Uzak Şehrin Masalı Reyting Sonuçları Nasıl Buldunuz?

Bu konumuzda sizler için Uzak Şehrin Masalı dizisinin reyting sonuçlarını ve izleyici yorumlarını sizlerle paylaşacağız. 12 Eylül pazar akşamı Fox TV ekranlarında izleyici karşısına çıkacak olan Uzak Şehrin Masalı dizisinin yönetmen koltuğunda Mustafa Şevki Doğan oturmaktadır. Yapımcılığını 25 Film’in üstlendiği Uzak Şehrin Masalı dizisinin reyting sonuçları da izleyiciler tarafından merak edilmiş ve araştırılmıştır. Bizde sizler için bu konumuzda bu akşam FOX TV’de yayınlanacak olan Uzak Şehrin Masalı dizisinin reyting sonuçlarını sizlerle paylaşacağız ve Uzak Şehrin Masalı dizisini nasıl buldunuz? Uzak Şehrin Masalı dizisi izler mi? Gibi soruları en iyi şekilde cevaplamaya çalışacağız. İşte İçimizden biri ve uzak şehrin masalı dizisi 1. bölüm reytingleri:İçimizden biri ve uzak şehrin masalı dizi reytingleri

Uzak Şehrin Masalı Dizisi Reyting Sonuçları

Uzak Şehrin Masalı dizisini Nasıl Buldunuz?Başrollerini Aslıhan Güner, Barış Kılıç ve Timur Acar’ın paylaştığı Uzak Şehrin Masalı dizisi bu akşam yani, 12 Eylül pazar günü yayın hayatına başlayacaktır. Bugünden itibaren her pazar Fox TV ekranlarında karşımıza çıkacak olan Uzak Şehrin Masalı dizisinin tanıtım fragmanı kısa sürede büyük ilgi görmüş ve yüz binlerce kişi tarafından izlenmiştir. Bizler sosyal medyada da oldukça ses getiren Uzak Şehrin Masalı dizisinin aldığı reytinglerle pazar gününü zirvede tamamlayacağını tahmin etmekteyiz. Bizler yinede, Uzak Şehrin Masalı dizisi yayın hayatına başladığı zaman dizinin aldığı reytingleri sizlerle paylaşacağız.

Uzak Şehrin Masalı Dizisini Nasıl Buldunuz?

Senaryosunu Can Sinan’ın Kaleme aldığı aşk ve dram türündeki Uzak Şehrin Masalı dizisi oyuncu kadrosu ve konusu sayesinde büyük ses getirmiştir. Ilk bölüm fragmanı geçtiğimiz günlerde yayınlanan ve kısa süre içerisinde yüz binlerce kişi tarafından izlenen Uzak Şehrin Masalı dizisi bu akşam FOX TV’de izleyici karşısına çıkacaktır. Çekimleri Kars ve İstanbul’da yapılan Uzak Şehrin Masalı dizisinin ilk bölüm fragmanı sosyal medyada da büyük ilgi görmüştür. Dizinin fragmanı hakkında geri dönüşler hep olumlu yöndedir. Bizler yinede, Uzak Şehrin Masalı dizisinin ilk bölümü yayınlandığı zaman izleyicilerin dizi hakkında ki görüşlerini sizlerle paylaşacağız.

Uzak Şehrin Masalı Dizisini Beğendiniz Mi?

Uzak Şehrin Masalı Reyting Sonuçları Nasıl Buldunuz?Kaçak bir adam ve güçlü bir kadının yollarının bir tesadüf sonucu kesişmesi sonucunda başlarına beklenmedik olaylar gelecektir. Uzak Şehrin Masalı dizisinde de tesadüfen yolları kesişen Umay başkomiser ve Kürşat’ın hikayesi anlatılacaktır. Bu akşam yayın hayatına başlayacak olan Uzak Şehrin Masalı dizisinin ilk bölüm fragmanı sadece 4 gün içinde, yaklaşık beş yüz bin kişi tarafından izlenmiştir. Merakla beklenen Uzak Şehrin Masalı dizisinin tanıtım fragmanı hakkında yapılan yorumlar da hep olumlu yöndedir ve dizinin fragmanı binlerce kişi tarafından da beğenilmiştir.

Uzak Şehrin Masalı Dizisi İzler Mi?

Çekimleri geçtiğimiz aylarda başlayan Uzak Şehrin Masalı dizisinin oyuncu kadrosunda, Aslıhan Güner, Barış Kılıç, Timur Acar, Zeynep Eronat, Begüm Birgören gibi başarılı isimler yer almaktadır. Oyuncu kadrosu ve konusu sayesinde dikkatleri üzerine çeken dizi 12 Eylül pazar akşamı Fox TV ekranlarında izleyici karşısına çıkacaktır. Bizler, bu akşam yayınlacak olan Uzak Şehrin Masalı dizisinin izleneceğini ve uzun yıllar ekranlarda kalacağını tahmin etmekteyiz. Ancak bizler yinede, ilerleyen günlerde Uzak Şehrin Masalı dizisinin aldığı reytingleri ve izlenme oranlarını sizlerle paylaşacağız.

Bu konumuzda Uzak Şehrin Masalı dizisinin reyting sonuçlarını sizlerle paylaştık ve Uzak Şehrin Masalı dizisini nasıl buldunuz? Uzak Şehrin Masalı dizisi izler mi? Gibi soruları en iyi şekilde cevaplamaya çalıştık. Sizde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter


Eklenme Tarihi: 12 Eylül 2021

Konu hakkında yorum veya sorunuzu yazın:

Uzak Şehrin Masalı Reyting Sonuçları Nasıl Buldunuz? (1 Yorum)

  1. Uzak şehrin masalı dizisi için büyük emek sarf edilmiş. Emeğe saygı göstermek gerekir. hemen ilk bölümden acımasızca eleştirmemek lazım, Umay ve Affan’ın sahneleri ön planda olduğu için süper oyunculuk sergilemişler. Diğer oyuncular da çok iyi. Senaryo başlangıç için iyi. Ama devamında dizinin geleceğinin nerelere gideceği senaryoya bağlı olur. Yoksa oyuncular çok iyi. Mekanlar da harika. Dizinin tutup tutmayacağı oyunculardan ziyade senaryoya bağlı olur. Bir de dizide oyuncu kadrosu bence çok az. Oyuncu sayısı az olunca senaryo da mecburen bir kaç kişinin üzerinde dönüyor. senaryo çeşitlendirilemiyor. Yine de eleştiri için çok acımasız olmamak lazım. En azından 4-5 bölüm izlemek lazım. Tabi dizinin bir dezavantajı da pazar akşamı olması. hafta sonlarında futbol maçlarının olması ve aynı gün geçen yıldan devam eden TEŞKİLAT Dizisinin olması bu dizinin geleceğini olumsuz yönde etkiler. keşke hafta içinde bir günde olsaydı.Sonuç olarak senaryo devamında ilginç ve sürükleyici olursa dizi tutar. Eğer senaryoyu iyi yerlere getiremezlerse oyuncuların hayran kesimi tarafından dizi bir müddet devam eder ama sonra biter uzun soluklu olamaz. İnşallah dizi tutar ve uzun soluklu olur.