Vuslat dizisi TRT ekranlarında 2. sezon kaldığı yerden devam edecek. Diziye gelen giden oyuncuları burada sizlerle paylaşıp  yeni gelen oyuncular hakkında detaylı bilgiler vermeye devam edeceğiz. Vuslat dizisinden ayılan çıkan oyuncular olursa onlar içinde detaylıca neden ayrıldıklarına ve yen dizilerinin ne olduğuna dair açıklamalar yazacağız. Vuslat dizisine dair yeni sezonda merak edilen oyuncu bilgileri dizioyuncu.com sayfamızda olacak.Vuslat dizisi 2. sezon gelen giden oyuncu bilgileri

Etiketler