Vahe ile Evdeki Mutluluk Başvuru Katılım Şartları Formu İletişim (2021-2022)

Vahe Kılıçarslan 2021-2022 yılında da yine yardıma muhtaçlara yardım elini en nazik şekilde uzatmaya devam ederken evdeki mutluluk programıyla ekrana gelmeye devam ediyor. vahe Kılıçarslan ile evdeki mutluluk programı kaldığı yerden 2021-2022 yılında da devam ediyor sizlerde başvuru ve katılım formunu doldurarak programa başvurabilir ihtiyacınızı giderebilirsiniz.

Star TV ekranlarında pazar günleri yayınlanan Vahe Kılıçarslan’ın hazırlayıp sunmuş olduğu Vahe ile Evdeki Mutluluk programı sezon finali yaparak sezonu kapatıyor. Vahe Kılıçarslan’ın harika sunumu ile 18 yıldır ekranlarda devam eden Vahe ile Evdeki Mutluluk programı tam bir efsane oldu. Bu konumuzda başvuru katılım için gereken koşulları şartları sizlere yazacağız. Gerçekten yardıma muhtaç ve ihtiyaç sahiplerinin gözetildiği ve evlerine mutluluk getirdiği program 2021-2022 sezonunda yeniden devam etmek üzere yaz tatiline girdi.

Star TV ekranlarında sevilerek izlenen gündüz kuşağı programlarından birisi olan Vahe ile Evdeki Mutluluk birçok aileye dokundu ve özellikle evlerindeki eksikleri tamamlayan ve bu konuda yardım isteyen ailelere umut olan güzel dokunuşlarla evlerini güzelleştiren Vahe ile Evdeki Mutluluk programı her pazar günü Star TV ekranlarında yayınlanıyor ve Vahe Kılıçarslan’ın sunumu ile evlerimize konuk oluyor. 2001 yılında başladığı yolculukta 18. yılını tamamlayan başarılı sunucu Vahe Kılıçarslan 19. yılında yine Star TV’de yeni sezonda 178. bölüm ile ekrana gelmeye devam edecek.

Vahe ile Evdeki Mutluluk başvuru katılım

Vahe ile Evdeki Mutluluk Programına Başvuru Katılım Formu

Star TV ekranlarında yayınlanmakta olan Vahe Kılıçarslan sunumuyla devam etmekte olan Vahe ile evdeki mutluluk programı ülkemizin her yerine giderek o şehrin meşhur olan yöresel lezzetlerini izleyenlerine en güzel şekilde gösterip paylaşıyor. Aynı zamanda gitmiş olduğu şehirdeki bir izleyicisinin kapısını çalarak haftanın talihlisi olarak evini baştan aşağı yenileyip ihtiyaçlarını gideriyor. Gerçekten de ev yepyeni bir görünüm kazanırken Vahe Kılıçarslan’ın dokunuşu ile ev baştan aşağı yenileniyor ve dekore ediliyor. Vahe Kılıçarslan ile siz de evinizi yenilemek yeni bir dekora kavuşmak ister misiniz? Tek yapmanız gereken başvuru formunu dikkatlice doldurmak.

Vahe Kılıçarslan’ın hazırlayıp sunduğu ‘Vahe ile Evdeki Mutluluk’ programına katılmak evinizi sil baştan dekore etmek isterseniz ilk önce internet sitesindeki başvuru formunu dikkatli bir şekilde doldurmanız gerekmekte. Başvuru formundaki sorulara doğru ve net cevaplar vermek size olan güveni ve dönüşü hızlandıracaktır. Bu yüzden katılım formunu dikkatli bir şekilde okuyarak doğru bilgilerle ekibe göndermeniz önemle rica olunur. Vahe ile evdeki mutluluk programına başvuru için tıklayın >> Vahe ile Evdeki Mutluluk Başvuru Formu

Vahe Kılıçarslan Evdeki Mutluluk şartları kuralları

Vahe İle Evdeki Mutluluk Başvuru Formunda Dikkat edilmesi Gereken Konular:

Vahe ile evdeki mutluluk programına başvuru aşaması tek bir aşama olduğu için resmi site üzerinden yapılan başvurular dikkate alınmaktadır. Onun dışında yapılan hiçbir başvuru geçerli değildir. Özellikle programa katılmak için sorulan sorulara doğru ve eksiksiz yanıtlar vermeniz gerekmektedir. Başvuru sahipleri iletişim bilgilerini çok dikkatli bir şekilde okuyarak sizlere dönüş yapacak olan ekibin doğru bir telefon numarasına ulaşmasına ve mail adresinin kesinlikle kullanılabilir olduğuna dikkat etmeniz gerekmektedir. Başvuru formunda yer alan bilgiler size ve evinize ait özel bilgileri öncelikle bu bilgileri Star tv ve program ekibi ile paylaşmayı taahhüt etmeniz gerekiyor. Çünkü özel hayatın gizliliği kanuna göre bu bilgileri sizin onayınız olmadan başkaları kullanamıyor. Aşağıdaki özel bilgileri dikkatli bir şekilde doldurmanız ve doğru bir şekilde başvuru formunu Star TV’ye göndermeniz en önemli husustur. İşte Vahe ile evdeki mutluluk için doldurmanız gereken başvuru formundaki sorular:

ADINIZ SOYADINIZ:
FOTOĞRAFINIZ:
MEDENİ DURUMUNUZ:
DOĞUM TARİHİNİZ:
EĞİTİM DURUMUNUZ:
TELEFON NUMARANIZ:
YAŞADIĞINIZ ŞEHİR:
ADRESİNİZ:
KİMİNLE YAŞIYORSUNUZ?
DEKORE EDİLMESİNİ İSTEDİĞİNİZ ALANIN FOTOĞRAFI:
EVİNİZDE DEĞİŞİKLİK İSTEME SEBEBİNİZ:

Star tv Vahe ile Evdeki Mutluluk katılmak istiyorumLütfen bu sorulara samimi bir şekilde cevap vererek Vahe Kılıçarslan ve ekibinin sizin Bulunduğunuz şehre geldiğinde sizinle kolay bir şekilde iletişim kurması ve evinize geldiğinde gerçekten dekore edilmesini istediğiniz evinizin alanlarını doğru bir şekilde fotoğraflayarak ekibe ulaştırınız. Başvuru formunda yanlış bilgiler veren veya farklı resimler gönderen başvuru sahiplerinin bu programda yer alamayacağını unutmayınız.

Vahe İle Evdeki Mutluluk Programının amacı hedefi nedir?

Vahe Kılıçarslan’ın sunumunu yapmış olduğu ve Türkiye’nin bütün şehirlerinin dolaşıldığı programda yarışmaya başvuran kişilerin ihtiyaçları ve evinde gerçekleştirmek istediği tadilat dikkate alınarak evlerin kapısı çalınıyor. Gerçekten de evinizin iç yapısı hoşunuza gitmiyorsa evinizin sizin için çok kıymetli olduğunu düşünerek manevi yönden evinize bağlılığınız devam ediyor ancak düzeltilmesi gereken tamir edilmesi gereken ve yeni bir dekorasyona ihtiyaç duyduğunu düşünüyorsanız Vahe Kılıçarslan’ın bu maharetli programı tam size göre.
Evinizin yeni bir görüntüye kavuşması yıllardır oturduğunuz mekanı sıra dışı bir tarzı olmasını istiyorsanız ve bu konuda Vahe Kılıçarslan ve ekibine güveniyorsanız lütfen yarışmaya katılmak için başvuru formunu dikkatlice doldurunuz.

Vahe Kılıçarslan programına katılı mnasıl olacak

Maddi durumu yerinde olmayan veya dar gelirli diyeceğiniz aileleri ön planda tutan Vahe Kılıçarslan onlara yardımcı olarak evlerine titizlik içerisinde yenilemeye ve güzel bir dekorasyon ile yepyeni bir görünüme kavuşturmaya çalışıyor. Vahe Kılıçarslan ve ekibinin yapmış olduğu çalışmalardan sonra ailelerin çok mutlu olduğunu görmek ve gerçekten de programın adı gibi Vahe ile evdeki mutluluk programın asıl amacını oluşturuyor. Mutlu aileler görmeye ve onların yüzündeki tebessüme her şeyin feda edilebileceğini söyleyen Vahe Kılıçarslan sihirli dokunuşlarına yeni sezonda da 2019-2020 yılında yine Star TV’de kaldığı yerden devam edecek. Yıllardır programdaki çizgisini hiç bozmayan evdeki mutluluk çizgisini yeni sezonda da devam ettirmek isteyen Vahe Kılıçarslan sizlerden gelecek başvuruları ekibiyle birlikte itina ile kontrol ediyor. Evini yenilemek isteyeceği aileyi seçen ve iletişime geçerek onlardan randevu alan Vahe Kılıçarslan tüm olup bitenleri programında Star TV’de herkesle paylaşıyor.

Vahe İle Evdeki Mutluluk Katılım Şartları ve Kuralları

Star TV ekranlarında Pazar günleri saat 11’de ekrana gelen Vahe ile mutluluk programa her hafta yeni bir eve konuk oluyor ve her hafta farklı bir dizayn ile izleyicilerin karşısında olmaya devam ediyor. Vahe Kılıçarslan dekorasyon konusunda oldukça iddialı olduğunu ve elinden geldikçe tüm ailelere yanıt vermeye çalıştığını ifade ederek başvuruların titizlikle değerlendirileceğini ve elinden geldikçe şartlar el verdikçe herkese yardımcı olacağını söylüyor.

Star tv Vahe ile Evdeki Mutluluk başvuru katılımı nasıl olacak

Vahe İle Evdeki Mutluluk programı ücretsiz mi para alınıyor mu?

Star TV’de yayınlanan Vahe ile mutluluk programına katılmak ve ekibin seçtiği başvurulardan biri olmak ve evinizin dekore edilmesi tamamen ücretsiz. Zaten yarışmanın vizyon ve misyonlarına bakacak olursak amacı dar gelirli ve durumu müsait olmayan ailelerin evlerini yenilemek ve onlara güzel bir mutluluk yaşatmak diyebiliriz. Aynı zamanda ailenin ve bulunduğu şehrin kültürünü yemeklerini de televizyona taşıyarak izleyicilere güzel bir program hazırlayan Vahe Kılıçarslan 18 yıldır bu işi başarıyla yapıyor de hiç kimseden para pul talep etmiyor. Yani tamamen ücretsiz bir şekilde, gönüllü olarak bu programı yürütüyor.

Vahe İle Evdeki Mutluluk programına başvuru yaptım dönüş olmadı?

