Vartolu Çukur Dizisinden Neden Ayrıldı Çıktı? Geri Dönecek mi?

03.11.2020
233

Çukur dizisinde Vartolu Sadettin karakteri olarak ön plana çıkan Erkan Kolçak Köstendil Çukur dizisinden ayrıldı mı, çıktı mı, neden hiç sahnesi yok, ne zaman geri dönecek gibi sorular izleyiciler tarafından çok merak ediliyor. Show TV ekranlarında pazartesi akşamları yayınlanan Çukur dizisinde Vartolu karakteri en sevilen isimlerin başında geliyor. Karakteri ile ön plana çıkan ve seyirciler tarafından oldukça beğenilen Vartolu Sadettin’in son bölümlerde dizide olmayışı sevenlerini üzmeye başladı.

Cukur dizisi Vartolu ciktimi

Vartolu Çukur Dizisinden Neden Ayrıldı Çıktı?

Vartolu karakteri Çukur dizisinin en sevilen isimlerinden birisi olsa da Erdenetler intikam için bir Koçovalı’yı öldürmek zorundaydı. Son bölümde Erdenetler’in yaptığı hamle Vartolu’dan yana olunca diziden ayrılan çıkan oyuncu Vartolu Sadettin olarak sevilen Erkan Kolçak Köstendil oldu. Yani Vartolu’nun diziden çıkmasına Erdenetler sebep oldu diyebiliriz. Ancak Vartolu için bundan sonra tekrar Çukur dizisinde yer almayacak, oynamayacak diyemeyiz.

Vartolu Çukur Dizisine Geri Dönecek mi?

Vartolu karakteri ile Çukur’un başrol oyuncusu olan Erkan Kolçak Köstendil bir kaç bölüm sonra diziye geri dönecektir. Bildiğiniz gibi Vartolu’nun çok meşhur bir sözü vardı. Ben dokuz canlıyım diye. Bir süre sonra Vartolu karakterini sezonun sonuna doğru yeniden dizi de göreceğiz. Çünkü Vartolu Sadettin her ne kadar Erdenetler’in intikamı ile diziden ayrılmış olsa da sezonun sonuna doğru Çukur dizisinin genel hikayeleri ekrana gelecek ve bu hikayeler de Vartolu olmazsa olmaz karakterlerden birisi olduğu için yeniden diziye döneceği kesindir. Yani sezonun sonuna doğru Vartolu yeniden Çukur dizisine geri dönecek.

erkan kolcak kostendil cukurdan ayrildi mi

Vartolu Çukur’dan Erdenetler’in hamlesiyle çıkacak

Çukur dizisinin senarist yazarı olan Gökhan Horzum son bölümlerde Erdenet karakterini ön plana çıkarıp bir Koçovalı’yı her bölümde kurban vermeye başlayınca gözler hangi Koçovalı’nın öleceğine çevrilmişti. Çukur dizisine 9 kasım pazartesi günü veda eden isim Vartolu karakterini canlandıran Erkan Kolçak Köstendil olacak. Erdenet karakterini güçlendiren senarist Cumali ya da Vartolu karakterlerinden birini diziden çıkaracaktı. Son gelen bilgilere göre Çukur dizisinden ayrılan Koçovalı Vartolu karakteri oldu ve Vartolu diziden ölerek çıkacak.

cukur erkan kolcak kostendil cikti mi ayrildi mi

Vartolu Ölerek Çukurdan Çıkacak

Elbette Vartolu kendisinin tabiriyle 9 canlı bir insan olsa da Çukur’da ölümden kaçamayacak ve Erdenetler’in intikam uğruna son harcayacağı Koçovalı olacak. Erkan Kolçak Köstendil Vartolu karakterine hayat verdiği Çukur dizisine 4. sezonun başında 9 Kasım 2020 tarihinde yayınlanacak yeni bölümde veda edecek. Vartolu’nun ölerek Çukur’dan ayrılması sevenleri tarafından elbette üzüntüyle karşılansa da sezonun sonuna doğru yeniden diziye dönecek olması izleyenleri bir nebze olsun mutlu etti.

vartolu cukurdan cikti mi

Vartolu Çukur dizisinden neden ayrıldı çıktı?

