Veda Mektubu Dizisi Aslı Yıldız Kimdir? (Rabia Soytürk) Yeni Dizisi

13.12.2022
20

Veda Mektubu dizisi Aslı Yıldız kimdir? Sizlerle paylaşacağız. MOST Yapım imzalı Veda Mektubu dizinin yönetmen koltuğunda Deniz Dikilitaş oturmaktadır. Veda Mektubu dizisi oyuncu kadrosu ve konusu sayesinde dikkatleri üzerine çekmiştir. İzleyiciler Veda Mektubu dizisi Aslı Yıldız karakterini de merak etti. Bizlerde bu nedenle araştırdık. Aslı Yıldız karakterini Rabia Soytürk canlandıracaktır. Veda Mektubu dizisi Aslı Yıldız kimdir? Aslı Yıldız karakterini canlandıran oyuncumuz Rabia Soytürk’ü yakından tanıtacağız.

Veda Mektubu Dizisi Aslı Yıldız Karakter Kimdir?

Kanal D’de ekrana gelecek olan Veda Mektubu dizisi Aslı Yıldız, dizinin başrolünde yer almaktadır. Aslı Yıldız karakteri, Mehmet’le tanışana kadar gerçek aşkın ve sevginin ne olduğunu bilmeyecektir. Aslı Yıldız karakteri, yaratıcı, donanımlı ve sanatçı ruhlu bir kızdır.  mektup dizisi asli rabia soyturk

Veda Mektubu Dizisi Aslı Yıldız Kimdir?

Dizinin başrolünde yer alan Aslı Yıldız karakterini oyuncumuz Rabia Soytürk canlandıracaktır. İzleyiciler Rabia Soytürk’ü de merak etti. Bizlerde bu nedenle araştırdık. Rabia Soytürk kimdir? Daha önce hangi dizilerde yer almıştır? Özellikle hangi proje ile tanınmıştır? Evli mi, sevgilisi var mı? Gibi soruları en iyi şekilde cevaplamaya çalışacağız.

Rabia Soytürk Kimdir?

Veda Mektubu dizisi kadın başrol oyuncusu olan Rabia Soytürk’ü tanıtalım. Veda Mektubu dizisinde Aslı rolünde olacaktır. 11 Mart 1996 yılında İstanbul’da dünyaya gelen Rabia Soytürk, Sağlık Koleji hemşirelik bölümü mezunudur. Rabia Soytürk Sadri Alışık Kültür Merkezinde tiyatro ve oyunculuk eğitimi almıştır. Kamera karşısına ilk defa 2018 yılında Çukurdakiler dizisiyle geçen oyuncumuz ertesi yıl Gülper dizisinde Selen karakterini canlandırmıştır. İlk çıkışını Benim Adım Melek dizisiyle yakalayan oyuncumuz özellikle Duy Beni dizisinde hayat verdiği Ekim karakteriyle tanınmıştır.

Rabia Soytürk Yer Aldığı Diziler

Veda Mektubu  (Aslı Yıldız, 2022)
Duy Beni (Ekim, 2022)
Alparslan: Büyük Selçuklu (Karaca, 2021-2022)
Benim Adım Melek (Defne, 2019-2021)
Şahsiyet (Süveyda, 2018)
Gülperi (Selen, 2018-2019)
Çukurdakiler (Gülcan, 2018)

Rabia Soytürk Resmi İnstagram Hesabı

Resmi İnstagram hesabından özel hayatı ve yer aldığı projeler hakkında sık sık paylaşım da bulunan oyuncumuz Rabia Soytürk’ün İnstagram da 208 3 milyon takipçisi bulunmaktadır. Rabia Soytürk’ün resmi İnstagram hesabı: @soyturkrabia mektup dizisi asli kim

Rabia Soytürk Evli Mi, Sevgilisi Var Mı?

Geniş hayran kitlesine sahip olan oyuncumuzun sevenleri onun hayatında birinin olup olmadığını da merak etti. Bizlerde bu nedenle araştırdık. Genç oyuncumuz evli değildir. Özel hayatıyla gündeme gelmekten hoşlanmayan Rabia Soytürk geçtiğimiz günlerde şarkıcı Sefo ile görüntülenmişti. Çift hakkında aşk dedikoları çıkmış olsada ikili bir açıklama da bulunmamıştır.

Veda Mektubu Dizisi Aslı Yıldız – Rabia Soytürk Kıyafetleri

Son dönemin popüler oyuncuları arasında yer alan Rabia Soytürk yeteneğinin yanı sıra güzelliğiyle de dikkatleri üzerine çekmektedir. Yıldızı parlayan oyuncumuz tarzıyla da büyük beğeni toplamaktadır. Bizlerde bundan dolayı modayı yakından takip eden oyuncumuz Rabia Soytürk’ün Veda Mektubu dizisinde giydiği tüm kıyafetleri ile elbiselerini markalarıyla birlikte sayfamızdan paylaşacağız.

Veda Mektubu dizisi Aslı Yıldız kimdir? Aslı Yıldız karakterini canlandıran oyuncumuz Rabia Soytürk’ü yakından tanıttık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

YAZAR BİLGİSİ
4 Ocak 2002 tarihinde Kırıkkale’de doğdum. Kırıkkale Atatürk Sağlık Meslek lisesinden 2020 yılında sağlık bakım teknisyeni olarak mezun oldum. Şu an Kırıkkale Üniversitesi sağlık yönetimi bölümünde okuyorum. Dizioyuncu.Com da güncel haberleri tüm dünya ile paylaşıyorum.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmadı. İlk yorumu sen yaz..