Veda Mektubu Dizisi Nerede Çekiliyor? Mekanlar Mahalle Neresi?

28.12.2022
219

Veda Mektubu dizisi nerede çekiliyor? Mekanlar, mahalle neresi? Gibi soruları en iyi şekilde cevaplamaya çalışacağız. Kanal D ekranlarında izleyici karşısına çıkmaya hazırlanan Veda Mektubu dizisinin senaryosunu Mahinur Ergun kaleme almaktadır. İzleyiciler yönetmen koltuğunda Deniz Çelebi Dikiltaş’ın oturduğu Veda Mektubu dizisinin nerede ve hangi mahallede çekildiğini de merak etti. Bizlerde bu nedenle dizisinin nerede çekildiğini araştırdık. Bundan dolayı da Veda Mektubu dizisi nerede çekiliyor? Mekanlar, mahalle neresi? Sizlerle paylaşacağız. VEDA MEKTUBU NEREDE

Veda Mektubu Dizisi Nerede Çekiliyor?

Yönetmen koltuğunda Deniz Çelebi Dikiltaş’ın oturduğu Veda Mektubu dizisinin çekimleri henüz başlamamıştır. Oldukça başarılı isimlerin yer aldığı Veda Mektubu dizisi İstanbul’da çekilecektir. Most Production imzalI Veda Mektubu dizisinin çekimleri önümüzdeki günlerde İstanbul’da başlayacaktır.

İstanbul’da yapılan çekimlerin maliyetinin daha düşük olması, İstanbul’un kültürel yapısı gibi sebeplerden dolayı diğer dizilerde olduğu gibi Veda Mektubu dizisinin çekimleri içinde İstanbul tercih edilmiştir.
Veda Mektubu Aslı Yıldız (Rabia Soytürk) Kimdir?

Veda mektubu yenikapı mevlevihanesinde çekildi

Veda Mektubu dizisinde Ziya ney üflemektedir. İstanbul’da yer alan Yenikapı Mevlevihanesi’nde semazen gösterisinde yer aldı. Bu semazen gösterisine dizide yer verildi. Dizinin çekimlerinin yapıldığı mekan İstanbul Yenikapı Mevlevihanesi.

Veda Mektubu Dizisi Hangi İlçe ve Mahallede Çekiliyor?

Most Production imzalı Veda Mektubu dizisi oyuncu kadrosu sayesinde dikkatleri üzerine çekmiştir. İzleyiciler dizinin İstanbul’un hangi mahallesin de çekildiğini de merak etti. Bizlerde bu nedenle araştırdık. Bundan dolayı sizlerle paylaşacağız. Ancak, Veda Mektubu dizisinin çekimleri henüz başlamamıştır. Bundan dolayı dizinin çekimlerinin İstanbul’un hangi ilçesi ve mahallesinde gerçekleşti belli değildir. Bizler önümüzdeki günlerde Veda Mektubu’nun hangi mahallede çekildiğini sayfamızdan paylaşacağız. veda mektubunun çekildiği evAlanur ve ailesi İstanbulda bir apartman dairesinde yaşar. Apartman dairesinin camı İstanbul boğazını görüyor. Lüks bir apartman dairesi. 

veda mektubu dizisinin çekildiği sahneler villa sokağıVeda Mektubu dizisinde Mehmet ve Aslı’nın tanışmasına vesilen olan olay İstanbul’un villalarla çevrili bir sokağında gerçekleşti. Lüks villaların yer aldığı sokak İstanbul Yenikapı civarındadır.

Veda Mektubu Dizisi Çekim Yerleri ve Mekanları

Veda Mektubu dizisinin başrolünde Nurgül Yeşilçay, Rabia Soytürk, Emre Kıvılcım ve Selim Bayraktar yer almaktadır. Büyük ilgi görmesi beklenilen Veda Mektubu dizisinin çekimleri ilerleyen günlerde İstanbul’da başlayacaktır. Oyuncuların ve set çalışanlarının İstanbul merkezli olması gibi birçok sebepten dolayı dizi burada çekilecektir. Veda Mektubu dizisinin çekimlerinde İstanbul’un farklı mekan ve yeri kullanılacaktır. Bizler, dizide anlatılan ana hikayenin İstanbul’un hangi mekanında çekileceğini sizlerle paylaşacağız.  konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri ve görüşlerinizi aşağıda yer alan yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.veda mektubu dizisi nerede cekiliyor

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmadı. İlk yorumu sen yaz..