Uzak Şehrin Masalı neden erken final yaptı bitti tekrar başlar mı?

27.09.2021
406

Fox TV ekranlarında pazar akşamları yayınlanan Uzak Şehrin Masalı dizisi erken final kararı aldı. 25 film yapımcılığında ekrana gelen uzak şehrin Masalı dizisi reytinglerin hızla düşmesi nedeniyle Fox TV ile anlaşmalı olarak dizinin final yapması kararlaştırıldı. Bizde bu konumuzda Uzak Şehrin Masalı neden erken final yaptı bitti mi tekrar başlar mı? sorusuna detaylıca yanıt vereceğiz.Uzak Sehrin Masali neden erken final yapti bitti tekrar baslar mi

Uzak Şehrin Masalı neden erken final yaptı bitti?

Uzak Şehrin Masalı pazar akşamları FOX TV’de ekrana gelen ve ilk bölümüyle merak edilmesine rağmen sonraki bölümleri çok fazla talep görmediği için, düşük reytingler aldığı gerekçesiyle erken final kararı aldı. 3. bölümü ile 26 Eylül pazar akşamı yayınlanan uzak şehrin Masalı dizisi aynı gün başlayan teşkilat dizisinin yeni sezonu nedeniyle reytinglerde adeta çakıldı. Teşkilat dizisi yeni sezona başlayınca pazar günü yayınlanan tüm diziler olumsuz etkilendi. FOX TV’de yayınlanan Uzak Şehrin Masalı dizisi de teşkilatın yeni sezonun başlamasıyla 2 civarında reyting alabildi.

Uzak Şehrin Masalı neden erken final yaptı sorusuna verilecek ilk önemli yanıt dizinin reytinglerinin hızla düşmesi olacak. Bunun yanı sıra uzak şehrin Masalı dizisi izleyicinin beklediği uyumlu bir çifti izleyiciye veremedi. Aslıhan Güner ve Barış Kılıç birlikteliği izleyici tarafından pek olumlu karşılanmadı. Ayrıca senaryo klasik dizinin dışına çıkamadığı için izleyiciler ilk bölümü izlese de 2. bölümden itibaren diziyi terk etmeye başladı. Teşkilat dizisinin de başlamasıyla Uzak Şehrin Masalı dizisi reytinglerde 2 oranını görünce erken final kararı alındı. Biraz daha şansını zorlayabilir miydi, ya da farklı bir güne alınsa Uzak Şehrin Masalı izlenir miydi açıkçası pek olumlu yanıt veremiyoruz. Gün değişikliği ya da farklı alternatifler uzak şehrin Masalı dizisini erken finalden kurtaramayacaktı.

Uzak Şehrin Masalı final yaptı, tekrar başlar mı?

Uzak şehrin Masalı dizisi final yaptığı için tekrar başlaması beklenmiyor. Çünkü dizinin final yapma gerekçesi reytinglerinin hızla düşmesi oldu. Reytinglere hızla düşen, daha doğrusu izleyicinin gözden çıkardığı çok talep göstermediği dizilerin yeniden başlaması tekrar yayınlanması oldukça zor görünüyor. 5. bölümde (10 Ekim) final yapacak olan Fox TV’nin pazar akşamları yayınladığı uzak şehrin Masalı dizisinin yerine el kızı dizisinin başlaması bekleniyor. Diğer bir alternatif ise Elbet Bir Gün dizisi olacak. Kısacası uzak şehrin Masalı erken final yaptı, tekrar başlaması mümkün görünmüyor.

Uzak şehrin Masalı dizisinin yerine hangi dizi yayınlanacak?

Uzak şehrin Masalı dizisinin erken final yapıp 5. bölümde ekrana veda etmesi ile FOX TV’de pazar akşamları 2 dizi alternatifi ortaya çıktı. Uzak şehrin Masalı dizisinin yerine El Kızı veya Elbet Bir Gün dizisi ekrana gelecek. Her iki dizinin de birkaç bölüm hazırlandığı ve uzak şehrin Masalı dizisinden sonra hemen başlayabileceği belirtildi. Bu konumuzda Uzak Şehrin Masalı neden erken final yaptı bitti tekrar başlar mı? Sorularına yanıt verdik sizde yorum ve görüşlerinizi lütfen aşağıya yazınız.

İlgili Haber: Yapımcılığını 25 Film’in üstlendiği, başrollerini Aslıhan Güner, Barış Kılıç, Begüm Birgören, Timur Acar ve Zeynep Eronat’ın paylaştığı yapım için jet hızıyla final kararı alındı. İlk 3 bölümüyle beklenen reytingleri alamayan yapım, 10 Ekim’de ekrana gelecek olan 5. bölümüyle ekranlara veda etmeye hazırlanıyor.

YORUMLAR (Sen de YAZ)

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yapar mısın?