Uyanış Selçuklu Livya Kimdir? Gerçek Adı (Buçe Buse Kahraman)

27.01.2021
52

Bu konumuzda sizlere 28 Eylül 2020 tarihinde Trt ekranlarında izleyicilerle buluşan ve yayınlandığı günden beri adından sıkça söz ettiren Uyanış Büyük Selçuklu dizisine yeni katılan oyuncumuz Buçe Buse Kahraman’ı ve dizide hayat verdiği Livya karakterini yakından tanıtacağız. Kısa sürede geniş kitlelere ulaşan dizi başarılı oyuncu kadrosu ve tarihimizi bu kadar özenle ve dataylı bir şekilde anlatmasından dolayı büyük ilgi görmüştür. Dizinin izleyicileri de, diziye yeni katılan Livya karakterini merak edip araştırmıştır. Bizde sizler için Livya karakterini ve bu karaktere hayat veren oyuncumuzu yakından tanıtacağız.

Uyanış Büyük Selçuklu Livya Karakteri Kimdir?

Livya, Selçuklu’ya karşı düşman biridir ve hayattaki en büyük gayeside Selçuklu Devleti’ni yıkmaktır. Bunun için elinden geleni yapan Livya, masum bir katip kılığındadır. Selçuklu Devleti’ni yıkmak için haince planlar yapan ve her yolu deneyen Livya aynı zamanda çok zeki, akıllı ve iyi ok kullanan biridir.Uyanış Selçuklu Livya Kimdir

Livya Karakteri Tarihte Var Mı?

Diziye 18. bölümde dahil olan Livya, zeki ve Selçuklu Devletine düşman biridir. 25 Ocak tarihinde karşımıza çıkan bu karakterin tarihde olup olmadığı hakkında bir bilgi yoktur. Ancak dizinin türü, tarih ve kurgu olmasından dolayı tahminlerimize göre böyle bir karakter tarihte yoktur ve diziye reyting getirmesi için eklenmiştir. Önemli >> Uyanış Büyük Selçuklu Dizisi Oyuncu Kadrosu

Uyanış Büyük Selçuklu Livya Kimdir?

Pazartesi akşamlarının sevilen dizisi Uyanış Büyük Selçuklu da Livya karakterine güzel oyuncumuz Buçe Buse Kahraman hayat vermektedir. Dizinin izleyicileri tarafından Livya karakteri kadar bu karaktere hayat veren oyuncumuz da oldukça merak edilmiştir. Bizde sizler için güzel oyuncumuz Buçe Buse Kahraman’ı daha yakından tanıtacağız ve Buçe Buse Kahraman kimdir? Kaç yaşındadır? Daha önce hangi dizilerde rol almıştır? Kamera karşısına en son hangi dizi ile geçmiştir? Evli mi, sevgilisi var mı? Gibi soruları en iyi şekilde cevaplamaya çalışacağız.

Buçe Buse Kahraman

25 yaşında ki genç oyuncumuz 1 Nisan 1996 yılında İzmir de dünyaya gelmiştir. Dokuz Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Oyunculuk Bölümünden mezun olan Buçe Buse Kahraman, oyuncu olmaya ortaokul yıllarında karar vermiştir. Çocukluktan beri oyuncu olmak isteyen Buçe Buse, birçok tiyatro oyununda yer almıştır ve hâlâ aktif olarak tiyatro yapmaktadır. Güzel oyuncumuz kamera karışısına ilk defa 2017 yılında Kötü Çocuk sinema filmiyle geçmiştir ve filmde hayat verdiği Cansu karakteri sayesinde profosyonel oyunculuğa adım atmıştır. Oyuncumuz 2019 yılında Yasak Elma dizisinin 3. sezonuna dahil olmuştur ve bu dizi sayesinde tanınır hale gelmiştir.

Buçe Buse Kahraman Rol Aldığı Diziler

Uyanış Büyük Selçuklu (Livya, 2021)
Yasak Elma (Lila, 2019-2020)
Çarpışma (Meltem, 2018)Uyanış Selçuklu dizisi Livya rolü Kimdir

Buçe Buse Kahraman Resmi İnstagram Hesabı

Uyanış Büyük Selçuklu dizisinde Livya karakterine hayat veren güzel oyuncumuz Buçe Buse Kahraman sosyal medyada da oldukça aktiftir. Resmi instagram hesabından sık sık paylaşım yapan oyuncumuzun instagram da 206 gönderisi ve yaklaşık 110 bin takipçisi vardır. Buçe Buse Kahraman’ın resmi instagram hesabı: @bucekahraman

Buçe Buse Kahraman Evli Mi, Sevgilisi Var Mı?

Henüz 25 yaşının içinde olan güzel oyuncumuz evli değildir. Ancak oyuncumuz aynı üniversiteden mezun olduğu ve aynı menajerlik şirketine bağlı olarak çalıştığı, kendi gibi oyuncu olan Orhan Oztakat ile yaklaşık 3.5 yıldır birliktedir.

Buçe Buse Kahraman Kıyafetleri Elbiseleri

Sektörün yeni yüzlerinden olan oyuncumuz güzelliğiyle de dikkatleri üzerine çekmektedir. Tarzıyla da ilgi çeken oyuncumuz sevenleri de Buçe Buse Kahraman’ın giydiği kıyafetleri de merak edip araştırmaktadır. Bizde sizler için güzel oyuncumuzun özel hayatında ve bu sezon kadrosuna dahil olduğu Uyanış Büyük Selçuklu dizisinde giydiği tüm kıyafetleri ve kullandığı tüm aksesuarları ilerleyen günlerde marka ve fiyat belirterek detaylı bir şekilde sayfamızdan paylaşacağız.

Bu konumuzda sizlere sevilen tarih dizisi Uyanış Büyük Selçuklu’ya yeni dahil olan Livya karakterini ve bu karaktere hayat veren oyuncumuzu Buçe Buse Kahraman’ı yakından tanıttık. Sizlerde konu hakkında merak ettiklerinizi yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapabilirsiniz.