Uzak Şehrin Masalı Dizi Tekrarı Hangi Gün Saat Kaçta?

05.09.2021
63

FOX TV ekranlarında yeni sezonda yayınlanacak olan Uzak Şehrin Masalı dizisi 12 Eylül 2021 Pazar akşamı yayın hayatına başlıyor. Uzun bir süredir diziyi bekleyen ve yeniden izlemek isteyen ya da diziyi kaçırıp tekrarının ne zaman olduğunu merak eden izleyicilerimiz için bu konuyu oluşturduk. Uzak şehrin Masalı dizisi tekrar bölümleri ne zaman hangi gün saat kaçta yayınlanacak konumuzu kontrol ederek güncel saatleri ve tarihleri öğrenebilirsiniz. uzak sehrin masali dizisi afisi

Uzak Şehrin Masalı Dizi Tekrarı Hangi Gün Saat Kaçta?

Uzak şehrin Masalı dizisinin tekrarları hangi gün saat kaçta yayınlanacak diye merak eden izleyicilerimiz için hemen ilk bölüm ile başlayalım. Uzak şehrin Masalı dizisi ilk bölümü ile 12 Eylül pazar akşamı saat 20.00 da FOX TV’de ekrana gelecek. Dizinin bitiminden hemen sonra tekrar bölümü yayınlanacak. Uzak şehrin Masalı dizisi 1. bölüm tekrarı yine 12 Eylül pazar akşamı saat 22.30 da ekrana gelecek. Ertesi gün de uzak şehrin Masalı dizisi 00.15’te yayınlanacak. Böylelikle 12 Eylül pazar gününden sonra 13 Eylül pazartesi günü de uzak şehrin Masalı dizisi ekrana tekrarı ile gelmiş olacak.

Uzak Şehrin Masalı Dizisi Tekrarları Gün ve Saatleri;
Uzak Şehrin Masalı 5 ekim Salı 02:45 Bölüm Tekrarı
Uzak Şehrin Masalı 7 Ekim Perşembe 20:00 Yeni Bölüm
Uzak Şehrin Masalı Dizi Tekrarı Hangi Gün Saat Kaçta

Uzak Şehrin Masalı Dizisinin Tekrar Gün ve Saatleri

Fox TV ekranlarında yayınlanacak olan ve 25 film tarafından yapımcılığı üstlenilen Uzak Şehrin Masalı dizisinin oyuncu kadrosunda Aslıhan Güner, Barış Kılıç, Begüm Birgören, Timur Acar ve Zeynep Eronat gibi önemli oyuncular yer alıyor. Pazar akşamları FOX TV’de yayınlanacak olan Uzak Şehrin Masalı dizisi 12 Eylül pazar saat 20.00 de ekrana gelirken ilk bölüm tekrarı 22.30 da izleyici ile buluşacak. Uzak şehrin Masalı dizisi hafta içi ve hafta sonu birçok defa tekrarları ile izleyiciye sunulacak. Uzak şehrin Masalı dizi oyuncuları kimler merak ediyorsanız konumuza göz atabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapabilirsiniz.