Uzak Şehrin Masalı Dizisi Oyuncu Kıyafetleri Elbiseleri

30.08.2021
109

Senaristliğini Can Sinan’ın yaptığı, yönetmen koltuğunda ise Mustafa Şevki Doğan’ın oturmuş olduğu Uzak Şehrin Masalı dizisi Eylül ayında FOX TV’de izleyici karşısına çıkacaktır. Geçtiğimiz günlerde ilk tanıtımı ile seyirci karşısına çıkmış olan Uzak Şehrin Masalı dizisinde oyuncularımızın giymiş olduğu kıyafetlerde şimdiden oldukça merak edildi. Bu konumuzda sizlerle Uzak Şehrin Masalı dizisinde yer alan oyuncularımızın kullanmış olduğu kıyafet ve elbiseleri paylaşacağız.Uzak Şehrin Masalı Dizisi Oyuncu Kıyafetleri Elbiseleri

Uzak Şehrin Masalı Dizisi Oyuncu Kıyafetleri Elbiseleri

Oyuncu kadrosunda Aslıhan Güner, Barış Kılıç, Timur Acar, Begüm Birgören ve Zeynep Eronat gibi birbirinden başarılı isimleri barındıran Uzak Şehrin Masalı dizisinde oyuncularımızın canlandırmış olduğu karakterler gereği giymiş oldukları kıyafet ve elbiseler oldukça merak ediliyor. Konumuzun ilerleyen kısmında sizlerle Uzak Şehrin Masalı dizisinde karakterlerimizin giymiş olduğu kıyafet ve elbiseleri marka, model ve fiyat bilgisi ile birlikte detaylı olarak sizlere sunacağız. İşte Uzak Şehrin Masalı dizisinde yer alan oyuncularımızın kullanmış olduğu kıyafet ve elbiselerin tamamı..

Uzak Şehrin Masalı Dizisi Umay’ın Kıyafetleri (Aslıhan Güner)

Uzak Şehrin Masalı dizisinde Umay güzelliği ile herkesi büyüleyecek. Ancak hayatındaki zorluklar onu o kadar yıpratmış ki onlarla uğraşmaktan güzelliğinin farkında değil. Umay yani Aslıhan Güner dizi de güzel elbiseler giyecek. Genellikle gündelik hayatta tercih edilecek kıyafet tarzı seyircinin beğenisini kazanır. Çünkü zengin lüks hayatların içindeki abiye kıyafetler seyirciyi etkilemiyor artık. Seyirci kendisi gibi giyinen gündelik kıyafetleri gördükçe kendisine almak isteyebilir.

Uzak Şehrin Masalı Dizisi Umay'ın Kıyafetleri (Aslıhan Güner)Uzak Şehrin Masalı dizisinin başrol kadın karakteri olan Umay karakterine Aslıhan Güner hayat verecektir. Aslıhan Güner’in Umay karakteri ile giymiş olduğu kıyafetler oldukça dikkat çekiyor. Aslıhan Güner, Umay karakterini canlandırırken güzel fiziği ile de giydiği kıyafetlerin neredeyse tamamını kendisine çok yakıştırıyor. Uzak Şehrin Masalı dizisinde Umay karakterinin giymiş olduğu elbise, etek, gömlek, ceket, pantolon, ayakkabı ve takı, kolye bileklik, saat gibi aksesuarları marka, model ve fiyat bilgisi ile birlikte sizlerin beğenisine sunacağız.

Uzak Şehrin Masalı Dizisi Kürşat’ın Kıyafetleri (Barış Kılıç)

Uzak Sehrin Masali Dizisi Kursat'in Kiyafetleri (Baris Kilic)Uzak Şehrin Masalı dizisinde kıyafetleri ile en çok merak edilen erkek karakterlerden bir tanesi de Kürşat karakteri olmuştur. Uzak Şehrin Masalı dizisinde Kürşat karakterine Barış Kılıç hayat verecektir. Uzak Şehrin Masalı dizisinde Kürşat karakterinin kullanmış olduğu ceket, mont, kaban, gömlek, tişört, sweet-shirt, pantolon, eşofman, şapka, hırka gibi parçaları da marka, model ve fiyat bilgisi ile birlikte sizlerle paylaşacağız.

Uzak Şehrin Masalı Aliye’nin Kıyafetleri (Zeynep Eronat)

Uzak Şehrin Masalı Aliye'nin Kıyafetleri (Zeynep Eronat)Uzak Şehrin Masalı dizisinde kıyafetleri ile dikkat çeken karakterlerimiz den bir diğeri de Aliye karakteri olmuştur. Uzak Şehrin Masalı dizisinde Aliye karakterine usta ve başarılı oyuncumuz Zeynep Eronat hayat verecektir. Uzak Şehrin Masalı dizisinde kıyafetleri ile oldukça dikkat çeken Aliye karakterinin de dizide kullanmış olduğu kıyafet ve elbiseleri detaylı bir şekilde sizlerle paylaşmaya çalışacağız. Uzak Şehrin Masalı dizisi Aliye karakterinin kıyafetleri için bizi takipte kalabilirsiniz.

Uzak Şehrin Masalı Sonay Kıyafetleri

Uzak Şehrin Masalı dizisi oyuncularından birisi olan Sonay’da birbirinden güzel elbiseler giyiniyor. İşte bu elbiseler kıyafetleri bu konumuzda sizlerle paylaşıyoruz.  uzak sehrin masali sonay kim

FOX TV’nin yeni dizilerinden bir tanesi olan Uzak Şehrin Masalı dizisinde yer alan oyuncularımızın canlandırmış olduğu karakterler gereği giymiş oldukları kıyafet ve elbiseleri detaylı bir şekilde sizlerle paylaşmaya çalıştık. Sizlerin de Uzak Şehrin Masalı dizisinde kullanılan kıyafetlerden merak ettiğiniz parçalar olursa aşağıda yer alan yorum kısmına oyuncu, sahne ve bölüm bilgisi ile birlikte yazarak bize sorabilirsiniz. Uzak Şehrin Masalı dizisinin oyuncu kadrosu için: Uzak Şehrin Masalı Oyuncuları

YORUMLAR

 1. Sevgi dedi ki:

  5.bölümde Umay ın giydiği baklava desenli hırkası hangi magaza acaba?

 2. Mustafa dedi ki:

  Kürşatın kahverengi içi krem rngi kürklü montun markası nedir

 3. Meral dedi ki:

  Ali’ye hanımın hırkası ne marka acaba

 4. Cicek dedi ki:

  Sonayın(Begüm birgören ) giydiği elbiseler markası

 5. Sonayın (begüm birgören) giydiği kahve hırkasını markası nedir dedi ki:

  Sonayın kıyafetleri

 6. derya dedi ki:

  umayın elbisesinin markası nedir

 7. Elif dedi ki:

  Begüm Birgörenin (Sonayın) giydiği mor çiçekli beyaz elbisenin markası nedir.