Elbette programa birçok talep olduğunu ve bu taleplere yetişmenin de mümkün olmayacağını sizler de takdir edersiniz. Bu yüzden Vahe ile evdeki mutluluk programına başvurunuzu yaptıysanız ve bilgileriniz doğru olarak gönderildiyse beklemekten başka yapacağınız pek bir şey gözükmüyor. Program için yapılan yoğun başvurular nedeniyle sıranın size gelmesi biraz uzun sürebilir ancak Vahe ile evdeki mutluluk programına başvuru yaptığınız halde sizlere herhangi bir dönüş olmadı ise lütfen anlayışla karşılayarak ve binlerce başvuru yapıldığını da dikkate alarak herkese dönüş yapmanın mümkün olmadığını ve her eve dekorasyon yapmanın öyle kolay ve basit olmayacağını tahmin edersiniz ve bu konuda anlayışlı davranacağınız için şimdiden teşekkür ederiz.

Vahe ile Evdeki Mutluluk yorumları bilgileri

Vahe İle Evdeki Mutluluk programı İletişim telefon WhatsApp numaraları:

Vahe ile evdeki mutluluk programına herhangi bir WhatsApp numarası bulunmasa da Program ekibine ulaşabileceğimiz başvurunuzu sorgulayacağız bir irtibat numarası bulunmaktadır. Aşağıda vermiş olduğumuz telefon numarasında Vahe Kılıçarslan programına başvurunuz ve her türlü konudaki iletişim ihtiyacınız için kullanacağınız irtibat telefon numarası şöyle:
Vahe ile Evdeki Mutluluk programının irtibat numaraları; Telefon: +90 (212) 335 00 00

Vahe ile evdeki mutluluk Nerelerde hangi şehirlerde çekiliyor?

Vahe Kılıçarslan’ın hazırlayıp surmuş olduğu Vahe ile evdeki mutluluk programı Türkiye’nin birçok şehrine konuk olarak çekimlerini gerçekleştiriyor. Sadece belli bir bölgede değil bütün illerimizi dolaşan Vahe Kılıçarslan evine konuk olduğu ailenin dekor ihtiyaçlarını karşılamak ve onlara mutlu huzurlu bir yuva da yaşam sunmak için elinden geleni yapıyor.

Vahe Kılıçarslan kimdir programa nasıl başvuru olacak

Vahe ile evdeki mutluluk ne zaman başlayacak 2021-2022 yeni sezon tarihi?

Vahe Kılıçarslan hazırlayıp sunduğu evdeki mutluluk isimli program genellikle Eylül ayında okulların açılması ile birlikte yayınlanmaya başlıyor. Geçtiğimiz yıllarda Kanal D’de ekrana gelen başarılı yapım 2021-2022 sezonunda Star TV’de kaldığı yerden devam edecek. Eylül ayında başlayacağını tahmin ettiğimiz Vahe ile evdeki mutluluk programı kesintisiz olarak her hafta yayınlanmaya devam edecek

Vahe ile Evdeki Mutluluk programı 2021-2022 Yeni Sezonda Star Tv de devam edecek

Vahe Kılıçarslan daha önceki programlarında zaman zaman farklı kanallarda ekrana gelmiş olsa da 2021-2022 sezonunda da yine Star TV’de kaldığı yerden devam edecek. Sevilerek izlenen ve yardımseverliği ile bilinen Vahe Kılıçarslan pazar günleri yayınlanan Vahe ile evdeki mutluluk programıyla 2021 ve 2022 yıllarında da kaldığı yerden pazar akşamları evlerinize konuk olmaya devam ediyor.

Vahe ile Evdeki Mutluluk programına başvuru ve katılım şartlarını okudunuz ve sizlere uygun olduğunu düşünüyorsanız lütfen başvuru formunu yukarıda paylaşmış olduğumuz detayları da dikkate alarak tam ve doğru bir şekilde program ekibine gönderiniz ve yapmış olduğunuz başvuru sonrasında gelen mesajı ve maili saklayınız.

Vahe Kılıçarslan programına başvuru nasıl

Vahe Kılıçarslan Kimdir? Vahe ile Evdeki Mutluluk Program Sunucusu

Vahe Kılıçarslan 1966 yılında İstanbul’da doğmuştur. Gerçek soyadı Papazan’dır ve Ermeni asıllı bir aileden gelmektedir. Vahe isminin anlamı ise kurtarıcı manasındadır. Vahe Kılıçarslan Marmara Üniversitesi’nde spor Akademisi’ni bitirmiş 1986 yılında askere gitmiştir. Ağrı Patnos’ta piyade komando olarak askerliğini yaptıktan sonra İstanbul Aksaray ve Çağlayan da tavuk toptancılığı yapmaya başlamış daha sonra Feriköy ve Kasımpaşa’da halk pazarlarında çalışmıştır. Annesinin de ısrarıyla mankenliğe adım atan Vahe Kılıçarslan 1989 yılında profesyonel olarak mankenlik yapmaya başlamış, Neşe Erberk ajansa kayıt olmuştur. 1995 yılında Best Model 95 Türkiye yarışmasında ve 2000 yılında da magazin gazetecileri derneği tarafından yılın en iyi mankeni seçilmiş 1997 yılında Rusya’da Turkcell fuarında bir defilede cansız manken olarak durunca adı cansız mankene çıkmıştır.

Vahe Kılıçarslan daha sonra 5 saat 26 dakika hareketsiz durarak dünyada hareketsiz durma rekoru kırmıştır. 2000 yılına geldiğimizde Hülya Avşar ile birlikte Bugün benim doğum günüm adlı oyunda oynamış olan Vahe Kılıçarslan 2000 yılında hayatında bugüne kadar yaşadıklarını Gözlük adını verdiği şiir kitabında 38 şiirle yazarak aşkı ölümü ve acıyı bu kitaptaki şiirlerine taşımıştır.

Vahe Kılıçarslan programı nasıl eve davet edilir

Vahe Kılıçarslan daha sonra Vahe ile dekodizayn adlı televizyon programı ile 13 yıl boyunca 81 vilayetimizde 750 dar gelirli ailenin evini ücretsiz yenilenmiştir. Daha sonra 2014 yılında Pazar günleri saat 12’de Ye iç Mutlu Et adlı programı sunmaya başlamıştır. Vahe ile evdeki mutluluk programı ise hem Kanal D ekranlarında hem de iki sezondur Star TV ekranlarında Pazar günleri saat 12’de ekrana gelmeye devam ediyor. Yüzlerce aileye umut ışığı olan ve dekorasyonunu tamamladığı evlerde gerçekten de mutlu aileler bırakan Vahe Kılıçarslan’a bu sosyal sorumluluk projesi sebebiyle teşekkür ediyoruz. Vahe Kılıçarslan, 1989 yılında tanıştığı Mannik Kılıçarslan ile 1991 yılında evlenmiş. Melisa ve Talya adlarında iki kızı vardır.

Önemli duyuru: Sitemiz Vahe ile Evdeki Mutluluk programının resmi sitesi değildir. Vahe Kılıçarslan ile evdeki mutluluk programına katılmak isteyip bilgi almak isteyen ve işin nasıl olduğunu merak edenlere sadece bilgi verme amaçlı bu sayfa oluşturulmuştur. Programa başvuranlara geri dönüşler Vahe ile Evdeki Mutluluk program ekibi tarafından yapılmaktadır. Biz sadece bilgi verme amacıyla bu sayfayı oluşturarak merak edenler için başvuru ve katılım hakkında bilgiler ve detaylar sunmaya çalıştık. İnşallah gerçekten ihtiyaç sahibi olan kişilere Vahe Kılıçarslan dekorasyonu kısmet olur.. Lütfen yorum ve görüşlerinizi aşağıya yazınız.

Vahe ile Evdeki Mutluluk programı Telefon: +90 (212) 335 00 00
Vahe ile Evdeki Mutluluk programı başvuru katılım Formu: Tıklayın
Vahe ile Evdeki Mutluluk izleyici yorumları görüşleri: Aşağı yazınız lütfen..

Yorum yaz

198 Yorum

 1. Avatar Havva diyar

  Ben ocağın birinde video atmstim 3 kere meswj atmistim neden bu ramazanlikta beni ceviriyosunuz yetimim seni dort gozle bekliyor

 2. Avatar Havva diyar

  Vahe abi niye bizi kabul etmiyorsunuz bu ramazanlıkta gelmenizi bekliyorum yetimim sizi bekliyor şeker bayramına kadar gelmiyorsanın kurba bayramına kadar gelin o kadar zordayım ki sizin gelmenizi bekliyoruz ÇANNAKKALE BİGA YOLİNDİ KÖYÜ

 3. Avatar Havva diyar

  Bir yetimim var gelmenizi dört gözlen bekliyor anne şeker bayramına gelmiyosa kurban bayramına kadar gelsin diyor sizi bekliyor bu ramazanlıkta bizi geri çevirmeyin çok zor durumdayım yetimim anne ne zaman gelecek diye soruyor lütfen gelin ÇANAKKALE BİGA YOLİNDİ KÖYÜ TELEFON NUMARAM 05483415205 AMA LÜTFEN GELİN ZOR DURUMDAYIM.

 4. Ben bursa gemlik ten yazıyorum gerçekten evde altı kişi yaşıyoruz evimiz çok zor durumdayız

 5. Avatar Fadime erzurumlu

  Abi bizim evimiz de kötü bizde yaptırmak istiyoruz ama gelirlerimiz
  Karşılamıyor sizden yardım istiyorum bizde yardım eder isiniz annem ayaklarından amalyat oldu tuvaletimiz yok perişan halde yardımlarınızı bekliyoruz

 6. Avatar ayşe seven

  yaptiklarinizi begeniyorum bende koydeki evimiz için yardim istiyorum bolu ömerler köyünde

 7. Başvurumu yaptım.
  İnşaallah heyacanla bekliyorum.
  Benimde evimde mutluluk ol dua edrm gönülden. Allah da senin akıbetini mutlu etsin. Evleri gönülleri mutlu ettikce..Sevgiler saygılar..

