Uzak Ara Eğlence Sunucuları İletişim Gülben Ergen Belçim Bilgin

Uzak Ara Eğlence Sunucuları İletişim Gülben Ergen Belçim Bilgin… Uzak Ara Eğlence programı için hazırlıklar başladı. Programın sunucuları olarak Gülben Ergen ve Belçim Bilgin’in ismi yer alıyor. Gülben Ergen ve Belçim Bilgin’in enerjisi yeni program olan Uzak Ara Eğlence nasıl bir formatta olacak bilgilerini sizlerle paylaşacağız.

Uzak Ara Eğlence 26 Temmuzda başlıyorUzak Ara Eğlence Programı Sunucuları

Uzak Ara Eğlence programı şimdilik hazırlıklaırn çok başında. Sunucu olarak iki ünlü isimle anlaşan Uzak Ara Eğlence programı eskiden elti olan Gülben Ergen ve Belçim Bilgin ile anlaştı. Gülben Ergen ve Belçim Bilgin her zaman güler yüzlü sempatik tavırları ile tanınan insanlar. Bu yüzden de bu programa çok yakışacaklarını düşünüyoruz. İşte Uzak Ara Eğlence Sunucuları:Uzak Ara Eğlence Sunucuları

Gülben Ergen daha önce Gümbür Gümbür Gülbence, Gülben Ergen’le Sürpriz, Güben isimli programları sunmuştu. Belçim Bilgin de daha önce dizi filmlerde rol aldı. İkisi de Türkiye’nin en ünlü isimlerinden. Başarılı bir ikili olacaklarını tahmin ediyoruz. Uzak Ara Eğlence programı sunucularına yeni programlarında başarılar dileriz.  gulben ergen uzak ara eglence

Gülben Ergen

1972 İstanbul doğumlu olan Gülben Ergen kariyerine manken ve oyuncu olarak başladı sonrasında şarkıcı assolist olarak devam etti. Gülben Ergen hem program sundu sanat hayatında hem de şarkı söyledi albüm çıkardı. Başarılı bir sanat yaşantısı olan Gülben Ergen bir çok dizi filmde rol aldı bu zamana kadar. Son olarak Rising Star yarışmasında jüri oldu. Vezir Parmağı filminde rol aldı ve Çok Güzel Hareketler Bunlar 2 programına konuk olarak katıldı.

reha ozcan uzak ara eglence programi

 Reha Özcan

1965 Bingöl doğumlu olan oyuncu Reha Özcan Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi’nde eğitim aldı. Trabzon Devlet Tiyatrosu’nda , İstanbul Devlet Tiyatrosu’nda, Antalya Devlet Tiyatrosu’nda, Akdeniz Üniversitesi’nin Tiyatro Kulübü’nde görev aldı. Reha Özcan bu zamana kadar bir çok dizi filmde tiyatro da görev aldı. Son yıllarda rol aldığı Bizim Hikaye dizisi ile akıllara kazınırken tamamen farklı bir karakterle şimdi de Mucize Doktor dizisinde rol alıyor. Mucize Doktor’un Adil Hoca’sı Uzak Ara Eğlence programında yer alacak.

belcim bilgin kimdir uzak ara eglence

 Belçim Bilgin

1983 Ankara doğumlu olan Belçim Bilgin Yılmaz Erdoğan ile evlendi ancak 2018 yılında ayrıldı. Belçim Bilgin daha çok tiyatro sahnelerinde yer alsa da filmlerde de rol aldı. Belçim Bilgin’i popüler olmasını sağlayan Aşk Tesadüfleri Sever filmi oldu. Son olarak Rüzgar ve Acı Kiraz filmleri oldu. Şimdi de Gülben Ergen ile birlikte Uzak Ara Eğlence programı sunuculuğunu üstleniyor.

belcim bilgin kimdir uzak ara eglence Alper Kul

1975 İstanbul doğumlu olan Alper Kul komedi oyunculuğu ile tanınıyor. Alper Kul aslen Trabzonlu’dur. Müjdat Gezen Sanat Merkezin’de eğitim aldı. Indiana Üniversitesi Tiyatro Bölümü’ndeki eğitiminin ardından BKM’de rol aldı. Sümela’nın Şifresi, Cici Babam, Dedemin Fişi, Osmanlı Tokadı, Güldür Güldür Show programları ve filmler rol aldı.