Çukur dizisinde Vartolu olarak tanınan ve sevilen Erkan Kolçak Köstendil geçtiğimiz aylarda bebek sahibi olmuştu. Çukur dizisinin senaristi Gökhan Horzum’dan alınan bilgilere göre Çukur dizisinin son sezonu olduğu için bazı ayrılıkların ölümlerin yaşanması gerekiyordu. Ayrıca Vartolu karakterini canlandıran Erkan Kolçak Köstendil’in yakın zamanda bir bebek sahibi olması nedeniyle ailesine daha fazla vakit ayırma isteğiyle diziden kendi arzusuyla ayrıldığını belirtti. Yani Vartolu Sadettin’in diziden ayıran bebeği oldu. Çocuğu ile daha çok vakit geçirmek isteyen Vartolu Sadettin Çukur’a veda etmiş çıkmış oldu.

cukur dizisi vartolu sadettin oldu mu

Vartolu Ne Zaman Çukur Dizisine Dönecek?

Vartolu karakterinin ölerek diziden ayrılması Çukur sevenleri elbette üzdü. Ancak 4 sezonun sonunda final yapacak olan Çukur dizisinin final sahneleri çekilirken Vartolu yeniden diziye dahil olacak ve çekimlere katılacak. Dördüncü sezonun sonunda 125 bölüm ile ekrana veda edecek olan Çukur dizisinde 124. ve 125. bölümlerde Vartolu karakterinden yeniden dizide olacağını tahmin ediyoruz.

Vartolu’nun Çukur’dan Çıkması Hakkında Yorumlar

Sizde Vartolu Çukur Dizisinden Neden Ayrıldı Çıktı? Geri Dönecek mi? konusunda yorum ve görüşlerinizi aşağı yazabilir, Vartolu’nun Çukur’dan ayrılması iyi oldu mu sevenlerini üzdü mü bu konular hakkında yorumlarınızı yazabilirsiniz.

YORUMLAR

 1. Serkan dedi ki:

  Vartolu nun diziden çıkması hiç iyi olmadı biran önce geri gelsin senarist kardeşim vartolu olmadan tadı yok bu dizinin bunu bilin

 2. Arbat dedi ki:

  Vartolu gelmesse dizi izlenejek hala gelmez vartolu lutfen gel artik

 3. Sevim dedi ki:

  Vartolu diziye donecek diye bekliyoruz onu ailecek cok seviyoruz o olmazsa bir daha cukuru izlemeyiz

 4. Murat dedi ki:

  Vartolu çıkarsa dizi izlenmez o dizinin rengi lütfen geri dönsün final olacaksa tam kadroyla veda edilsin …

 5. Anonim dedi ki:

  Vartolu olmazsa dizi izlenmez bir an önce getirin diziye

 6. Çukur evimiz dedi ki:

  Vartolu diziye renk katıyor olmazsa olmazlardan biran evvel donsunya 😪

 7. ÇUKUR SEWER dedi ki:

  Neden çukuru bitiriyorsunuz konu olmadığı içinmi. GÖKAN abi nehirin aýlesi düşmanları falan çykaryn bunuda benmi söyliyim. Ýda kulkan erdeneti 5 sezonda çykaryn lütfen 5 sezonda olsun vartoluda gelsin Ýoksa dizi tutmaz 5 sezonunda olması için Vartoluýu hemen geri döndürücü

 8. Serife dedi ki:

  Vartolu çıkarsa diziyi bırakır izlemem çok saçma flimin tadı kalmadı

 9. Anonim dedi ki:

  Vartolu diziden çıkarsa flim tadı kalmaz geri gelsin

 10. Anonim dedi ki:

  Vartolu çıkarsa diziyi bırakır izlemem çok saçma flimin tadı kalmadı

 11. Fatih dedi ki:

  Hiç iyi olmadı çıktıgı geri gelsin selim ölsün

 12. Yıldız dedi ki:

  Vartolu nun diziden ayrilmasina çok üzüldük. Bence kalması gerekiyordu. Başrol oyuncusu çıkmaması gereki. Öf öf

 13. Umit dedi ki:

  Vartolu yoksa çukur da yok. BOYKOT ÇUKARA…

 14. Erkan dedi ki:

  sünkü abi bu dizinin en iyileri vartolu yamaç ve Cumali Cumali keşke oyunda barış salar artık

 15. Anonim dedi ki:

  sünkü abi bu dizinin en iyileri vartolu yamaç ve Cumali Cumali keşke oyunda barış salar artık

 16. Pretty Gırl dedi ki:

  Vartolunun dızıden çıktığını duyunca kalp kırızı geçırıyordum resmen ama gerı gelecekmış cok şükür Allahım.Burdan Vartoluya seslenıyorum senı cık sevıyoruz hep ekranlarda görmek ıstıyoruz.Ne olur bızı bırakma.Sensız Olmaz.Senın en b

  1. Erkan dedi ki:

   Abi 1bu vilimin karakterleri olmaza olmaz yamaç vartolu ve cumali kocavalı artık yamacı avetse vartolunda çok üstüne gitmese ve yamacında