Uyanış Büyük Selçuklu Melik Tekiş Kimdir? Gerçek Tarihte Var Mı (Atılgan Gümüş)

01.02.2021
526

Trt’nin reyting rekortmeni dizisinin yapımını Aklı Film üstlenmiştir. Her Pazartesi Trt ekranlarında izleyicileriyle buluşan diziye yeni bir isim dahil olmuştur. Dizinin izleyicileri tarafından bu isimde oldukça merak edilmiş ve araştırılmaya başlanmıştır. Bizde sizler için Uyanış Büyük Selçuklu dizisine yeni katılan başarılı oyuncumuz Atılgan Gümüş’den, dizide hayat vereceği Melik Tekiş karakterinden ve bu karakterin gerçek tarihte olup olmadığından bahsedeceğiz .

Uyanış Büyük Selçuklu Melik Tekiş Karakteri Kimdir?

Uyanis Selcuklu Melik TekisDiziye yeni katılan Melik Tekiş, Sultan Melikşah’ın kardeşi olarak karşımıza çıkacaktır ancak karakter hakkında daha fazla bilgi bulunmamaktadır. Bizler herhangi bir bilgiye ulaştığımız zaman bunu sizlerle paylaşacağız.

Melik Tekiş Gerçek Tarihte Var Mı?

Diziye yeni katılan bu karaktere tarihimizde rastlanmıştır. Yani Melik Tekiş gerçek tarihte de vardır ve diziye bu yüzden dahil edilmiştir.

Uyanış Büyük Selçuklu Melik Tekiş Kimdir?

Trt’nin sevilen dizilerinden biri olan Uyanış Büyük Selçuklu da Melik Tekiş karakterine başarılı oyuncumuz Atılgan Gümüş hayat verecektir. Dizinin sevenleri tarafından Melik Tekiş karakter kadar, bu karaktere hayat veren oyuncumuz da oldukça merak edilmiştir. Bizde sizler başarılı oyuncu Atılgan Gümüş’ü yakından tanıtacağız ve Atılgan Gümüş kimdir? Kaç yaşındadır? Kamera karısına ilk defa hangi proje ile geçmiştir? Daha önce hangi dizilerde rol almıştır? Resmi instagram hesabı nedir? Evli mi, sevgilisi var mı? Gibi soruları en iyi şekilde cevaplamaya çalışacağız

Atılgan Gümüş

44 yaşında ki oyuncumuz 3 Temmuz 1976 yılında Hatay da dünyaya gelmiştir. Kamera karşısına ilk defa 2000 yılında Yedi Numara dizisiyle geçen oyuncumuz dizide hayat verdiği Kunter karakteri ile oyunculuğa adım atmıştır. Başarılı oyuncumuz 2008 yılında 12. Afife Tiyatro Ödülleri’nde Tiyatro Kedi’nin Müzikaldeki Hayalet oyunundaki performansıyla Yılın En Başarılı Müzikal ya da Komedi Erkek Oyuncusu seçilmiştir. Kamera karşısına en son 2020 yılında Kuruluş Osman dizisiyle geçen oyuncumuz bu sezon Uyanış Büyük Selçuklu dizisiyle bizlerin karışısında olacaktır.

Atılgan Gümüş Yer Aldığı Diziler

2000 Yedi Numara Kunter
2005 Bıçak Sırtı Emin
2007 Benden Baba Olmaz Soner
2008 Havalimanı – İyi Uçuşlar Mustafa
2008-2009 Yalancı Romantik Necmi
2009-2011 Papatyam Erdem
2013 Beni Böyle Sev Kerem
2014 Birleşen Gönüller Yunus
2020 Kuruluş Osman Komutan Böke

Atılgan Gümüş Resmi İnstagram Hesabı

Uyanış Büyük Selçuklu dizisinde Melik Tekiş karakterine hayat veren başarılı oyuncumuz Atılgan Gümüş sosyal medyada da oldukça aktiftir. Resmi instagram hesabından sık sık paylaşım yapan oyuncumuz instagramda 561 gönderisi ve yaklaşık 13 bin takipçisi vardır. Atılgan Gümüş’ün resmi instagram hesabı: @atilgangumus

Atılgan Gümüş Evli Mi, Sevgilisi Var Mı?

Başarılı oyuncumuz Verda Gümüş ile yaklaşık 16 yılıdır evliydi ve çiftin 15 yaşında bir oğulları vardır. Ancak çift 2020 yılının Eylül ayında yollarını ayırmıştır. Oyuncumuzun şuan ise hayatında bilinen biri yoktur.

Bu konumuzda sizlere Uyanış Büyük Selçuklu dizisine yeni katılan Melik Tekiş karakterini, bu karakterin tarihimizde olup olmadığını ve Melik Tekiş karakterine hayat veren oyuncumuz Atılgan Gümüş’ü yakından tanıttık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri ve görüşlerinizi yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.