 8. Merhaba ben Dilek Gaziantep te oturuyorum evim suvasız maddi gelirimiz yok 2 oğlum 1de kızım var lütfen bir yardım yapa bilirseniz çok sevinirim

 9. Mrh bende çok istiyorum ama benden önce 7 yaşında bir kızım var sürekli ağlayıp oda istiyor cevrdekileri görünce benim niye yok deyip ağlıyor bir anne olarak hep içime oturuyor madi durumlardan dolayı yok siz bize bir umutsunuz Allah sizlerden razı olsun inşallah mesajimi görüp okursunuz çok mutlu edersiniz bizi 😔😔😔

 10. Mrb ben 78 yasinda annem 80 yasinda babam icin 2si yanliz yasiyorlar onlar icin istiyorum salon cok eski yerler kara beton banyo tuvalette eski son gunlerini rahat yasasinlar diye istiyorum tel:05072112430

 11. Merhaba ben annem için istiyorum madi durum kötü evi de cok eski lütfen yardımcı olabilirmisiniz form dolduramıyorum

 12. Avatar Sevil Gürtuna

  izmir Yeşilyurttaki evimi yenilenmesini çok istiyorum mutfağı ve kapıları kırik eşimi geçen yıl kaybettim oğlum var bu dönem çalışamıyo emekliyim ikimize anca yetiyor evimin yenilenmesinini çok istiyorum ne olur 0553 584 41 34 1968 doğumluyum

 13. Avatar Selami Ataman tel05345633456 iletişim

  Sayın baki kiliç Aslan yapmış olduğunuz hizmet Den çok çok teşekür ederim benim bir evim var Yozgat Sorğun dişli köyünde ben emekliyim yardimcı olursanız memnun olurum iletişim Selami Ataman tel 0534 563 3456

 14. Avatar Meryem koyuncu

  21 senelik evliyiz esim ucretli ogretmenlik yapiyo ev hanimiyim 2 kizim var esimin maasi evin genel ihtiyaclarina ancak yetiyo camlarim cok eski cerceveler emanet duruyo her cam sildigim asagi dusme korkusu yasyorm kapilarm eski boyancak mutfak dolabim boyancak en cok istedigm camlarmn degsmesi su an hava soguk evde soguk oluyo sizden cok umutluyum insallah sesimi duyurabilmisimdir

 15. Avatar Cemalettin iptaş

  Merhabalar ben kocaeli başiskelede tek başına yaşayan biriyim yeni evlendik ev hazır olmadığı için bir türlü tamamlayamadık ekonomik kriz nedeniyle düğünü yapamadık tek suçumuz engelliyim iş yok yasak var evimde bulaşık makine alamadım kardoba ihtiyacım var halım yok birde yatak var bazam yok sizden yardım eli istiyorum gelirsenizde cep 530 947 91 58 yinede teşekkürler saygılar abimmm

 16. Avatar Cemalettin iptaş

  Merhabalar ben kocaeli başiskelede tek başına yaşayan biriyim yeni evlendik ev hazır olmadığı için bir türlü tamamlayamadık ekonomik kriz nedeniyle düğünü yapamadık 8 martta düğün var maddi durum yüzünden tam olamadık engelli maaşla geçinmeye çalışıyorum evdeki eksikliği tamamlamak zor mutfakta ankestre aldık tezgah alamadık bulaşık makine alamadım kardoba ihtiyacım var halım yok birde yatak var bazam yok sizden yardım eli istiyorum gelirsenizde cep 0530 947 91 58 gelmesenizde şimdiden teşekkürler

 17. Merhaba vahe bey annem iki yatak odamızı ve banyomuzu yaptırmayı çok istiyor ben yürüme engelliyim ona süpriz yapmak istiyorum bana yardımcı olur musunuz lütfen

 18. VAHE İLE teşekkür ediyoruz yardımınıza ihtiyacımız var Allah rızası için bizim evde yapmanızı istiyordu inşallah maddi durumumuz hiç yok Ne olursunuz yardımcı olun size her gün izliyoruz 0 531 399 0319 Konya Karatay hayırlı günler diliyoruz

 19. Avatar Ayşe ekiz

  Yıllardır küçükte olsa para biriktirmeye çalıştım çok istediğim başımı sokabileceğim kötü de olsa benim olan bir yuva sonunda aldım eski ama benim içini yaptiramiyorum lütfen banada yardımcı olurmusunuz ama benden daha ihtiyacı olanlar varsa öncelik hakkı onların olsun teşekkürler

 20. Avatar Derya Yılmaz

  Mutfağım çok kötü durumda rutubetli küflü sürekli ağlıyor dolapların ardından fare çıkıyor biz köylüyüz lütfen bana yardım edin çocuklarım çok küçük çalışamıyorum eşim tarım işçisi

 21. Slm veha bey benim esyalarim cok eskimis kullanilmaz halde degistiricek gucum olmadigi icin bana yardimci olurmusunuz
  semire altunkaynak
  Instegram adresim ranaltunkaynak

 22. Merhaba veya bey benimde mutfağını kullanmıyorum çünkü dolapların yok oğlumda yiyip içiyorum eşim emekli 1000 TL kiredi ödüyoruz ne olur yardımcı olun teşekürler

 23. Annemin mutfağının çok güzel olmasını istiyorum. Senelerdir hep komşuların verdiği dolapları kullanıyoruz lütfen beni görün yardımcı olur musunuz lütfen.

 24. Mutfak dolaplarım çok kötü mutfağımı yenilemek istiyorum ama imkanımız yok yardımcı olursanız çok amaaa çook mutlu oluruz eşim kanser hastası epilepsi hastası çalışamıyor bende ev hanımıyım ilçemize doğalgaz geldi komşularımızın hepsi bağlattı yakıyor biz bağlatıp kullanamıyoruz vahee abiiciğim lütfen bizede yardımcı olurmusun allah rızası için yalvarıyorum

 25. Mutfak dolaplarım çok kötü mutfağımı yenileme istiyorum ama imkanımız yok yardımcı olursanız çok amaaa çook mutlu oluruz

 26. Avatar Guler geyik

  Vahe bey herkese umut olduğunuz gibi lutfen bizede umut olun eşimin duzenli işi yok ben yilardir hayal etiğim guzelbi eve sahip olmakt istedim on yildir maddi
  Durumdan dolayi bakim yapamiyorum cok bakimsiz iki yildir komşularim doğal gaz bağlamiş ama maddi imkansizliktan biz yapamadik kişın cocuklarim cok üşüyor elektirik sobayi acmiştim cocuklarim sobayi devirmişti onlari ohalde gorunce cok icim parcalandi uzuldum elimizden bişey gelmemek biźi cok uźuyor eşim elinde geleni yapiyor ama olmuyor aĺlah rizasi icin yadim elini uzatin başvurmuştum carsizliğimıze bizim gibi zorda kalanlara yadim elini uzatink

 27. Avatar Gülsüm Şirin

  Merhaba ben Gülsüm Şirin 4 çocuğumla beraber Ankara’ya yerleştim 3sene önce eşimden boşandım hiç durumum esyam yok ev temizliğine giderek kendi cabamla kendi emellerine durumumu geçirmeye çalışıyorum banada yardım edersiniz diye düşündüm

 28. Avatar ibrahim Turan

  sayın vahe bey sizin forumunuzu dolduruyorum ama gitmiyor çok zor durumdayım ihtiyacım var engelliyim evim çok soğuk rutubetli tuvalet ve lavabo tıkanıyor kirazıyım saygılarımla 05363227642

 29. Avatar Şükran Yıldız

  Merhabalar Vahe bey ve ekibi olarak çok güzel işler yapıyorsunuz. Severek izliyor ve sizleri tebrik ediyorum. Benim babamdan kalma bir evim var. 5 yıl önce vefat ettiğinde ev öylece kaldı ve bazı kişiler tarafından eve girilerek eşyaları talan edildi. Bende babaannemin anısına burayı varisleri den satın alarak korumak istedim. Borç harç burayı aldım ama maddi imkansizliklardan burayı toparlayıp oturulacak duruma getiremedim. 1 yıldır hizve bir şekilde duruyor. Ben 15 yıl o evde babaannemle yaşadım. Benim için manevi değeri var fakat bie şey yapamıyorum. Sizden ricam babaannemin anısına aldığım bu ev için bana yardımcı olurmusunuz. Ev Tekirdağ Çorlu ilçesinde. Ben Saray da ikamet ediyorum. Hem Trakya in bu güzel ilçesi Corluyu tanıtmış olursunuz. Çorluda Atatürk Evi ve balmumu müzesi var. Yeni açıldı ama pek fazla duyurulamadi. Sizin vasitanizla belki bu da mümkün olur. Eğer bana bu iyiliği yaparsanız çok mutlu olurum. Ben babaannemin yadigarı bu evi kullanılabilir duruma getirmeniz için size yalvarıyorum. Bir şey yapamıyorum ve çok üzülüyorum. Olumlu bir cevap verirseniz size ömür boyu dua ederim. Sizlere iyi çalışmalar. Lütfen mesajıma yanıt verirmisuniz. 🤔😢

  • Avatar Guler geyik

   Vahebey herkese umut olduğunuz gibi lutfen bizede umut olun madi imkansizliktan dolayi evime bakim vere miyorum eşimin duzenli işi yok iki senedir komşularim herkes doğak gaz cekmiş biz yapamadik elekririk sobayi ac miştim cocuklarim devirmişti onlari ohalde görunce icim parcalandi cocuklar olunca cok zor eşim elinden geleni yapiyor ama olmuyor allah rizasi icin yadim edin bize ihtiyaci olan herkese0541 4980190

 30. Avatar Cengiz yıldırım

  Merhaba veha bey yaptığınız çok güzel bir şey sizden ben de rica etsem benim de evim için yardımcı olurmusunuz evim 1 oda bi salon mutfağı tuvaleti banyosu yok ev şuan kullanılamıycak durumda mecburen kiraya geçtim ve doğru düzgün eşyam yok hatta kiramı ödeyemez duruma geldiğim oluyor çok zor durumda yım Evimi yaparsanız çok sevinirim inanın saygılar

 31. Avatar Gülsen karakuş

  Evin tüm alanımı degisiyor.yoksa tek bir odasimi rc etsem cev alabilirmiyim.?

 32. Ben 25 yaşındayım bizim evimiz çok kötü olmuş artık misafirlerimiz geldiğinde cekiniyoruz 5 kardeşiz 2 kardeşim feniketuru hastası babam da şeker tansiyon kalp var çalışamıyor tek bir kişi çalışıyorum anca hastane ve yemegimize az buz yetiyor keşke daha fazlasını yapabilsem lütfen bize de yardım edebilirsiniz evimizi biraz güzel olsada yeter sadece yağmur yağdığında su gelmesin biraz toplu olsa bile yeter li yardımcı olursanız çok sevinirim

 33. Programınıza başvurdum evimin mutfak dolaplarının, oturma odasının, banyomun ve oda kapılarınında maddî durumumuz olmadığı ve eski olduğu için yenilenmesini istiyorum acaba ne zaman gelebilirsiniz.

