Veda Mektubu Beste Kimdir? Alanur’un Kızı (Hazar Motan)

26.12.2022
2.289

Veda Mektubu Beste kimdir? Sizlerle paylaşacağız. Yönetmen koltuğunda Deniz Çelebi Dikiltaş’ın oturduğu Veda Mektubu dizisinin senaryosunu Mahinur Ergun kaleme almaktadır. İzleyiciler Beste karakterini de merak etti de. Bizlerde bu nedenle araştırdık. Beste karakterini oyuncumuz Hazar Motan canlandıracaktır. Yapımcılığını Most Production’un üstlendiği Veda Mektubu Beste kimdir? Beste karakterini canlandıran oyuncumuz Hazar Motan’ı yakından tanıtacağız.

Veda Mektubu Dizisi Beste Karakteri Kimdir?

Hazar Motan Veda Mektubu dizisinde Beste rolündeKanal D ekranlarında izleyici karşısına çıkmaya hazırlanan Veda Mektubu  dizisinde Beste karakteri, Alanur’un büyük kızıdır. Ancak Beste karakteri hakkında başka bir bilgi yoktur. Dizinin ana karakterlerinden biri olan Beste’yi ise oyuncumuz Hazar Motan canlandıracaktır.

Veda Mektubu Dizisi Beste Kimdir?

Dizinin ana karakterlerinden biri olan Beste karakterine oyuncumuz Hazar Motan hayat verecektir. İzleyiciler Hazar Motan’ı da merak etti. Bizlerde bu sebeple araştırdık. Hazar Motan kimdir? Daha önce hangi dizilerde yer almıştır? Kamera karşısına ilk defa hangi proje ile geçmiştir? Özellikle hangi proje ile tanınmıştır? Resmi İnstagram hesabı nedir? Gibi soruları en iyi şekilde cevaplamaya çalışacağız.

Hazar Motan Kimdir?

Veda Mektubu Beste Kimdir Alanur'un Kızı13 Aralık 1990 yılında Ankara’da dünyaya gelen Hazar Motan, Bilkent Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi İletişim Tasarımı Bölümü’nde ve Mimarlık Fakültesinde eğitim almıştır. Hazar Motan, 1997 yılında gösterime giren Yanlış Saksının Çiçeği filminde çocuk oyuncu olarak rol alarak sektöre adım atmıştır. Oyuncumuz özellikle Kırgın Çiçekler dizisinde canlandırdığı Cemre karakteriyle tanınır hale gelmiştir ve en son Kanunsuz Topraklar dizisinde Fındık Hatçe karakterini canlandırmıştır.

Hazar Motan Yer Aldığı Diziler

2000 Bizim Evin Halleri
2009 Hesaplaşma
2014 Paşa Gönlüm – Elvan
2014 Diğer Yarım – Esin
2015-2018 Kırgın Çiçekler – Cemre Derinoğlu
2018 Can Kırıkları – Hande Tekin
2021-2022 Kanunsuz Topraklar – Fındık Hatçe
2023 Veda Mektubu – Beste

Hazar Motan Resmi İnstagram Hesabı

Veda Mektubu dizisi Beste Hazar MotanResmi İnstagram hesabından özel hayatı ve yer aldığı projeler hakkında sık sık paylaşım da bulununan oyuncumuzun İnstagram da 332 gönderisi ve 2 milyon takipçisi vardır. Oyuncumuz Hazar Motan’ın resmi İnstagram hesabı: @hazmot

Hazar Motan Evli Mi, Sevgilisi Var Mı?

Oyuncumuzun hayranları onun hayatında birinin olup olmadığını da merak etti. Bizlerde bu nedenle araştırdık. Ancak Hazar Motan özel hayatıyla gündeme gelmekten hoşlanmamakta ve özel hayatını gözlerden uzak yaşamaktadır. Bundan dolayı da henüz evli olmayan oyuncumuz Hazar Motan’ın hayatında bilinen biri yoktur.

Veda Mektubu Beste – Hazar Motan Kıyafetleri

Güzelliğiyle de dikkatleri üzerine çeken Hazar Motan kusursuz fiziğiyle giydiği her şeyin yakıştığı biridir. Oyuncumuz modayı da yakından takip etmektedir. Bizlerde bu nedenle güzel oyuncumuz Hazar Motan’ın Veda Mektubu dizisinde giydiği tüm kıyafetleri, elbiseleri ve kombinlerini markalarıyla birlikte sayfamızdan paylaşacağız.

Veda Mektubu Beste kimdir? Beste karakterini canlandıran oyuncumuz Hazal Motan’ı yakından tanıttık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

YAZAR BİLGİSİ
4 Ocak 2002 tarihinde Kırıkkale’de doğdum. Kırıkkale Atatürk Sağlık Meslek lisesinden 2020 yılında sağlık bakım teknisyeni olarak mezun oldum. Şu an Kırıkkale Üniversitesi sağlık yönetimi bölümünde okuyorum. Dizioyuncu.Com da güncel haberleri tüm dünya ile paylaşıyorum.
YORUMLAR - GÖRÜŞLER

  1. Anonim dedi ki:

    Veda mektubu harika bir dizi ve (Beste )Hazal Motan ‘a daha bir güzel olmuş ve keşke baş rolde Hazal Motan olsaydı çünkü daha başarılı bir oyuncu, boyu ve güzeliyle Nurgül Yeşilçay,la yan yana çok yakışmış ,bütün ekip ve ikyae harika başarılar herkeze.

  2. Sevgi dedi ki:

    Sabırsızlıkla bekliyorum 🫶🤍