pelin akil uzak ara eglence programi

 Pelin Akil

1986 İstanbul doğumlu olan Pelin Akil ilk olarak Arka Sıradakiler dizisinde rol aldı. Sonrasında rol aldığı bazı projeler;Seksenler, Suskunlar, Su ve Ateş, Aile İşi, Deli Aşk, Bittin Sen.. Pelin Akil son zamanlarda rol aldığı reklam filmlerinde görülüyor.  İkiz bebekleri ve eşi ile oynadığı reklam filmi çok seviliyor.

uzak ara eğlence can bonomo kimdir

 Can Bonomo

1987 İzmir doğumlu olan oyuncu Can Bonomo 2012 Eurovision şarkı yarışmasında Türkiye’yi temsil etti. İstanbul Bilgi Üniversitesi Sinema Televizyon bölümü mezunudur. Dizi film geçmişi olmasa da albümleri ve şiir kitapları ile çok seviliyor. Can Bonomo Öykü Karayel ile evli. Şimdi de Uzak Ara Eğlence programında yer alacak.

Uzak Ara Eğlence konukları

Hazal Kaya: Uzak ara Eğlence programının 26 Temmuz konuğu  Hazal Kaya olacak.Uzak ara Eglence konuklari

Uzak Ara Eğlence Programı Formatı Nasıl?

Uzak Ara Eğlence programı Kanal D’de ekranlarında yayınlanacak.  Uzak Ara Eğlence programı nasıl bir program olacak? Yarışma formatı mı yoksa sadece eğlence içerikli mi olacak? Bu bilgiler netleştikçe konumuza eklenecektir. Uzak Ara Eğlence programında Belçim Bilgin ve Gülben Ergen’in yanı sıra sürpriz isimler de programda olacak. Son olarak Çok Güzel Hareketler 2 ve Benimle Söyle programlarına konuk olan Gülben Ergen uzun aradan sonra kendi programı ile ekrandaki yerini alacak.

Uzak Ara Eğlence Programı İletişim Numarası

Uzak Ara Eğlence programının formatı henüz belli değil. Yarışma formatı olursa eğer iletişim numarası ile başvuru yapılması gerekir. Uzak Ara Eğlence yarışma programı olursa yakın zamanda sizlerle iletişim başvuru bilgilerini paylaşırız. Ancak Uzak Ara Eğlence programı sadece şarkıların yer aldığı sohbetin olduğu bir eğlence programı olursa iletişim numaraları sadece programa katılarak ünlülere soru sormak için canlı yayına katılmak için kullanılacaktır.  uzak ara eglence programi sunucusu belcim bilgin

Uzak Ara Eğlence programı formatı sizce nasıl olmalı? Kanal D de yayınlanacak olan Uzak Ara Eğlence programı Beyaz Show’un yerine düşünülmüş olabilir mi? Talk Show tarzında mı olur sizce yarışma formatında mı? Yorumlarınızı ve Uzak Ara Eğlence programı ile ilgili düşüncelerinizi aşağı yazınız. Uzak Ara Eğlence programı sunucuları olan Gülben Ergen ve Belçim Bilgin’i birbirine yakıştırdınız? Sunucu olarak iyi bir ikili olurlar mı sizce? Yorumlarınızı yazınız.

Son bilgi: Kanal D’nin yeni programı ‘Uzak Ara Eğlence’nin tanıtım fragmanı yayınlandı ve yayın tarihi belli oldu! Başarılı dizi ve programlara imza atan ekranların sevilen kanalı Kanal D’de yeni bir program başlıyor. Adı Uzak Ara Eğlence olarak açıklanan program 26 Temmuz’dan itibaren izleyici ile buluşmaya başlayacak. Uzak Ara Eğlence ilk bölümüyle 26 Temmuz Pazar 22.15’te Kanal D’de başlıyor!

Uzak Ara Eğlence 26 Temmuzda başlıyor: Pelin Akil Instagram’da Kanal D’yi etiketleyip bomba gibi geliyoruz demişti demek buymuş. Reha Özcan falan da görünüyor güzel bir şey gibi ama formatı anlamadım. Gülben Ergen, Pelin Akil, Reha Özcan Can Bonomo oldukça güçlü bir kadro yer alıyor.

Kanal D Uzak Ara Eğlence Fragmanı – Can Bonomo

Yorum yaz

1 Yorum

Etiketler