 34. Vahi bey ben 67 yasindayim mutfagimin yapilmasini cok istiyorum esim emekli ohretmen mutfagim 25 senelik artik sandalyelere çıkıp bisey alamiyorum 4 cocuk nuyuyyim okuttuk yapacak durumumuz eher yaparsaniz size minmattar oluruz

 35. Ben Kayseri’de oturuyorum sizden ricam 80 yaşındaki kayinvaldemin gece kondusuna dolara etmeniz emekli maasi ile bir daire kiraladı kira ve ekstra giderlerden dolayı kendine bir şey kalmıyor istedim ki gece kondusu dekora edilirse kalan ömrünü biraz olsun rahat içinde geçirsin diye aklıma siz geldiniz başkada imkanımız yok Allah razı olsun teşekkür ederim inşallah bizede sıra gelirde ölmeden kayinvaldemde kendi evinde rahat nefes alır iyi günler teşekkür ederiz bizi bulsanizda bulmasanizda .Ya nasip diyelimtelefon

 36. Ben Kayseri’de oturuyorum sizden ricam 80 yaşındaki kayinvaldemin gece kondusuna dolara etmeniz emekli maasi ile bir daire kiraladı kira ve ekstra giderlerden dolayı kendine bir şey kalmıyor istedim ki gece kondusu dekora edilirse kalan ömrünü biraz olsun rahat içinde geçirsin diye aklıma siz geldiniz başkada imkanımız yok Allah razı olsun teşekkür ederim inşallah bizede sıra gelirde ölmeden kayinvaldemde kendi evinde rahat nefes alır iyi günler teşekkür ederiz bizi bulsanizda bulmasanizda .Ya nasip diyelim

 37. Benim epilepsi olan bir kızım var size .onun için baş vurmak istedim Madi durumum iyi değil evimde değişiklik istedik kızımla lütfen sesimi duyun sizi hep izliyorum başarılarınız daim olsun size bursa gemlikten yazıyorum ne olur duyun sesimi

 38. Benimmaddi durumumiyi olmadıgíndan dollari sizinprograminıza başvurdum eviminmutfak dolaplarí kırikparkelerim duzeni iyidegil duvarboyalrim iyidegil kapiboyalarim iyidegil gūcum olmadigî ici yaptiramiyorum buda dolayı size basvurdum.05428276107

 39. Avatar Rukiye Cumaoğlu

  Slm ben Rukiye biz 3 kişilik 1 aileyiz sizden kendi evim için yardım ısıtıyorum lütfen benim de sesimi duyun evim tam 50 senelik 1 evdir sadece 50 sene önce deyişmişti evim çok kırık vede yıkık sizden rica ediyorum evimi yenileyin bir müçize bekliyorum 0544 971 15 16

 40. Avatar Rukiye cumaoğlu

  Biz 3 kişilik 1 aileyiz ev kedimizin fakat çok eski bir ev olduğu için eve yeni bir değişiklik istiyorum mutfak ve banyo için sizden bir deyişiklik istiyorum lütfen evim tam 50 senelik ev eşyalar da tam 50 senelik sizden rica ediyorum evimin
  mutfak ve banyonun yenilenmesini istiyorum hep kırık vede yıkık

 41. Avatar mucahide kılıç

  ben mucahide kılıç kocaelinde darica ilçesinde oturuyorum oturdugum ev benim ama borçla aldik bir önce oturdugum ev sahibi beni cikardi bende ablamdan borc alarak ev tutum lutfen iki tane kizim var onlara birertane baza kendim ve esim icinde baza bazalarimizin raylari cikmis 10 yil once kizlarim kucukken almistik hiç bir şekilde uyuyamiyoruz rica ediyorum oncelik tanirmisiniz
  05352314176

 42. Avatar Kader çelik

  Ben kader çelik Mersinin erdemli ilçesinde oturmaktayım evliyim ikizlerim var oturduğum ev bana ait değil benim sizden tek ricam ikizlerim var ve onlara ait yataklari olsun kendilerine ait küçükte olsa şirin iki tane yatak baza istiyorum başka da birşey istemiyorum hayat şartları çok zor gerçekten çocuklarım için elimden birsey gelmiyor eşim işsiz çalışmıyor hastaliktan dolayı lütfen bizim de yüzümüzü güldürün 05397043714

 43. Avatar AYŞE DEMİRTAŞ

  MERHABA OĞLUM VE RAHATSIZ OLAN KARDEŞİM İLE YAŞIYORUM HİÇ BİR GELİRİMİZ YOK OĞLUM LOKANTALARDA GARSONLUK YAPIYOR PANDEMİDEN DOLAYI İŞTEN ÇIKARTIRLAR ÇOK MAĞDUR DURUMDAYIZ. EVDEKİ MUTLULUK PROGRAMINA BUGÜN BAŞ VURU YAPTIK. YAŞADIĞIMIZ ORTAMIN FOTOĞRAFINI GÖRÜRSENİZ NASIL ORTAMDA YAŞADIĞIMIZI GÖRÜSÜNÜZ .SİZDEN RİCAM NE OLUR BİR SEFERDE BİZİMDE YÜZÜMÜZÜ GÜLDÜRÜN NE OLUR. 05318317915

 44. Avatar keziban ertunbul

  merhaba 4 kişiyiz 2 çocuğum var benim evim deyil bizim köyden birisinden aldık benim kocamın anneden doğma bir ayağı zayıf bir ayağı kilolu benim kocam zor çalışıyor o parayla sadece mutfak malzemesini tek ala biliyor ev eski depremlerden dolayı çarpıklıklar var sizi her hafta sonu izliyoruz ve belki bizede yardım ederseniz çok mutlu oluruz 05458316289 sizi vandan arıyoruz

 45. Avatar keziban ertunbul

  merhaba 4 kişiyiz 2 çocuğum var benim evim deyil bizim köyden birisinden aldık benim kocamın anneden doğma bir ayağı zayıf bir ayağı kilolu benim kocam zor çalışıyor o parayla sadece mutfak malzemesini tek ala biliyor ev eski depremlerden dolayı çarpıklıklar var sizi her hafta sonu izliyoruz ve belki bizede yardım ederseniz çok mutlu oluruz 05458316289

 46. Avatar keziban ertunbul

  merhaba 4 kişiyiz 2 çocuğum var benim evim deyil bizim köyden birisinden aldık benim kocamın anneden doğma bir ayağı zayıf bir ayağı kilolu benim kocam zor çalışıyor o parayla sadece mutfak malzemesini tek ala biliyor ev eski depremlerden dolayı çarpıklıklar var

 47. Avatar İlknur acar

  Merhaba efendim 4 kardeşiz 2 oğlan 2 kız evde sadece babam çalışıyor borçlarını odememye çalışıyor babam pazarda esnaf evimizdeki bütün eşyalar koltuklar perdeler yatak halılar herşey komşulardan alıp kullanıyoruz aynı şekilde banyomuzda çok kötü 20 yıldır komşuların eskilerini kullanıp idare ediyoruz yardımınıza ihtiyacımız var lütfen hoc yoktan banyo ve oturma odasını yapabilirmisiniz hiç bütçemiz yok ama yardımınıza ihtiyacımız var

 48. Avatar Hatice kurt

  Merhaba ben ne desem bilemedim sadece görüpte yorum yapmak gerek çünkü yaşadığım evi görseniz nasıl bu evde idare ediyorsunuz dersiniz gerçekten vahe abinin evime elini atmasına ihtiyacım var ama gerçekten

 49. Bende salonumuzu birde banyomuzu düşa kabın istıyorum sebepleri Engelli oğlumun masrafları ağır oldugu için 30 yıldır kanepe kullanıyorum kanepelerde dar enesim geniş koltukta daha rahat edeceğimi düşünere ihtıyaç duyuyorum banyoda küvetli idi kaldırdım fakat düşa kabın yaptıramadım bütçem yetmiyor herşey anlayacağınız enesim için tekerlekli sandalye de felç hem zihinsel hem bedensel bakımı ağır caresiz kalınca size baş vurdum inşl önemsersiniz cv verirsiniz çok memnun oluruz enesimde taktır sizlerin haberlerinizi bekliyorum Sevgilerrr 05053489954

 50. Avatar Rana Yılmaz

  Evimizde maddi durumumuz yenilemeye müsait olmadığı için mutfağımızı yenileyemiyoruz. Fayansların arkası artık boşalmış ve elimizi atsak bazıları yere düşecek durumda. Dolaplarımız çok eski neredeyse yirmi yıllık, üç kardeşiz annem ev hanımı ve sadece babam çalıştığı için aldığı para sadece evi geçindirmeye yetiyor, bu yüzden yardımınıza ihtiyacımız var. Bize bu numaralardan ulaşabilirseniz gerçekten çok sevinirim. 05312281107/ 05346035482

 51. Avatar Derya balı

  İhtiyaç sahiplerini güler yüzlü olusunuzla çok mutlu ettiniz okadar kguzel kalbiniz varki çok naif sevecen iyisiniz vahe bey ben bugün başvurdum yardımcı olursanız co mutlu olurum kızımn odasında eşya bile yok bırakın değiştirmeyi bende salonumun degismesini istyorum kızıma encok oda takımı istiyorum lütfen yardımcı olun

 52. Avatar Yıldız namligeztlf no 5055602164

  Siz insanları mutlu ediyorsunuz Allah işinizi rast getirsin sizi severek izliyorum inşallah bir gün banada gelirsiniz mutfağının deyismesini çok istiyorumbenide sevindirin becerip baş vuru yapamıyorum

 53. Avatar Pınar kaplan

  Merhaba sizi severek izliyorum ve taktir ediyorum çok kişi sevindiriyorsunuz ve benimde bir şansım olurmu diye yazmak istedim mugladan yazıyorum ev hanımıyım eşim madende çalışıyor 4 çocuğum var sonraki 2si sürpriz oldu ikizlerim var ve oyuzden calisamiyorum11 yıllık evliyiz eşimin maaşıyla evi anca gecindiriyoruz salonumu yenilermisiniz çocuklarımin da odası olsun isterdim bizide sevindirirseniz çok mutlu oluruz hoşçakalın 05385002005 numaram mugladan selamlar

 54. Hayırlı günler vahe bey ve star tv bana ulaşırsanız sevinirim gerçekten ihtiyacım var çoçuğum için zaten geldiğinizde de görürsünüz çoçugum beyin kanamasi gecirdi ondan ve hastenelerde kaldik ve suan borlarimizi kapatalim diye urasyoruz ama tek kocam calisyor ne olur sizden ricam oglumun odasina yeni mobilya ve salonumuza oturma koltugumuz yok ne olur oglumu dogum günün e hediyeniz olsun bizde yardam edin sesimi duydurabildiysem cok sevinirim. ne olur messajimi okayin lutfen 05397801187

 55. Merhabalar Vahe Bey sizden ricam var benim çoçugumun odasini yaparsaniz cok sevinirdim durummuz olmadigi icin yapamiyoruz oglum beyin kanamasi gecirdi ve cok borclandik oglumu sevindirnek istiyorum kendisine ayit bir oda çoçuk oyunçaklar yeni mobilya istiyorum sizden yapmamiza yardamci olurmusunuz ve star tv bana ulaşırsanız sevinirim gerçekten ihtiyacım var zaten geldiğinizde de görürsünüz lutfen sesimi duyun ne olur 👨‍👩‍👧‍👦😔

 56. Avatar Alev İlter

  Merhabalar Vahe Bey evimi yenilemek istiyorum fakat maddi durumum iyi olmadığı için yapamıyorum eğer yardım ederseniz kısmetse yapıcaz

 57. Avatar Esin sişmanoğlu

  Merhaba vahit bey sizden ricam banyomu yaptiramiyorum yalniz yaşıyorum baba maaşıyla geçiniyorum Annemi Babamı kaybettim emeklim yok sizlerden ricam banyomu yenilemek eğer olursa çok cumalar edicem inşallah olur şansımı deneyim dedimtelim 0531 297 33 88bekliyicam sağlıcakla kalin

 58. Avatar Emine bilgiç

  Merhanalar evimiz kira vahé bey salonunda eski eşyalar yenilemek istiyorum Lütfen yardım edin maddi durumumuz fazla iyi deyil kredi borcunu var

