Vestel 2020 Anneler Günü Reklam Şarkısı Sözleri Ona Sevgini Anlat

07.05.2020
9

Vestel 2020 Anneler Günü Reklam Şarkısı Sözleri Ona Sevgini Anlat ile sıra dışı bir reklam filmine imza atmış. Öncelikle Vestel markasını tebrik ediyoruz. 2020 yılında anneler günü için birçok marka çok güzel reklam filmleri hazırlamış. Ama Vestel hazırladığı şarkılı müzikli sevgini anlat temalı reklamı ile sıra dışı bir film olmuş. Ben gerçekten çok beğendim sizlere de izlemenizi tavsiye ederim.

Vestel Anneler Günü Ona Sevgini Anlat Reklamı

Markaların anneler günü için birbiriyle yarıştığı özellikle reklamlarda ön plana çıkmak istediği şu günlerde Vestel çok iyi bir iş çıkarmış. Vestel anneler günü reklamı gerçekten çok konuşulacak görünüyor. Ona sevgini anlat isimli reklam filmiyle anneler günü’ne özel bir de şarkı sözü yazan ve bunun güzel bir kliple televizyonda sunan Vestel reklamını sizlerle paylaşıyoruz. İşte 2020 anneler günü’ne damga vuracak Vestel reklamı şarkı sözleri ve kim söylüyor sorusunun cevabı.

Vestel 2020 Anneler Günü Reklam Şarkısı SözleriVestel Anneler Günü Reklam Şarkısı Sözleri

Ne yaparsan en iyisini sen yaparsın anne, sensiz çok çaresizim keşke gelsen anne, bana ekmeği anlat hamur açmayı anlat yoğurt yapmayı anlat, taze tutmayı anlat, anlat ki kabarsın kekim, ben bu işte acemiyim, anlat ki duyulsun sesin, seni nasıl özlediğim, bana sevmeyi anlat, ona sevgimi anlat. İşte Vestel 2020 anneler günü şarkısı klibi bu şekilde sözlere sahip.

Vestel 2020 Anneler Günü Reklam Şarkısını Kim Söylüyor

Ona sevgini anlat diye başlayan Vestel 2020 anneler günü’ne özel reklam şarkısını kim seslendiriyor daha önce bunu bana esmeyi anlat isimli şarkı ile Barış Akarsu da seslendirmişti. Bana esmeyi anlat şarkısını özellikle Grup Gündoğarken’den dinlemenizi tavsiye ederim. Ayrıca bu şarkının orijinalini Leman Sam da oldukça güzel söylemiş.

Vestel Anneler Günü Reklamı Şarkı Sözleri kim söylüyorAncak hepsi bir tarafa Vestel anneler günü reklam şarkısında bana esmeyi anlat şarkısının coveri olan ona sevgini anlat anneler günü için gerçekten tam oturmuş bir şarkı olmuş. Bu şarkıyı seslendiren kişi bir müzik yapım. 3K1A isimli müzik yapımı şarkıyı hazırlamış. Ancak anneleri ağlatacağı kesin. Ayrıca aşağıdaki Vestel reklamı Leo Burnett İstanbul imzası taşıyor. Reklam filminin yönetmen koltuğunda Barış Kaya oturuyor. İşte televizyonda gördüğümüz o reklam:

Vestel 2020 yılı Anneler Günü Reklamı Anlat müziği video

İyi güzel hoş ama bu reklamdaki şarkının orjinalini kim söylüyor derseniz bir çok alternatif olsa da rahmetli Barış Akarsu’yu tavsiye ederiz. Buyrun efenim: Barış Akarsu- Rüzgar (bana esmeyi anlat)

https://www.youtube.com/watch?v=xybP4EnfJHM

 

YAZAR BİLGİSİ
Dizioyuncu.Com site yöneticisi. 1978 yılında Kayseri'de doğdum. Gazi Üniversitesi'nde Yakınçağ Tarihi anabilim dalında yükseklisansımı tamamladım. Fotoğraf, Fenerbahçe ve otomobiller özel ilgi alanımdır. Eğitim ve habercilik alanlarında web siteleri kurdum. Halen Dizioyuncu.com sitesinde güncel haberler yayınlamaya devam ediyorum.
YORUMLAR

  1. Özgür dedi ki:

    Sayfa ve reklam için…………. 👍👍👍👍👍👍👍👍👍👏👏👏👏👏👏👏👏👏