Veda Mektubu Erken Final mi Yapacak Kaç Bölüm Sürecek?

01.03.2023
30

Veda Mektubu dizisi erken final mi yapacak? Veda Mektubu kaç bölüm sürecek? Sizlerle paylaşacağız. Yönetmen koltuğunda Deniz Çelebi Dikiltaş’ın oturduğu Veda Mektubu dizisinin senaryosunu Mahinur Ergun kaleme almaktadır. İzleyiciler yapımcılığını Most Production’un üstlendiği Veda Mektubu dizisinin kaç bölüm süreceğini de merak etti. Bizlerde Veda Mektubu erken final mi yapacak? Veda Mektubu kaç bölüm sürecek, ne zaman bitecek? Sizlerle paylaşacağız.

Veda Mektubu Erken Final Mi Yapacak?

Kanal D ekranlarında izleyici karşısına çıkan Veda Mektubu dizisi pazartesi akşamları yayınlanmaktadır. Veda Mektubu, pazartesi günü yayınlanan Yasak Elma, Alparslan Büyük Selçuklu, Bir Küçük Günışığı, Ömer gibi başarılı dizilerden dolayı istediği kitleye ulaşamamıştır. Totalde aldığı reytinglerle 15. sıraya yerleşen Veda Mektubu, en az izlenen diziler arasına girmiştir. Yani, Veda Mektubu dizisi reytinglerinde yükselişe geçmezse eğer erken final yapacaktır.Veda Mektubu Erken Final mi Yapacak

Veda Mektubu Kaç Bölüm Sürecek?

Başrolünde Nurgül Yeşilçay, Selim Bayraktar, Rabia Soytürk ve Emre Kıvılcım yer almaktadır. Veda Mektubu ilk bölümünde aldığı reytinglerle en az izlenen diziler arasına girmiştir. Totalde 2.32 oranında reyting alan Veda Mektubu; Yasak Elma, Alparslan Büyük Selçuklu, Bir Küçük Günışığı gibi dizilerden dolayı beklediği başarıyı yakalayamamıştır. Bizler Veda Mektubu’nun reytingleri böyle devam ederse eğer dizinin ortalama 20 bölüm süreceğini düşünüyoruz.

Veda Mektubu Ne Zaman Bitecek?

27 Şubat 2023 tarihinde yayın hayatına başlayan Veda Mektubu dizisi Most Production imzalıdır. Kanal D ekranlarında izleyici karşısına çıkan Veda Mektubu dizisi oyuncu kadrosu ve konusu sayesinde dikkatleri üzerine çekmişti. Ancak, dizi başladıktan sonra istediği oranda reyting alamamıştır. Veda Mektubu’nun ne zaman biteceği hakkında net bir bilgi bulunmamaktadır. Ancak Veda Mektubu, reytinglerinde yükselişe geçmezse eğer önümüzdeki aylarda bitecektir.

Veda Mektubu 2. Sezon Devam Edecek Mi?

İlk bölümüyle Pazartesi gününün en az izlenen dizileri arasına giren Veda Mektubu, totalde 2.32 oranında reyting almıştır. AB ve ABC1 gruplarına da en az izlenen dizi olan Veda Mektubu, düşük reyting sebebiyle erken final yapacaktır. Veda Mektubu’nun aldığı reytingler bu şekilde devam ederse her dizi sezon sonuna kadar da devam etmeyecektir. Yani, Veda Mektubu dizisinin 2. sezon devam edip etmeyeceği önümüzdeki haftalarda alacağı reytinglere bağlıdır.

Veda Mektubu ne zaman bitecek, 2. sezon devam edecek mi? Kaç bölüm olacak? Sizlerle paylaştık. Sizlerle konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

YAZAR BİLGİSİ
4 Ocak 2002 tarihinde Kırıkkale’de doğdum. Kırıkkale Atatürk Sağlık Meslek lisesinden 2020 yılında sağlık bakım teknisyeni olarak mezun oldum. Şu an Kırıkkale Üniversitesi sağlık yönetimi bölümünde okuyorum. Dizioyuncu.Com da güncel haberleri tüm dünya ile paylaşıyorum.
YORUMLAR

  1. Rezzan dedi ki:

    Baska güne alinsin

  2. Mustafa dedi ki:

    Ben Bazen dizi bakarim ne olacagini badlarken bilirim Bu dizi tutmaz 7 Veya.8 biter anlamiyorun Insanlar nasil seyrediyor cok Sacma diziler var