 59. Merhabalar Vahe bey yeni evliyim isim yok igdirdan yazıyorum köyde küçük bir evde eşim ve iki yaşında kızımla yaşıyorum durumum yok bir yatak odası küçük mutfak tarzı bir oda bir odamın da duvarları var sadece eşimin mutfak dolabı bile yok tahtadan kendim yaptım yerler beton ev sobalı başvuru yapamıyoruz gonderilmiyo lütfen bu numaraya ulaşın rica ediyorum05458678521

 60. Merhabalar Iğdır’da oturuyorum eşim çocuğum bütün evimi yenilemek istiyorum yeni evliyim durumum olmadığından dolayı kendimin köyde küçük bir evim var ama düzenim yok yerler beton ev sobalı iki küçük oda ve bir mutfak banyosu yok her proqraminizi izledim lütfen benim de evimi düzenleyin başvuru formu dolduruyorum ama gonderilmiyo lütfen yardımcı olun eşimin mutfak dolabı bile yok tahtadan kendim dolap yapdim önünü perde ile kapatmis banyo yok su yerden pompa ile çıkıyor umarım yardımcı olursunuz 05458678521 telefon numaram

 61. Mevsimlik işçisi ailem var 6 Kişiler , ve evli abim eşi ile çocuğuyla beraber aynı evde kalıyorlar annemin başvuru yapacak bir telefonu bile olmadığından ben yazmak istedim .evde 4 öğrenci var , ve ne yazık ki her sene 6 aylığına çeşitli şehir dışına çıkıp çalışmaktadır lar . Annemin doğru düzgün mutfağı yok , ve 2 halı lı ,2 sünger li döşekli oturma odaları var .kış ayında da odun sobaları var bir fakirin daha duasını almak istemezmisiniz 🙏Allah’ rızıası için ışık olun aileme 🙃hayırlı yayınlar inşanlah 👋🏻

 62. bende gaziantepde oturuyorum evimi yenilemek istiyorum 20senelik evim yardımcı olursanız çok sevinirim

 63. Programi bugun izledim.Insanlara yardim etmenizin cok mutluluk verici oldugu gibi bunun disinda yorenin tarihi yemekleri gelenek gorenekleriyle ilgili bilgi vermeniz cok guzel.Vahe Beyinde insanlara.yaklasimi cok kibar ve takdir edilesi.Guzel bir.program tesekkurler basarilar dilerim..

 64. lütfen benim evimide yenileyin mutfagim 30 senelik falan herhalde 6 senelik evliyim mutfagimi hala yaptiramadim

 65. Merhaba Vahe Bey ben Antalya,dan yaziyorum Aslın,da mümkün olsa evimin her yerinin komple değişmesini isterim. Vahe Bey aslinda ben 2013 de taşındım ve elimden geldiği kadar bir seyler yapmaya çalıştım çalışırken ama 2018 den bu yana işsizim inanin ve yatak odam hiç olmadi sizin programı beğenerek ve çok hoşuma giderek izliyorum ve dekor dizayn çok hoş bayılıyorum . Sade ama cok şık modern bir ev istiyorum . Eve girdigim zaman icim açılsın. Inanin eve giresim gelmiyor maddi anlamda hic bir yerden gelirim yok yardimci olursaniz sevinirim . 05529202953
  SAYGILAR

 66. İyi günler bizim mutfak dolablari çok eski ve banyon çok eski gelip görseniz sizde hak vereceksiniz vahe bey lütfen yardımcı olun05385848918

 67. Avatar Kader Akar

  2 el ev ama mutvak banyoyu bi görseniz anlarsınız çocuk okutuyorum tek maaş yetmiyo lutven yardımcı olun bize
  5358151798

 68. Hayırlı günler vahe bey ve star tv bana ulaşırsanız sevinirim gerçekten ihtiyacım var 3 çoçuğum için zaten geldiğinizde de görürsünüz sağ olun şimdiden 05438856115

 69. vahe bey guzel evleri yikip yapiyorsunuz uzuluyorum gelip benim evimi yapin desem gelmessiniz inanin makbule gecer

 70. Avatar fusun ural

  vahe bey oyle guzel evleri yikip yapiyorsunuzki uzuluyorum gelip benim evimi yapin desem gelmessiniz esas benimki yapilirsa makbule gecersiniz ama gelmessiniz oyuzden cok sevinirdim

 71. Merhaba vahe bey ben adana ceyhan dan yazıyorum evliyim ve iki kızım var bir kızım okul okuyor biri 4 yaşında ve ben 8 yıllık evli oldugum eşimin ailesi beni sevmiyor istemiyor ve bizi kovuyor evinden beraber oturduğumuz evden ve bizde borç harç ev yatırdık ama eksiklerim cok cocuklarıma Allah razı si İcin sıcak bir yuva eşya istiyorum hep eski kırık kızlarım için ne olur yardım edın bana 05364968932 bu numaram bana acil ulaşın lütfen kötü durumdayım iş yok eşim boşta ne olur yardım edın

 72. Benimde maddi durumum yeterli değil tek maaşla olmuyor artı çalışamıyorum rahatsızım birde oğlum var geri dönüş yapmanızı bekliyoruz

 73. Avatar Sebahat şimşek

  Ben kızımla birlikte yaşıyoruz maddi imkandan dolayı bir şey yapamadım kızım üniversitede okuduğundan mutfak ve salonu değişmesin istıyorum fazla eşyam yok eşimden üc sene oldu ayrılalı maddi imkananım yok kızımın okul masraf yetişemiyorum yardımcı olursanız cok sevinirim formuda bulup doldurmadım iyi günler tef.05418219852

 74. Avatar Feride kaya

  Ben 30 yaşındayım 1 oğlum 2 kızım var Ne kendime yatak odası yapabildim ne de çocuklarıma çocuk odası yapabildim sizden yardım istiyorum daha önce baş vurdum ama geri dönüş yapmadınız kiracıyım eşimin maaşı yetmiyor bir kızım okuyor herkes gibi çocuklarına istedikleri her şeyi anlamıyorum sizden onlara çocuk odası yapmanızı istiyorum sizlerden onlara bir hediye olsun çocuklarıma söyledim çok heyecanlandilar sabırsızlıkla sizi bekliyorlar

 75. Sizi cok seviyoruz ailecek vahe bey lutfen basvuru formu dolduruyorum olmuyor lutfen mutfagim banyom oturma odam hep rutubet cocuklarim bundan cok rahatsiz elimde imkanlarim yok yaptiramiyorum ne olur duyun sesimi

 76. Avatar Ayşe Erdoğan

  Ben 58 yaşındayım programa başvurmayı da beceremedim mutfak banyo ve tuvalet im berbat durumda yıllardır hayranlıkla takip ediyorum çocuklara söylüyorum yardımcı olmuyorlar ölürsem gözlerim açık gidecek bugüne kadar hiç güzel birşey yaşamadım borç batağındayim çok yorgunum bir sürü rahatsızlık karım var ama güzel şeyleri seviyorum.hayatta herseyim yarım kaldı şimdi umutla sizi bekliycem bana yardımcı olursanız hayatımda hiç tanımadığı mutluluğu tadacağım.nasil başvuru yapabilirim saygılar.siz beni mutlu ederken Rabb’im de sizi mutlu etsin inşallah.tel.0505 3941053

 77. Avatar Suzan yilmaz

  Ne olur yıllardır baş vuryom hiç cevap gelmedi vahe bey ben 56 yaşında bir bayanım kabul olursa ilk defa kendime odul için yazdım hep başkaları için uğraştım bir kerede kendime bir şey istiyorum hayalim güzel mutfak bir banyo birde salon

 78. Abi bende istiyorum eşim çalışmıyor durumum yok 2tane kızım var onlara oda yaptırmak istiyorum

 79. Gerçekten çok güzel bir şey yapıyorsunuz Allah razı olsun bizde bu yardımdan yararlanmak istiyoruz mümkün mü acaba

 80. Mrh vahe abi ben 2 cocuk annesiyim cocuklarim biri 6 biride 4 yaşinda maddi durumum olmadigi icin cocuklarima bir düzenliyemiyorum oglum sürekli ona yatak almami onun odasini yapmamizi istiyor ama durumum yetmedigi icin yapamiyorum bir anne olarak cok agrima gidiyor cok zor durumdayim lütfen geri dönüş yaparsaniz cok sevinirim zaten evde hic eşyam yok ama cocuklarimin istegini yerine getirseniz size minnetdar olurum

 81. Beğenerek ve çok güzel bir iş yaptığınızı taktir ediyorum. Hiç kaçırmadan programınızı izliyorum. En Kısa zamanda bende bekliyorum. 👍👏🇹🇷🇹🇷🇹🇷

 82. Avatar Ayten dalgıç

  Vahe bey ben bu baş vurumu arkadaşım engin bey için yapıyorum kendisinin haberi yok mümkünse biraz acil bi durum kendisini Iyi hissetmesini istiyorum lütfen dikkate almanızı istiyorum moral açısından çok zor bir durumda ilgilenirseniz sevinirim lütfen morele ihtiyacı var en azından güzel bir düzeni olursa rahat olur bir nebze

 83. Biz 2el ev aldik mutfak dolaplari kotu durumda maddi durumumuz olmadğindan yaptramiyoruz sizden yardim bekliyoruz allah sizler gibi iyi kalpli insanlari eksik etmesin kucuk cocuğum var o bakimdan yaptramadik gelirseniz cok mutlu oluruz insallah nasip olurda gelirsiniz allaha emanet olun hayrli gunler dileriz

 84. Selamın aleyküm Vahe bey ve ekibi bende banyom için yardım rica ediyorum tüm su tesisatı değişecekmiş bugün tamirci gelip baktı dekor olmasada olur sadece borular değişse yeter fazlasında gözüm yok Allah razı olsun gelmeseniz bile canınız sağolsun Allah’a emanet olun

 85. Merhabalar vahe bey kayit olduk bakalim insaallh cikarda banada benimde yapilacak degistirecek yerler var bi maasla olmuyo yapamiyoz cocuklarda olunca insaallh gelirsinizde bizimde yuzumuz bi nebzede olsa mutlu oluruz.

 86. Avatar Emine Güneş

  Vahe bey kaç defa form doldurdum yenilediginiz yerler benim evimden yüzde yüz iyi benim hiç bir şeyim yok keşke sesimi bir duyura bilsem yenilenen yerleri izledikçe keşke diyorum birde bana dönseniz diyorum iyi yayınlar….

 87. Merhabalar vahe bey 28 yıllık bir evim var maddi durumumuz olmadığı için tadilat yaptiramadik özellikle mutfak ve banyo kötü durumda yardimci olursaniz çok sevinirim hamileyim ve eşim asgari ücretle çalışıyor yaptırma imkanı bulamadık yardimci olursaniz çok sevinir duaciniz oluruz şimdiden teşekür eder iyi çalışmalar dilerim.

