Vermem Seni Ellere Dizisi Oyuncu Ücretleri Araba ve Telefonlar

25.06.2023
41

Bu konumuzda Atv Vermem Seni Ellere Dizisi Oyuncu Ücretlerini, dizide kullanılan araba ve telefonları marka ve model olarak sizlere yazacağız. Ekrana oldukça iyi bir giriş yapan vermem seni ellere dizisi ilk hafta almış olduğu reytingle izleyicilerin gönlünü kazandı. Gelecek haftalarda reyting oranları daha da artması beklenen vermem seni ellere dizisiyle ilgili merak edilen detayları sayfamızda sizlerle paylaşacağız.

Vermem Seni Ellere Dizisi Oyuncu Ücretleri Maaşları

Dizide dikkat çeken birçok oyuncu bulunuyor. Özellikle Zeliş karakterinin ne kadar maaş aldığı ve diğer başrol oyuncularının ücret miktarları merak edildi. Vermem seni ellere dizisindeki oyuncular ortalama bölüm başına 40.000 civarı para alıyor. Kimisine göre yüksek kimine göre düşük olan bu ücretler yaz dizilerine göre ortalama bir miktar sayılır. Daha ünlü oyuncular Yaz ayları veya sezon dizileri için çok daha yüksek ücretler talep ederken vermem seni ellere dizisinin oyuncuları ortalama miktarda ücret alıyor diyebiliriz. Oyuncuların aldığı maaşlar elbette dizilerin aldığı reytinglere göre de değişebiliyor. Örneğin geçtiğimiz yıllarda Atv’de yayınlanan sen anlat Karadeniz isimli dizideki başroller reytinglerin çok yüksek gelmesi nedeniyle sonraki bölümlerde fazla ücret almaya başlamışlardı.

Vermem Seni Ellere Dizisindeki Araba ve Otomobiller

Vermem Seni Ellere Dizisi Oyuncu Ücretleri Araba ve TelefonlarBirçok dizide olduğu gibi vermem seni ellere dizisinde de oyuncuların kullandığı arabalar otomobiller merak konusu oldu. Emre Bey’in anlandırdığı Mehmet karakteri ile İlayda ıldır’ın oynadığı Hande karakteri ve Zeliş gibi başrol oyuncuları farklı araba ve otomobilleri dizide kullanıyor. Oldukça zengin bir ailenin oğlu olan Mehmet’in kullanmış olduğu farklı model ve renkteki arabaların modellerini fiyat bilgilerine burada sizlerle paylaşacağız.

Vermem Seni Ellere Dizisi Telefon markaları

Atv’de pazar akşamları yayınlanan vermem seni ellere dizisinde kullanılan telefonlar ve markalarda merak konusu oldu. Özellikle Mehmet Zeliş ve hande’nin kullandığı telefonlar hangi marka modeline fiyat bilgileri izleyiciler tarafından sorgulandı. Zeliş ile Mehmet’in sıradışı öyküsünü izlediğimiz vermem seni ellere dizisindeki oyuncuların kullandığı telefonları marka model fiyat bilgisi ile bu sayfada sizlerle paylaşacağız.

Sizler de merak ettiğiniz konuları aşağıdaki yorum kısmına yazarak bizlere sorabilirsiniz. Vermem seni ellere dizisinde en çok sevdiğiniz karakterler hangileri diziyi izlemeye devam edecek misiniz yorum ve görüşlerinizi aşağıya yazabilirsiniz. Vermem Seni Ellere Dizisi Oyuncu Ücretleri Araba ve Telefonlar marka ve model olarak sormak istediklerinizi aşağıdaki yorum kısmına yazabilirsiniz.

YAZAR BİLGİSİ
Dizioyuncu.Com site yöneticisi. 1978 yılında Kayseri'de doğdum. Gazi Üniversitesi'nde Yakınçağ Tarihi anabilim dalında yükseklisansımı tamamladım. Fotoğraf, Fenerbahçe ve otomobiller özel ilgi alanımdır. Eğitim ve habercilik alanlarında web siteleri kurdum. Halen Dizioyuncu.com sitesinde güncel haberler yayınlamaya devam ediyorum.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmadı. İlk yorumu sen yaz..