Veda Mektubu Dizi Oyuncuları ne Kadar Kazanıyor Maaş Telefon Araba Bilgileri

25.12.2022
996
Veda Mektubu Dizi Oyuncuları ne Kadar Kazanıyor Maaş Telefon Araba Bilgileri

Veda Mektubu dizi oyuncuları ne kadar kazanıyor? Maaş, telefon ve araba bilgilerini sizlerle paylaşacağız. Most Yapım imzalı Veda Mektubu dizisinin yönetmen koltuğunda Deniz Dikilitaş oturmaktadır. Dizi Kanal D ekranlarında karşımıza çıkacaktır. İzleyiciler dizinin oyuncu maaşlarını, telefon ve araba bilgilerini de merak etti. Bizlerde bu sebeple araştırdık. Bundan dolayı da Veda Mektubu dizi oyuncuları bölüm başına ne kadar para kazanıyor? Maaş, telefon ve araba bilgilerini sizlerle paylaşacağız.

Veda Mektubu Dizisi Oyuncu Maaşları, Telefon ve Arabaları

Veda Mektubu Dizisi Oyuncuları Maaş Telefon Araba BilgileriYeni sezonda Kanal D ekranlarında izleyici karşısına çıkacak olan Veda Mektubu dizisi oyuncu kadrosu ve konusu sayesinde dikkatleri üzerine çekmiştir. İzleyiciler, senaryosunu Mahinur Ergun’un kaleme aldığı Veda Mektubu dizisi oyuncularının ne kadar kazandığını. telefon ile arabalarında merak etti. Bizlerde bu sebeple Veda Mektubu dizi oyuncuları ne kadar para alıyor kazanıyor? Maaş, telefon ve araba bilgilerini sayfamıza ekleyeceğiz.

Veda Mektubu Dizisi Alanur Yıldız (Nurgül Yeşilçay) Maaşı, Telefon ve Arabası

Dizinin başrol oyuncusu Nurgül Yeşilçay, daha önce birçok başarılı projede de yer almıştır. Veda Mektubu dizisi henüz başlamadığı için Alanur Yıldız karakterinin kullandığı telefon ve araba belli değildir. Nurgül Yeşilçay, dizide bölüm başına ise yaklaşık olarak 100 bin tl maaş alacaktır.Veda Mektubu Dizi Oyuncuları ne Kadar Kazanıyor

Veda Mektubu Dizisi Aslı (Rabia Soytürk) Maaşı, Telefon ve Arabası

Son dönemin popüler oyuncuları arasında yer alan Rabia Soytürk, Veda Mektubu dizisinde Aslı karakterini canlandıracaktır. Dizi yayın hayatına başlamadığı için Aslı’nın kullandığı telefon ile araba belli değildir. Rabia Soytürk Veda Mektubu’nda bölüm başına ise yaklaşık 40 bin tl maaş alacaktır.

Veda Mektubu Dizisi Mehmet (Emre Kıvılcım) Maaşı, Telefon ve Arabası

Dizi henüz başlamadığı için başarılı oyuncumuz Emre Kıvılcım’ın canlandıracağı Mehmet karakterinin telefon ve arabasının markası bilinmektedir. Oyuncumuzun maaşı hakkında da net bilgi yoktur. Bizler Emre Kıvılcım’ın dizide haftalık olarak 30-35 bin tl arasında bir ücret aldığını düşünüyoruz.veda mektubu dizisi resimleri yorumları

Veda Mektubu Dizisi Seher (Bennu Yıldırımlar) Maaşı, Telefon ve Arabası

Özellikle Yaprak Dökümü dizisiyle tanınan oyuncumuz Bennu Yıldırımlar Veda Mektubu dizisinde yer almaktadır. Oyuncumuzun hayat vereceği Seher karakterinin kullandığı telefon ile arabanın modeli bilinmemektedir. Bennu Yıldırımlar, Veda Mektubu dizisinde ise haftalık yaklaşık 75 bin tl maaş alacaktır.

Veda Mektubu dizi oyuncuları ne kadar kazanıyor? Maaş, telefon ve araba bilgilerini sizlerle paylaştık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

YAZAR BİLGİSİ
4 Ocak 2002 tarihinde Kırıkkale’de doğdum. Kırıkkale Atatürk Sağlık Meslek lisesinden 2020 yılında sağlık bakım teknisyeni olarak mezun oldum. Şu an Kırıkkale Üniversitesi sağlık yönetimi bölümünde okuyorum. Dizioyuncu.Com da güncel haberleri tüm dünya ile paylaşıyorum.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmadı, İlk yorumu sen yapar mısın?