Vuslat Dizisi Var mı Yok mu? Neden Yayınlanmıyor Bitti mi Final mi? 14 Ekim Pazartesi

2 Yorum 127 kez izlendi

Vuslat Dizisi Var mı Yok mu? Neden Yayınlanmıyor Bitti mi Final mi? 14 Ekim Pazartesi. TRT 1’in sevilen dizisi Vuslat bir hafta mola veriyor. Vuslat dizisi önümüzdeki hafta yayınlanmayacak. Vuslat dizisi neden yayınlanmıyor? Vuslat dizisi final yapacak reyting nasıl soruları akıllara geliyor. Bu soruların cevaplarını sizlerle konumuzun devamında paylaşalım.

Yapımcılığını A23 Medya’nın üstlendiği, yönetmen koltuğunda Barış Yöş’ün oturduğu, senaryosunu Betül Yağsağan’ın kaleme aldığı, başrollerinde Kadir Doğulu, Devrim Özkan, Baran Bölükbaşı, Erdem Akakçe, Osman Alkaş, Sennur Nogaylar, Gamze Süner Atay, Şeyla Halis, Murat Karasu, Canan Mutluer ve Özcan Varaylı gibi isimlerin yer aldığı Vuslat dizisi 14 ekim pazartesi akşamı Trt1 ekranlarında olmayacak. Hayranları yayınlanmayınca acaba final mi yaptı diye sormaya başladı.   14 Ekim Vuslat Dizisi Var mı Yok mu

Vuslat Dizisi 14 Ekim Pazartesi Neden Yayınlanmıyor?

Vuslat dizisi 14 ekim pazartesi günü yayınlanmayacak. Çünkü milli maç yayınlanacak o saatte. Trt1 milli maçların yayın kanalı olduğu için Vuslat dizisi yeni bölüm saatinde milli maç yayınlanacak. Bu yüzden de Vuslat dizisi yayına 1 haftalık bir mola verecek. Vuslat dizisinin yayınlanmamasının reytinglerde ya da final ile bir alakası yok yani. Vuslat dizisi reytinglerde başarılı olduğu müddetçe yayınlanmaya devam edecektir.

Vuslat Dizisi Yeni Bölüm Ne Zaman?

Vuslat dizisi 14 ekim pazartesi günü yayınlanmayacak. Ancak bu bir final kararı değil. Vuslat dizisi 14 ekim pazartesi yayınlanmasa da bir hafta aradan sonra yayınlanacak. Vuslat dizisi yeni bölümü kaldığı yerden 21 ekim pazartesi akşamı yayınlanacak.

Vuslat Dizisi Final Yapacak Mı Bitecek Mi?

Vuslat dizisi pazartesi akşamları Trt1 de sevenleri ile buluşuyor. Dizi hikayesi gereği aşk entrika gibi görülse de altta yatan bir Satrancı Urefa var ki dizinin tüm kaderini belirliyor ve değiştiriyor. Vuslat dizisi ilk bölümünden beri yer verilen Satrancı Urefa (Alimlerin Satrancı) çok merak edildi. Nasıl bir oyun, nasıl oynanır diye ilk bölümlerde çok fazla merak eden olmuştu. Satrancı Urefa ile Aziz’in kaderi değişiyor ve hayatı yön buluyor. Satrancın her basamağında biraz daha zorlanırken kendini bulmak için zorlu sınavlardan geçiyor.

Gelelim Vuslat dizisi final yapacak mı sorusuna… Vuslat dizisinin final gibi bir kararı yok. Yeni sezon başlamışken final düşünülemez. Final yapacak olsaydı eğer yeni sezona başlamazdı zaten. Ama yine de reytinglerine bakacak olursak çokça iç açıcı olmadığını görüyoruz maalesef.

SıraTarihRTG (%)
22.Vuslat 7 Ekim 2019 Pazartesi Reytingleri2
20.Vuslat 30 Eylül 2019 Pazartesi Reytingleri2
23.Vuslat 23 Eylül 2019 Pazartesi Reytingleri2
22.Vuslat 16 Eylül 2019 Pazartesi Reytingleri2
24.Vuslat 27 Mayıs 2019 Pazartesi Reytingleri2
25.Vuslat 20 Mayıs 2019 Pazartesi Reytingleri2

Vuslat dizisi sezon finalinin son iki bölümünde 24 25. sıralarda yer alıyordu. Vuslat dizisi yeni sezonun da başlaması ile beraber tekrardan pazartesi günleri yayınlanıyor. Vuslat dizisi yeni sezon reyting sıralamasında 20lerde yer alıyor. Ancak bu reytingler yükselmezse Vuslat dizisinin finali yakındır. Diğer kanallar reytinglerde başı oynarken Vuslat’ın bu sıralaması Trt1 yöneticilerini üzebilir ve yakında final diyebilirler. Ama ondan önce alınması gereken bir önlem daha var.

Vuslat dizisi için pazartesi çok zor bir gün. Pazartesi günlerinin reyting sahipleri var ve çok zorlu rakipler. Bu rakipler arasında da Vuslat dizisi ancak 20li sıralarda yer buluyor kendisine. Vuslat dizisinin rakipleri; Show TV Çukur, Fox TV Yasak Elma, Kanal D Zalim İstanbul ve Star TV Çocuk dizileri. Her kanalın bir yeni bölüm dizi yayınladığı pazartesi günü reytinglerde başarılı olmak zordur.

Vuslat dizisi yayın günü değişirse reytinglerinde artış olur mu yoksa değişmez mi bilinmez. Denemek lazım ancak reytingler bu oranlarla giderse yakında final kararı alabilir. Vuslat dizisini izliyor musunuz? Final yapmalı mı yoksa devam mı etmeli sizce? Yorumlarınızı aşağı yazınız. Vuslat yeni bölümüyle 21 Ekim Pazartesi TRT 1’de devam ediyor.

Yorum yaz

2 Yorum

  1. Avatar Meral pazaroglu

    Vuslat biraz sıkıcı çünkü aziz ferideyi unutmus numarasi yapiyor biraz aşka donmeleri gerekiyor

  2. vuslat gibi değerli bir diziyi izlemeyen ratıngçilerin allah belasını versin ne anlarlar ki