 88. Vega bey önce insanlara faydalı bir iş yapıyorsunuz tebrikler . Ben emekliyim Evimi kredi borcuyla Aldım ama içindeki eksiklikleri giderecek birikimim yok. Evin badana , parke ve mutfak dolabı ihtiyacını karşılarsanız çok sevinirim. Saygılarla.

 89. Vahe Bey merhaba çok güzel faydalı bir iş yapıyorsunuz.insanlara yardımcı olunca mutlu oluyorsunuz işinizi severek yaptığınız çok belli tebrik ediyorum.İnsanlara faydalı olurken güleryüz ve saygılı ölçülü tavrınızdan dolayı sizi tebrik ediyorum.Ben kredi borcuyla ev Aldım daha 8 yıl geri ödemesi var 2 yıldır evin eksikliklerini tamamlayamadım çünkü mali durumumuz ancak evin kredi borcunu ödemeye müsait hatta emekli maaşından geri kalan paramızla zor geçiniyoruz. Yaşlı babamla yaşıyorum onun sağlığını da benim sağlığımı da küflü , badanacı kötü ev bozuyor .Annemi yakın zamanda kaybetdim.Evğn badanası, parkesi ve , mutfak dolabı ve Beyaz eşya ihtiyacı var lütfen bu ihtiyaçlara yardımcı olursanız çok sevinirim Beyaz eşya olmasa da olur ama badana , parke , mutfak dolabınız çok ihtiyacım var ilgilenirseniz çok ama çok sevinirim. Başaranınızın devamın dilerim.

 90. insallah gelirsiniz bende 41 yasindayim ama hic bir zaman bana iyit esyam olmadi hep onun bunun verdikleri tek hayalim pastel tonlarinda tarz sicak bi salonum olsun

 91. Lütfen vahe bey evimiz çok eski tavanlardan böcekler ve akrep çıkıyor ilaçda kar etmiyor ve duvarlarim hep dökülüyor üç çocuğum var en küçüğü bir buçuk yaşında geçen yaz büyük kızıma mutfağın tabanından düşen akrep soktu lütfen gelin çok ihtiyacımız var havalar ısındı böcek ler çıkmaya başladı ne ilaçlar yaptık gene çıkıyor duvarlar un gibi kireçler dökülüyor bize lütfen yardım edin 05532758944 inşallah sesimi duyar gelirsiniz nolur gerçekten gelmeniz lazım lütfen nolur

 92. Avatar Bilge meral

  Merhaba lar kirikkalede ev var anneannem vefat edince anneme kaldı ve anneme oturabilmesi için süpriz yapmak istiyorum evin içi kötü durumda maalesef ve yaptırabilecek durumum yok yardımcı olur musunuz?

 93. Avatar Döndü barut

  Merhaba vahe bey kırıkkale nın sulakyur ilçesinde ana ocağı bir ev var annem mefat etti ocağı tekrar kapısını açmak istiyorum evin içi çok kötü ve yapa bilecek durumum yok bana yardım ederseniz sevinirim ne olur yardım edin o evi annemin hatırası allah’a emanet olunv vahe bey

 94. ben yasli bir bayanim vahe bey bu yasimakadar hic yeni bir mutfagim ve banyom olmadi bana ulasirsaniz cok sevinirim

 95. benim hic yeni bir mutfagim banyom olmadi vahe bey ben yasli bayanim bana ulasirsaniz cok mutlu olurum

 96. Dun başvurdum lütfen yardimci olun beyaz eşyam yok mutfak dolabim yok gercekten ihtiyacm var 5 kişi bi oda bi salon var gercekten gelirseniz gurursunuz simdiden çok teşekurler insallah gelirsiniz

 97. Merhabalar ben başvurdum büyük bir heycanla bekliyorum inşallah seçilirim
  evimi kredi çekerek aldım fakat eşyamı ve bir kaç evin yerinde değişiklik yapmak istiyorum sizide izliyorum kesinlikle sizin elinizin değmesi gerekiyor benim eve lütfen daha yeni evimde daha huzurlu yaşamamı sağlayın teşekkür ederim.

 98. Slm vaha bey evimi banka kredisiyle aldım içi çok bakımsız kapılar çatlak yapacak gucum yok rica etsem yardımcı olurmusun lutfen

 99. Avatar Orhan abaylı

  Evimizin banyo be kablosunun yapımı mutfak mermeri vede mutfak dolaylarımızın yapımı için gerekli yardımın yapılmasını vahe bey kardeşimizden istirham ediyorum saygılar

 100. Avatar Zekiye karaaslan

  Bilmiyom ki kimse bizi kaylamıalmıyo yoksa bi format herkes kendi aylesininkini mitamirediyom ben belki bindefafordoldurdum milletin evinegidegele zorla başvuruyaptırıyom yinedekimse bizi aramıyovahebey sizede başvuruyayım olmadı selimeyim herporagramına baş vuru yaptım olmadı kimidiyeyimki bilmem niyebenikayla al.ıyonuz artık telefonum dayoki başvuru yapayım bir cevap verirsenizsevinirim telefonumuza yazıyım 05330382288

 101. İyi günler vahe bey ben köyde oturuyorum evim iki göz banyo tuvalet yok evim çok kötü durumda evimde düzgün bir eşyam yok hep onun bunun verdikleri banyo eskilerin hamamligindan ben kaçarak evlendim maddi durum olmadığından hiç bir şey alamadık ne olur bana da yardım elinizi uzatın Allah rızası için

 102. Avatar Nuran gergin

  Vahe bey evimin çatı katını eşimin emekli maaşıyla çatısını duvarlarını camlarını yaptırdık oğlum için buraya kadar başardık içini tamamlayamadık oğlum işini kaybetti kirada kirasını ödeyemiyor yardımcı olursanız sayenizde evine geçmiş olur bizi çok mutlu edersiniz 05315113697

 103. Vahebey hayırlı günler çok güzel bir iş yapıyorsunuz insalara yardımcı olarak imkanı olmayan insanlara benimde isteğim banada bu konuda yardımcı olmanız evimiz 40 senelik askari ücretle çalışıyorum imkanım kısıtlı olduğu için değişim yapamıyorum çocukların odası oda kapıları salon takımım ve yatak odamdaki mobilyalarım eskidi bunun üçin sizden yardım istiyorum

 104. Merhaba tasarım larınıza bayılıyorum allah razı olsun özelikle ihtiyacı olanların evini yenileme daha ayrı bi mutluluk veriyor bizlere heyecanlanıyorum benim de kardeşimin Evi var onun durumu müsait olmadığı içim tadilat yaptıramıyor acaba başvuru yapsam bizede gelirminiz hiç ümidim yok ama kardeşime çok büyük süpriz olur ❤️

 105. Avatar Selma Dinç

  Merhaba vahe bey banyomuz çok kötü yenilenmesini istiyorum lütfen beni arayın ben selma dinç cep no 05373694802 4501 sokak no 29 daire 2 eserkent izmir barış mahallesi

 106. Merhaba vahe bey bizim size çok ihtiyacımız var allah rızası için bize yardım edin iki odam var üstü çingav yağmur yağdığı zaman odanın içine su giriyor geli görün yüreğir adana yunus emre mahallesi no 1 numaram 05437255391ne olur arayın bekliyorumm ALLAH tan ümüt kesilmez

 107. Avatar Raziye solmaz

  Eski bir evimiz var rutubet mahvetti tabandan su aliyo çocuklarım sağlıklı yaşasın diye onların isteğiyle başvurdum durumumuz yetmiyor yaşlı dedede var sağlık açısından korkuyoruz 05318537155bu benim numaram inşallah Rabbim nasip eder😊😊😊manisa,alaşehir, baklacı mahallesi, No,122

 108. Avatar ASYA İNNE

  Merhaba vaha Bey ben Eskişehir’de yaşıyorum yağmur yağdığında Çatı su damlıyor balkon kötü banyom kötü onun için eşim evimizi satıyor ve ben satılmasını istemiyorum Evimi çok seviyorum Lütfen Allah rızası için yardım elini uzatın bana sesimi duyun

 109. Avatar Kiymet özkeskin

  53 yaşindayım tek başima kalan ve çalışma mucadelesi veren bi kadınim 1+1 evim var eşyalarim yok mutfağim kötü banyom kötu durumda alah rizasi için yardim ellerinizi uzatin 05452427190

 110. Avatar Meral özer

  2013 te trafik kazası geçirdim izmir bornova ya bağlı çamdibi semtinde oturuyorum. sağ kolumda ve yüzümde platin var 2014 te talihsiz bir evlilik yaptım boşandım ama bir kısım davalarım devam ediyor maddi sıkıntıya girdiğimden babama ait evde 4. katta 2 odalı yerde kalıyorum . balkonda tente olmadığından kışın soğuk yazın çok sıcak oluyor ailemden parasal yardım almadığımdan burayı kapatamadım bir odada eski çekyatta yatıyorum bir yatak olsun istiyorum ayrıca arkadaşımdan aldığım eski küçük ekran tv.yi değiştirmek istiyorum çamaşır makinesi anneme ait ve hafızası bozuluyor kendime ait bir çamaşır makinesi istiyorum sobam eskidi saçtan sobayla idare ediyorum odam tütüyor dumanı tam çekmiyor. bir koltuk takımıda olsa çok mutlu olurum . 05353629754 telefonum iyi yürekli VarlIklardan ve Star tv ye güveniyorum ve büyük sevaba girersiniz şimdiden teşekkürler sizede .

 111. Avatar sevım uzun

  ıyı gunler ben 62 yasında bır bayanım kızım torunum ıle yasıyorum hastayım kanser hastasıyım hastasın dıye esım evı terk ettı bız yalnız yasamaya calısıyoruz yuzde 76 engellıyım evımız kıra ama cok eskı esyalarımızda cok eskı hıc ele alacak esyamız yok evımız hem tamır ıstıyor hemde esya cunku hıc bırsey yapamıyoruzda alma ımkanımızdA cok zor durumdayız bızede yardımda buluursanız cok ama cok sevınecez hıc yenı esyamızd olmadı hep onun bunun esyalarında kaldık sıse yalvarıyorum bızede yardım edın TELIM 5541971494 Lutven bızede yardım edın

 112. Avatar sevım uzun

  ıyı gunler ben 62 yasında bır bayanım kızım torunum ıle yasıyorum hastayım kanser hastasıyım hastasın dıye esım evı terk ettı bız yalnız yasamaya calısıyoruz yuzde 76 engellıyım evımız kıra ama cok eskı esyalarımızda cok eskı hıc ele alacak esyamız yok evımız hem tamır ıstıyor hemde esya cunku hıc bırsey yapamıyoruzda alma ımkanımızdA cok zor durumdayız bızede yardımda buluursanız cok ama cok sevınecez hıc yenı esyamızd olmadı hep onun bunun esyalarında kaldık sıse yalvarıyorum bızede yardım edın

 113. Merhaba efendim size 3 yildir ulasmaya calisiyorum birturlu benim basfurularimi gormuyorsuniz ben van ozalp yukari turgali koyunde oturuyorum benim engelli kizim var ve kizim da bizde cok istiyorum bizede gelmenizi ama sizler bize neden gelmiyorsunuz gelmenizi cok istiyorum durumumuz.iyi deyil sizin yapacak evin duzenine cok ihtiyacimiz var allah razi icin gelin bizede engelli kizimin hatrina gelin kizim mutlu olsun 🙏💙

 114. vahe bey erdekten gucume göre birev aldım 15 yıl odemeyleborcubitirip içini adam edebilmem için ömrüm yetermi bilmem aklıma sizin gibi yardıma kosanolsa olsa vahe beyolurdedim emekliyim babadan tek yasiyan biriyim kabul edersenizcok sevinirimtesekurler alaha emanet olun

 115. Avatar Eşref Öztürk

  Vahe bey bende katılmak istiyorum emekliyim evim 20 senelik bir tek emekli maaşım var ben eşim torunum yaşıyoruz kızım vefat etti yapacak durumum yok seçilirsem bizi mutlu edersiniz mutfak salon eşyası ile parkeler eskidi çürüdü bahçe katı dairem selamlar

 116. Avatar Neriman ÖNGEN

  Vahe bey siz gerçek anlamda,adam gibi adamsınız. Sizi izlerken iyi insanlarda varmış diye düşünüyorum iyi yürekli güzel insan size binlerce teşekkürler.

 117. Avatar Sebehat karagöz

  Diyarbakır dan merhaba vahey bey başvuru mu gönderdim çok umutlu olmasamda şansımı denemek istedim emekli maaşıyla zor geçiniyoruz misafir bize gelince yerde oturuyorlar eşyam yok çok mahçup oluyorum umarım sihirli dokunuşunuz bize de olur.

 118. Avatar Hatice şirin

  Nerhaba vahe abicigim bende başvuru yaptim inşallah gelirsiniz çünkü çok ihtiyacım var evimin eşyaları çok eski alacak durumum yok allah razı olsun sizden

 119. Avatar Yeşim debbağ

  Güzel evler yapıyorsunuz bende bekar biriyim mutfak kısmının yenilenmesini istiyorum antalyadan yazıyorum adresim ermenek mah akcan2 sk

 120. Başvuru yapıyorum fakat devamlı onay kodu istiyor ihtiyacım var maddi imkanım yok vahe beyin yaptığı güzel şeyleri görüyorum ok bepeniyorum

 121. Avatar Neziha uygun

  Ailemin salonu yaptirmaya gucu yetmiyor onlara surpiz yapmak istiyorum katilim formunda resim yukleme yapilmiyor lutfen yardimci olurmusunuz

 122. Avatar Yasemin Keskin

  kısa ve öz olarak şunu belirteyim başarılar gerek ailevi gerek iş hayatında mükemmel bir insan maşallah Allah’ım Ailesine çocuklarına bağışlasın kardeşimizi😊

 123. Merhaba vahe bey bende 35yilik evliyim kiradaydim yeni ev aldım fakat mutfagimi yaptirmak istiyorum kiredi ödediğim için mümkün değil yuksek ödemem var bana el uzaticaginiz biliyorum bekliyorum 2020 bana uğurlu gelecek Ankara mamak vatangul

 124. Vaha bey evladım ben geçen senede baş vurdum ama bir cevap alamadım tekrar şansımı denemek istedim ben yaşlı yalnız yaşayan bir bayanım iki yıl önce tüm birimimi harcayarak eski bir daire aldım elimde kalan para ilede içini yaptırırım diye düşündüm ama olmadı emlakcı beni dolandırdı elimde kalan paramı emlakcıya kaptırdım geride alamadım yaşlılıkta rahat ve temiz bir evde oturayım istedim olmadı mutfağım çok soğuk oluyor yaşlıyım üşüyorum mutfak balkonunu mutfağa ilave etmişler pencereler çok eski soğuk içeri giriyor ısıtamıyorum evime tamirci alamıyorum yine dolandırılmaktan korkuyorum kimseye güvenemiyorum bunun için sizden yardım istiyorum ben 75 yasında yaşlı bir teyzeyim dolandırılmaktan korktuğum için sizden yardım istiyorum yaptığınız evleri hayranlıkla izliyorum herşey çok güzel bende ümitleniyorum tekrar başvuruda bulundum umarım şanslı insanlar arasında olurum teşekkür ederim sevgilerimle.

  • Uzun zaman oldu ümitle bekliyorum çok başvuruda bulundum sonuç alamadım sizden başka kimse bana yardımcı olmaz vahe beyevladım lütfen bana inanın hiç bir zaman duygu sömürüsü yapmam gercekten ihtiyacım var cevap bekliyorum sevgiler selamlar.

 125. Merhaba vaha bey benizmirde yaşıyorum madidurumum olmadığı için evime yeni eşya alamiyom sizden yardım etmenizi istiyom televizyonda goruyom ihtiyaci olan insanlar yardım ediyoruz Allah razı olsun

 126. Avatar Yusuf Aygün

  Ben İstanbul esenler karabayır Tuna Mahallesi Bağcılar caddesi nu bir adire 6 Ben sakkat bir insanım gözüm görmüyor bitanesi evlenirken annem eşim gelmeden eşyaları aldı eşim beğenmiyor bende beğenmiyorum eşime sürpriz yapmak istiyorum ne olur bana yardımcı olun durumum hiç yok küçük bir oğlum var ne olur yardımcı olun bana

 127. Avatar Medine Şahin

  Merhaba vahe abi ben 11 yaşındayım anneme sürpriz yapmak istiyorum. 6 yildir Defalarca başvurduk ama aramadiniz. Şimdi bende şansımı denemek istiyorum. Kars Sarıkamış handere köyünde yaşıyoruz evimiz çok ama çok kötü. Annem çok özlüyor…

  Şu an yazdıklarımdan annemin haberi yoktur. Ona sürpriz yapmak istiyorum. Lütfen mesajımızı okuyun ve bir an önce gelin…😁😁🙃🙃🙃🤩🤩

 128. Vahe bey merhabalar ben size başvuruda bulndum inşallah bana dönüş yaparsınız ben gerçekten çok zor durumdayım ben engelliyim eşim benden bakım maaşı alıyor 2 oğlum var biri asker biri okur banyomu yaptırma gücüm neredeyse sıfır ben bir asker annesi olarak sizden ricam bizimde elimizde tutmanız teşekürler

 129. Merhabalar Veha bey gerçekten çok zor durumdayım benim 2 oğlum var engelliyim size başvuruda bundum işallah bana dönüş baparsınız yaptırma gücüm nerdeye 0 eşim benden bakım maaşı alıyor başka bir gelirimiz yok oğlumun biri askerde biri okuyor benim sizden ricam bir asker annesi olarak bana dönüş yapmanız bizimde elimizden tutmanız tektemennim budur teşekürler

 130. Avatar Dilek tosun

  Merhaba vahe bey benim 4cocugum var ben köyde oturuyom evim de kalorifer li degili sobalı ama evim soğuk oluyor çocuklarım Sabah kalktimi üşüyor banada yardım etseniz tek istediğim çocuklarım için evimi kalorifer döşet seniz ve bolkonumuda comlatsaniz çok seviniriz sizden Allah razı olsun herkesi sevindiriyonuz Allah ta sizi sevindirsin inşallah

 131. sayin vahe bey 3 cocugum var gelisim gerisi egitsel ogrencisi kiradaydim hayir severler bana bi gecekondu yaptillarama evin kalanini yapamiyorum esim seker ve kemik erime hastasi durumum yok nolur banada yardim edi

 132. Avatar Sultan aksu

  Merhaba vahe bey ben iki kez başvuru yaptim inşallah bana da dönüş yaparsınız evimizi 10 senelik kredi ile aldik onun borcunu ödemeye çalıştığımız için eve hiçbir şekilde birşeyler yapamiyoruz mutfagim dolaplari cok kötü durumdave kirilacak diye eşya dahi koyamiyorum lutfen bizede gelin

 133. Avatar Gulsum Genes Kurt

  Merhaba Veha bey başvuru yaptım ınsallah evıme gelirsiniz salonum da sadece perde bulunuyor oda gecici.salonumu dekore etmenizi cok ıstıyorum hayalimı ınsallah sız gerceklestırırsınız.cok magdurum insallah yanyana gelirsek buraya yaşamadıklarımı sıze anlatırım sadece ihtiyacım oldugunu bilin sıze güveniyorum evıme gelirseniz coooook mutlu olurum hatta cok duygusalim mutluluktan anlarım

 134. Bende başvurdum ınsallah benim evımede nasıp olur 3 senedır salonumu dekore edemiyorum cok ihtiyacım var.ınsallah yardımlarınızı bekliyorum ve Vahe bey size güveniyorum

 135. Avatar Serap Perçin

  Merhaba Evdeki Mutluluk Ekibi. 48 yaşında bir bayanım. 24 yıllık evliyim. Eşyalarım çok eski ve kiracıyız ev çok bakımsız. Eşim iflas ettiği için yaptırma imkanımız yok. Neredeyse 3 yıldır ara ara size başvuru yapıyorum ve cevap alamadım. Bize de gelip evimize mutluluk getirirseniz çok sevinirim. Yaptığınız işler çok güzel. Ekibinizi tebrik eder hayırlı günler dilerim. aminepercin@gmail.com

 136. Merhaba Evdeki Mutluluk Ekibi. 48 yaşında bir bayanım. 24 yıllık evliyim. Eşyalarım çok eski ve kiracıyız ev çok bakımsız. Eşim iflas ettiği için yaptırma imkanımız yok. Neredeyse 3 yıldır ara ara size başvuru yapıyorum ve cevap alamadım. Bize de gelip evimize mutluluk getirirseniz çok sevinirim. Yaptığınız işler çok güzel. Ekibinizi tebrik eder hayırlı günler dilerim.

 137. Vahe beyciğim yıllardır sizi izliyorum her defasında küçük de olsa ümide kapılıyorum.. Allah kısmet ederse bir günde bize gelir diye dua ediyorum etmektende vazgeçmedim inşallah bir gün gelirsiniz.

 138. Değerli evdeki mutluluk ekibi ve vahe abi ben programınıza başvurdum ama hala cevap gelmedi üzgünüm benim mobilyelerim çok eski maddi durumum olmadığı için yaptıramıyorum ben salonumu ve mutfagımı yenilemek istiyorum formumda bir tane fotoraf istendiği için mutfağımı gönderemedim birde benim salonumun içinde banyo var onu iptal ettirmek istiyorum.ne olur banada yardım edin.

 139. Avatar Nurten Güngördü

  Vahe bey, ben kanser hastası emekli öğretmen dul bir bayanım, maddi sıkıntıda olduğum için , evimin tadilatını yatıramıyorum, çünkü bankaya faiziyle beraber 45mmilyon kredi borcum var, doğalgaz, elektrik, şu faturası, bankaya kredi borcu bu yüzden maddi sıkıntı içinde olduğumdan , evim21yillik olan evime değ tadilat yapamıyorum, evimin mutfak, banyo, tuvalet tadilatının, ve kapi , pencerelerinin değiştirilmesini istiyorum eğer bu isteklerim gerçekleşirse, size ve kanalınıza minnettar kalırım, çok sevinirim, sevgilerimle

 140. vaha bey yorum yaziyorum dikkate alinmiyacaginada biliyorum eh iste bi umutla size yinede yaziyim dedim bak bugun 10 kasim Atatürk hatirina evimizi yenileyin onun anisina

 141. Avatar Aysun Altintas

  Rabbim emegi gecen herkesten allahrazi olsun cok sevaba giriyorsunuz .Ben ANKARADA yasiyorum sizin formu bende doldurup bas vurdum 18 yillik evim hic bir yer yeniliyemedim banyom mutfagim cok kotu oldu aslinda solon icin badvurmustum baktimki oralar daha kotu bizim evimizede gelirseniz cok mutlu olucaz tesekkur ederim

 142. Avatar Dudu çalık

  Evm çok kötü müstakil bir ev içeride salon yapmanızı istiyorum antire de merdiven var cıkarrsanis sevinirim orayı salon yapcam kızıma oda çıkarEngelli kızım öğretmenle kızıma oda çıkmış olur 8yldr izliyorum çok sıkı hayranınızım. Meram konya

 143. Avatar Mehmet Sahin

  Güzel bir program takip ediyorum Yardım sever bir program
  Yaptiginiz şeyler çok guzel takdir ediyorum

 144. Avatar Hakan tumer

  Ben ankaradan yaziyorum evimi anlatamam gelip gordugunuzde eminolun nekadar ihtiyacim oldugunu gorursunuz

 145. 9 yıldır babam vefat etti o günden beri eve dokunmadik sadece mutfak ve banyo yapılması gerekiyor çünkü onlar daha berbat kalınmaz haldedir yaparsanız minetar kalırız

 146. Avatar Filiz orman

  Bende aydın didimde oturuyorum size yine yazmıştım ne olur sizde riçam bana yardım edinin ne olur mutfagımı birde banyomu istiyorum allah rızası için

 147. Avatar filiz izmir,den

  durumum yok kiracıyım yeri geliyor kiramı bile zor ödüyorum oturduğum ev oturulcak durumda değil eşyalarım bile kötü durumda ilgilenirseniz çok mutlu olurum şimdiden çok teşekkür ederim

 148. Avatar Şule Erdem

  Vahe bey yaptığınız işleri çok beğeniyorum harikasınız inşallah kısmetse bir gün benide ziyaret edersiniz çok sevinirim Adanadan selam ve sevgiler

 149. Avatar Demir şanlıurfadan

  Merhba çok güzel bi iş yapıyonuz allah razı olsun sizden benimde ev kayın babadan kalma 37 yılık ev madi durumum yok eşim yövme ile çalişiyor evde mutfak kapılar tavan dökülıyor lütfen banada yardim edin iki çocuğum var yatak istiyorlar bekleriz inşallah 0553 10 80 213

 150. Vahe abi lütfen beni seç mutfak banyo çok kötü durumda imkanım yok yenilemeye beni seçerseniz İzmir’in zeytin yağlı sarmasindan yapican söz veriyorum🙏🏻😊

 151. Vahe abi banyom mutfağım çok kötü lütfen beni seçin seçerseniz size söz İzmir’in zeytin yağlı sarmasindan yapican

 152. Vahe bey ve ben iki sefer forum doğurdum hala cevap gelmedi benim salonumdamobilyelerimi ve evime sonradan taşındıgım için banyo bulunuyor ve ben bundan rahat sıklık duyuyorum ne olur benim salonumda bir el atın.

 153. Benimde evimin olmasını istiyorum dar gelirliyim devamlı izliyorum cok beyeniyorum inşllah banada kismet olur

 154. Avatar Esma yuksel

  Annemi mutlu etmek istiyorum kanser hastasi o bizim icin omrunü heba etti ama ben onun icin birsey yapamiyorum lutfen bana yardimci olun onuda beraber biz mutlu edelim…mi..teşekkur ederim.sevgiler saygilar basarilar
  Denizliden..

 155. Avatar Nilgün ünlü

  Merhaba ben 1963 doğumlu ev hanımı ikiz bir kız bir oğlum var ikizlerin 10 yaşındalar sizden rica ediyorum biźim evimizde gelir misiniz teknolijiden anlamadığım icin burdan başvuru yapıyorum inşallah dikkate alırsınız çok seviniriz saygı sevgilerimle samsun bafradan yazyorum tel 0530 824 74 82

 156. Ben izmir ciglide oturuyorum bende hiç kimsenin yardımı olmadan ev aldık eşim yanliz çalışıyor ev kredimiz var 3 çocuk annesiyim hep hayal kurarak geçiyor günüm keşke banada gelseler diyorum çünkü aldığım ev 20 senelik gücüm ona yetti kayinim mobilyaci olduğu için mutfak dolaplarimi yaptı ama çok eksiğim var parkeler maf olmuş kapılar obicim salonumda ve çocukların odasinda yardıma ihtiyacim var gene de şükür diyorum halime allah büyüktür napalim sabreden derviş muradına ermiş sizi izlemeye devam iyi gunler

 157. Avatar Semra Argun

  Annemin evinde oturuyoruz ev eski mobilyalarimiz eski banyo tuvalet mutfak eski durumumuz yok borç batagindayiz emekliyiz yaptırıyoruz eşim hasta çok istiyorum gelip yapmanizi

 158. Avatar Döndü Karartı

  Programınızı çok beğeniyoruz kırıkkaleden katılıyorum eşim vefat etti emekli maaşına geçinmeye çalışıyorum 1 oğlum var Hacettepe den mezun oldu bu sene eve harcicak paramız olmadı eğitim hayat şartları derken sizden ricam bizede yardımcı olmanız teşekkürler

 159. merhaba Ben gül durumum yok kocam çalişmiyor 4 tane cocugum var evim çok eski nolur bize gelin evim kirik dokuk ne olur

 160. Avatar Merhaba ben osmaniyedenSibel ersan

  Vaha abi seni çok severek izliyoruz eşim 1 yıldır çalışmıyor eşim inşaat işçisi evimizin fayansı yok mutfak dolabı çok eski

 161. Avatar Hamide Findik

  ben güzel anlayışınızdan dolayı size teşekkür ederim evimi kredi ile aldım ondan önce kirada oturuyordum evlenirken aldıgım herşey döküldü akrabaların verdiklerini eve döşedim geçine bilmek için çeşitli temizlik işlerinde çalıştım işimin agırlıdından dolayı 2kez bel fıtıgından amaliyat oldum halen kredi ödüyorum malülen emekliyim evimin güzelleşip düzgün bir duruma gelmesini rica ediyorum daha mütahitin yarım bıraktıgı durumdarahatsızlıgım dan dolayı çalışamıyorum oglum askere gidiyor kızım 12.sınıfı okuyor sizden yardım etmenizi rica ediyorum

  • Sevgili Hamide hanım, Vahe ile Evdeki Mutluluk programına ilginize teşekkür ederiz, lütfen belirtilen telefon numaralarından iletişime geçerek durumu belirtiniz. İyi günler.

 162. Avatar İlknur Develioğlu

  Merhaba ben izmir karabağlar da oturuyorum babam vefat etti onun için Annemin 1alt evine taşındım evimin kapıları mutfak dolapları eski kapanmıyo banyom dökülüyor 2 oğlum var 1i 11 diğeri 21 yaşında eşimin gücü yok kiralarda çok çektim şimdi rahat etmek istiyorum sizlerin sayesinde sevgi ve saygılarımı sunarım

 163. Merhaba ben muğladan emine gumusbas aksarayda annemin evi için sizden yardım istiyorum babam hastalığından dolayı çalışamıyor emekliliği de yok henüz zor durumlardan dolayı evimizin yapımı yarıda kaldı mutfak dolabı yok banyo tuvaletin fayansi yok yerler kuru beton sizden yardım istiyorum anneme supriz yapmak istiyorum annem hep eski evlerde kirada oturdu şimdi kendi ama ev yarım tamamlanmadi annemin gözlerinin içinin gülmesini istiyorum artık elinizi bizede uzatın

 164. Çok güzel bir program Allah sizden razı olsun bende mutfağımı yenilemek istiyorum ama nerde bizde o şans

 165. Emekliyim yatak odasini yenilemek istiyoruz gücümüź yok bize ulaşirsaniz mutlu oluruz selamlar vahe bey

 166. Avatar Lütfiye erol

  Konya karatayda yaşayorum oturduğun odanın koltukları çok eski emekliyiz değiştirecek gücüm yok bize yardım ederseniz dua ederim 35 yılık evliyim aynı koltuklara oturuyorum

 167. Avatar Gülcan geçmiş

  Vahide bey bende Edirne’de Gülcan geçmiş başvuru formu doldurmaya çalışıyor im ama olmuyor ben evimi4 sene önce kradiyle aldık masimi kradiyle bağladık maddi durumu iyi olmadı için evimi mutfağı banyom yaptıramadım evinin eşyaları akrabalarımız aldi taşındım ben doğuştan karaciğer hastası yım 14 senelik evliyim çocuk olmadı yüzüm iç gülmedi ölmeden önce evimi mutfağı banyom yenilerseniz çok sevinirim Allah razı olsun sizden 2ay önce karaciğer kitle buldular karaciğer nakli olmam gerekiyor nakil bulunmadı için bekliyorum ihsallah bulunur bana yardımcı olursanız çok sevinirim Vahide bey benim evde yapılabilir misiniz Allah razı olsun sizden ne olur bana dönebilir mi siniz

 168. Merhaba ben işitme engelliyim 4 yıl önce bosandım.iki çocuğumla yaşıyorum.Bende mutfak banyo yenilenmek istiyorum.ama çok eskimiş sıkılmış durumdayım. Yardım ederseniz çok çok sevinirim.Annemin cep numarası 05366152675 lütfen arayın.Hemen mutfak banyo değiştirilmesini istiyorum

 169. Avatar Gülcan geçmiş

  Merhabalar Vahide bey ben size yaklaşık geçen senede yolanisim ben Edirne’den Gülcan geçmiş evimi4 sene önce kradiyle aldık masimi kradiyle bağladık maddi durumu olmadı için evimi mutfağı banyom yaptıramadım taşınırken akrabalarım ailem yardım eti ben doğuştan karaciğer hastası yım 14 senelik evliyim çocuk olmadı dahki 2 ay önce sonuçları iyidi geçen ay karaciğer kitle buldular hemen karaciğer nakli olmam gerekiyor mu akrabalarim bulamadım kimse karaciğer vermek istiyorum bu sırada kadavra listesine girdi m nakil bekliyorum Vahide bey benim iç yüzüm gülmedi ölmeden önce evimi yaparsanız çok sevinirim Allah razı olsun yardımcı olursanız 05423392830

Etiketler